Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Balsiai - 2018, Data: 2018-06-02, Vieta: Balsių poilsiavietė, Balsiai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02  
 1   Evaldas Bradūnas 
 Lorena Valantiejienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Bradūnas, L.Valantiejienė      
 16       ->      
  [32] 13:15   E.Bradūnas, L.Valantiejienė    
 9   Gabrielius Vaičiulis 
 Sandra Čečkauskienė 
    21:16  21:11 [27']    
[25] 12:25   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė      
 8   Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
  21:14  21:17 [22']      
    [43] 14:05   E.Bradūnas, L.Valantiejienė  
 5   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
      22:20  19:21  21:11 [38']  
 M.Trybas, S.Čalkina      
 12       ->      
  [33] 13:15   M.Trybas, S.Čalkina    
 13         21:15  21:15 [27']    
 M.Stankevičius, E.Gedminienė      
 4   Marijus Stankevičius 
 Eglė Gedminienė 
  ->       1-a vieta
      [53] 15:20   E.Bradūnas, L.Valantiejienė
 3   Tomas Tiškus 
 Dovilė Rutkauskaitė 
        21:19  21:16 [41']
 T.Tiškus, D.Rutkauskaitė      
 14       ->      
  [34] 13:15   T.Tiškus, D.Rutkauskaitė    
 11         21:16  21:19 [18']    
 V.Martinkus, V.Martinkienė      
 6   Vidas Martinkus 
 Vaida Martinkienė 
  ->      
    [44] 14:30   T.Tiškus, D.Rutkauskaitė  
 7   Rimas Lavrukaitis 
 Jurgita Vaškelytė 
      19:21  21:17  21:15 [37']  
[26] 12:25   R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė      
 10   Tarush Sharma 
 Živilė Simonaitytė 
  9:21  21:12  21:16 [34']      
  [35] 13:15   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 15         8:3 [10']    
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 2   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  ->    M.Trybas, S.Čalkina   3-a vieta
      [54] 15:20   A.Slušnys, R.Petrošienė
       A.Slušnys, R.Petrošienė   19:21  21:11  21:16 [40']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė    
    [45] 14:30   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė  
     M.Stankevičius, E.Gedminienė   12:21  21:17  21:14 [34']   5-a vieta
      [55] 15:20   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė
     V.Martinkus, V.Martinkienė     21:19  19:21  21:16 [39']
    [46] 14:30   V.Martinkus, V.Martinkienė  
     R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė   21:0  
         
         
       M.Stankevičius, E.Gedminienė   7-a vieta
      [56] 15:50   M.Stankevičius, E.Gedminienė
       R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė   ->    
     A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [36] 13:40   T.Sharma, Ž.Simonaitytė
        20:22  21:10  21:12 [27']
   .    
    ->    
     T.Sharma, Ž.Simonaitytė  
   T.Sharma, Ž.Simonaitytė     ->  
   T.Sharma, Ž.Simonaitytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D 
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    MX  
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.