Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (5), Data: 2018-02-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-14, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24  
 1   Justas Žukauskas 
 Domas Daugėla 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Žukauskas, D.Daugėla      
 16       ->      
  [92] 13:45    J.Žukauskas, D.Daugėla    
 9   Benediktas Kamantauskas 
 Adomas Zavackas 
    21:12  21:13 [14']    
[86] 13:20    B.Kamantauskas, A.Zavackas      
 8   Adas Kaminskas 
 Paulius Jakubčionis 
  21:17  21:11 [19']      
    [105] 14:35    J.Žukauskas, D.Daugėla  
 5   Benas Markevičius 
 Tautvydas Puišys 
      21:19  21:14 [16']  
 B.Markevičius, T.Puišys      
 12       ->      
  [93] 13:45    R.Ivanauskas, E.Jonkus    
 13         21:15  21:4 [17']    
 R.Ivanauskas, E.Jonkus      
 4   Rojus Ivanauskas 
 Emilis Jonkus 
  ->       1-a vieta
      [126] 15:25    J.Žukauskas, D.Daugėla
 3   Dominykas Puchovičius 
 Aistis Klimavičius 
        21:13  21:18 [19']
 D.Puchovičius, A.Klimavičius      
 14       ->      
  [94] 13:45    A.Mažeika, P.Kovas    
 11   Rokas Barkauskas 
 Augustas Kuzminskas 
    21:5  21:23  21:9 [37']    
[87] 13:20    A.Mažeika, P.Kovas      
 6   Adomas Mažeika 
 Pijus Kovas 
  21:17  12:21  22:20 [31']      
    [106] 14:35    D.Tankevič, D.Leonovič  
 7   Arijus Baranauskas 
 Matas Stravinskas 
      21:10  16:21  21:9 [30']  
[88] 13:20    A.Baranauskas, M.Stravinskas      
 10   Ignas Kovas 
 Daniel Tankevič 
  21:11  21:4 [15']      
  [95] 13:45    D.Tankevič, D.Leonovič    
 15         21:8  21:15 [21']    
 D.Tankevič, D.Leonovič      
 2   Dominik Tankevič 
 Daniel Leonovič 
  ->    R.Ivanauskas, E.Jonkus   3-a vieta
      [127] 15:25    R.Ivanauskas, E.Jonkus
       A.Mažeika, P.Kovas   19:21  21:17  21:13 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Kamantauskas, A.Zavackas    
    [107] 14:35    B.Markevičius, T.Puišys  
     B.Markevičius, T.Puišys   21:14  21:19 [19']   5-a vieta
      [128] 15:50    A.Baranauskas, M.Stravinskas
     D.Puchovičius, A.Klimavičius     22:20  21:12 [22']
    [108] 14:35    A.Baranauskas, M.Stravinskas  
     A.Baranauskas, M.Stravinskas   21:5  21:12 [17']  
         
         
       B.Kamantauskas, A.Zavackas   7-a vieta
      [129] 15:50    B.Kamantauskas, A.Zavackas
       D.Puchovičius, A.Klimavičius   21:14  21:18 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kaminskas, P.Jakubčionis    
   A.Kaminskas, P.Jakubčionis   ->    
     A.Kaminskas, P.Jakubčionis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [109] 14:35    R.Barkauskas, A.Kuzminskas
        21:18  21:12 [21']
   R.Barkauskas, A.Kuzminskas    
   R.Barkauskas, A.Kuzminskas   ->    
    [96] 13:45    R.Barkauskas, A.Kuzminskas  
   I.Kovas, D.Tankevič     21:5  21:19 [18']  
   I.Kovas, D.Tankevič    
    ->    
         
        11-a vieta
     
       I.Kovas, D.Tankevič   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.