Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas), Data: 2018-02-25, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-25 2018-02-25 2018-02-25  
 1   Egidijus Peleckis ,   Audrius Vilčinskas   Dėl 1-4 vietų    
[7] 09:55   E.Peleckis, A.Vilčinskas    
 8   Žanas Ramonas ,   Arūnas Vizgirda    21:16  22:20 [22']    
  [24] 11:10   Š.Poderys, K.Adomaitis  
 5   Šarūnas Poderys ,   Kęstutis Adomaitis      21:15  21:18 [19']  
[8] 09:55   Š.Poderys, K.Adomaitis    
 4   Marius Augustaitis ,   Albertas Rimkus    17:21  21:17  21:15 [30']    1-a vieta
    [39] 12:35   Š.Poderys, K.Adomaitis
 3   Edgaras Gusarovas ,   Gintautas Šiaučiūnas        21:12  21:16 [18']
[9] 09:55   G.Vaičiulis, Č.Ramanauskas    
 6   Gabrielius Vaičiulis ,   Česlovas Ramanauskas    21:19  21:18 [20']    
  [25] 11:10   I.Lukoševičius, A.Poderys  
 7   Artūras Jonuškis ,   Saulius Eibukas      21:15  21:10 [18']  
[10] 09:55   I.Lukoševičius, A.Poderys    
 2   Ignas Lukoševičius ,   Aidas Poderys    22:20  17:21  21:11 [26']    
     
     E.Peleckis, A.Vilčinskas  3-a vieta
  [40] 12:35   G.Vaičiulis, Č.Ramanauskas
   G.Vaičiulis, Č.Ramanauskas   27:29  21:10  21:17 [36']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   Ž.Ramonas, A.Vizgirda    
  [26] 11:40   M.Augustaitis, A.Rimkus  
   M.Augustaitis, A.Rimkus   21:16  21:12 [15']  5-a vieta
    [41] 13:05   M.Augustaitis, A.Rimkus
   E.Gusarovas, G.Šiaučiūnas     21:11  21:17 [19']
  [27] 11:40   A.Jonuškis, S.Eibukas  
   A.Jonuškis, S.Eibukas   21:16  21:17 [19']  
       
       
     Ž.Ramonas, A.Vizgirda  7-a vieta
    [42] 13:05   E.Gusarovas, G.Šiaučiūnas
     E.Gusarovas, G.Šiaučiūnas   21:11  21:19 [22']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B 
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 20:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.