Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (5), Data: 2018-02-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-16, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24  
 1   Rapolas Grigaliūnas    Dėl 1-8 vietos      
 R.Grigaliūnas      
 16       ->      
  [99] 14:10    R.Grigaliūnas    
 9   Kostas Raila      21:10  21:13 [17']    
[80] 13:00    Ą.Barkauskas      
 8   Ąžuolas Barkauskas    21:11  21:12 [13']      
    [115] 15:00    R.Grigaliūnas  
 5   Deivydas Žilinskas        21:13  21:23  21:6 [35']  
[81] 13:20    D.Žilinskas      
 12   Nojus Šabasevičius    21:2  21:9 [10']      
  [100] 14:10    S.Novikas    
 13         21:14  21:14 [19']    
 S.Novikas      
 4   Simas Novikas    ->       1-a vieta
      [134] 15:50    J.Ožalas
 3   Augustas Valatka          21:12  21:11 [22']
 A.Valatka      
 14       ->      
  [101] 14:10    A.Valatka    
 11   Modestas Šabasevičius      18:21  21:19  21:19 [35']    
[82] 13:20    S.Kanapeckas      
 6   Simas Kanapeckas    21:10  21:9 [12']      
    [116] 15:00    J.Ožalas  
 7   Ugnius Mikalauskas        21:6  21:6 [12']  
[83] 13:20    U.Mikalauskas      
 10   Povilas Narkus    21:1  21:3 [10']      
  [102] 14:10    J.Ožalas    
 15         21:5  21:4 [11']    
 J.Ožalas      
 2   Jonas Ožalas    ->    S.Novikas   3-a vieta
      [135] 15:50    S.Novikas
       A.Valatka   23:21  21:17 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ą.Barkauskas    
    [117] 15:00    D.Žilinskas  
     D.Žilinskas   18:21  21:12  21:19 [33']   5-a vieta
      [136] 16:15    S.Kanapeckas
     S.Kanapeckas     19:21  21:10  21:13 [27']
    [118] 15:00    S.Kanapeckas  
     U.Mikalauskas   25:23  18:21  21:9 [33']  
         
         
       Ą.Barkauskas   7-a vieta
      [137] 16:15    Ą.Barkauskas
       U.Mikalauskas   21:15  21:19 [12']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Raila    
   K.Raila   ->    
    [103] 14:10    K.Raila  
   N.Šabasevičius     21:10  21:12 [12']  
   N.Šabasevičius    
    ->     9-a vieta
      [119] 15:00    K.Raila
        21:18  18:21  21:10 [26']
   M.Šabasevičius    
   M.Šabasevičius   ->    
    [104] 14:10    M.Šabasevičius  
   P.Narkus     21:10  21:9 [14']  
   P.Narkus    
    ->    
         
       N.Šabasevičius   11-a vieta
      [120] 15:25    N.Šabasevičius
       P.Narkus   21:13  21:17 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.