Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (5), Data: 2018-02-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-14, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24  
 1   Justas Žukauskas 
 Domas Daugėla 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Žukauskas, D.Daugėla      
 16       ->      
  [92] 13:45    J.Žukauskas, D.Daugėla    
 9   Benediktas Kamantauskas 
 Adomas Zavackas 
    21:12  21:13 [14']    
[86] 13:20    B.Kamantauskas, A.Zavackas      
 8   Adas Kaminskas 
 Paulius Jakubčionis 
  21:17  21:11 [19']      
    [105] 14:35    J.Žukauskas, D.Daugėla  
 5   Benas Markevičius 
 Tautvydas Puišys 
      21:19  21:14 [16']  
 B.Markevičius, T.Puišys      
 12       ->      
  [93] 13:45    R.Ivanauskas, E.Jonkus    
 13         21:15  21:4 [17']    
 R.Ivanauskas, E.Jonkus      
 4   Rojus Ivanauskas 
 Emilis Jonkus 
  ->       1-a vieta
      [126] 15:25    J.Žukauskas, D.Daugėla
 3   Dominykas Puchovičius 
 Aistis Klimavičius 
        21:13  21:18 [19']
 D.Puchovičius, A.Klimavičius      
 14       ->      
  [94] 13:45    A.Mažeika, P.Kovas    
 11   Rokas Barkauskas 
 Augustas Kuzminskas 
    21:5  21:23  21:9 [37']    
[87] 13:20    A.Mažeika, P.Kovas      
 6   Adomas Mažeika 
 Pijus Kovas 
  21:17  12:21  22:20 [31']      
    [106] 14:35    D.Tankevič, D.Leonovič  
 7   Arijus Baranauskas 
 Matas Stravinskas 
      21:10  16:21  21:9 [30']  
[88] 13:20    A.Baranauskas, M.Stravinskas      
 10   Ignas Kovas 
 Daniel Tankevič 
  21:11  21:4 [15']      
  [95] 13:45    D.Tankevič, D.Leonovič    
 15         21:8  21:15 [21']    
 D.Tankevič, D.Leonovič      
 2   Dominik Tankevič 
 Daniel Leonovič 
  ->    R.Ivanauskas, E.Jonkus   3-a vieta
      [127] 15:25    R.Ivanauskas, E.Jonkus
       A.Mažeika, P.Kovas   19:21  21:17  21:13 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Kamantauskas, A.Zavackas    
    [107] 14:35    B.Markevičius, T.Puišys  
     B.Markevičius, T.Puišys   21:14  21:19 [19']   5-a vieta
      [128] 15:50    A.Baranauskas, M.Stravinskas
     D.Puchovičius, A.Klimavičius     22:20  21:12 [22']
    [108] 14:35    A.Baranauskas, M.Stravinskas  
     A.Baranauskas, M.Stravinskas   21:5  21:12 [17']  
         
         
       B.Kamantauskas, A.Zavackas   7-a vieta
      [129] 15:50    B.Kamantauskas, A.Zavackas
       D.Puchovičius, A.Klimavičius   21:14  21:18 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kaminskas, P.Jakubčionis    
   A.Kaminskas, P.Jakubčionis   ->    
     A.Kaminskas, P.Jakubčionis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [109] 14:35    R.Barkauskas, A.Kuzminskas
        21:18  21:12 [21']
   R.Barkauskas, A.Kuzminskas    
   R.Barkauskas, A.Kuzminskas   ->    
    [96] 13:45    R.Barkauskas, A.Kuzminskas  
   I.Kovas, D.Tankevič     21:5  21:19 [18']  
   I.Kovas, D.Tankevič    
    ->    
         
        11-a vieta
     
       I.Kovas, D.Tankevič   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.