Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas), Data: 2018-02-25, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-25 2018-02-25 2018-02-25 2018-02-25  
 1   Jonas Daugėla 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Daugėla, L.Šiaučiūnienė      
 16       ->      
  [77] 16:05   J.Daugėla, L.Šiaučiūnienė    
 9   Rokas Grytė 
 Sigita Flaksienė 
    21:19  25:23 [22']    
[60] 14:25   R.Grytė, S.Flaksienė      
 8   Ričardas Liutkus 
 Odeta Merčaitienė 
  21:13  6:21  21:13 [27']      
    [97] 17:45   J.Daugėla, L.Šiaučiūnienė  
 5   Robertas Giedraitis 
 Renata Bernotė 
      19:21  21:12  21:10 [29']  
 R.Giedraitis, R.Bernotė      
 12       ->      
  [78] 16:05   A.Kamantauskas, R.Šutaitė-Giedraitienė    
 13         21:15  21:18 [22']    
 A.Kamantauskas, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 4   Aurimas Kamantauskas 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  ->       1-a vieta
      [114] 19:00   T.Staniulis, E.Bagdonienė
 3   Edmundas Petrošius 
 Vaida Daugėlienė 
        21:16  21:17 [24']
 E.Petrošius, V.Daugėlienė      
 14       ->      
  [79] 16:05   T.Staniulis, E.Bagdonienė    
 11         21:17  15:21  21:10 [31']    
 T.Staniulis, E.Bagdonienė      
 6   Tadas Staniulis 
 Eglė Bagdonienė 
  ->      
    [98] 17:45   T.Staniulis, E.Bagdonienė  
 7   Giedrius Butvilas 
 Dalia Sunklodė 
      21:16  21:15 [21']  
[61] 14:50   G.Strumila, I.Bartkutė      
 10   Giedrius Strumila 
 Irma Bartkutė 
  21:14  21:10 [22']      
  [80] 16:05   G.Strumila, I.Bartkutė    
 15         19:21  21:10  21:13 [36']    
 R.Povilaitis, R.Bubulienė      
 2   Raimondas Povilaitis 
 Rūta Bubulienė 
  ->    A.Kamantauskas, R.Šutaitė-Giedraitienė   3-a vieta
      [115] 19:00   G.Strumila, I.Bartkutė
       G.Strumila, I.Bartkutė   21:15  19:21  21:17 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Grytė, S.Flaksienė    
    [99] 17:45   R.Grytė, S.Flaksienė  
     R.Giedraitis, R.Bernotė   21:18  21:13 [15']   5-a vieta
      [116] 19:25   E.Petrošius, V.Daugėlienė
     E.Petrošius, V.Daugėlienė     21:9  19:21  21:19 [30']
    [100] 17:45   E.Petrošius, V.Daugėlienė  
     R.Povilaitis, R.Bubulienė   21:19  21:7 [20']  
         
         
       R.Giedraitis, R.Bernotė   7-a vieta
      [117] 19:25   R.Giedraitis, R.Bernotė
       R.Povilaitis, R.Bubulienė   23:21  20:22  21:13 [61']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Liutkus, O.Merčaitienė    
   R.Liutkus, O.Merčaitienė   ->    
     R.Liutkus, O.Merčaitienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [81] 16:30   R.Liutkus, O.Merčaitienė
        21:13  21:10 [20']
   .    
    ->    
     G.Butvilas, D.Sunklodė  
   G.Butvilas, D.Sunklodė     ->  
   G.Butvilas, D.Sunklodė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.