Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas), Data: 2018-04-28, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mantas Palubinskas 
 Evaldas Bradūnas 
21
16
21
19
 25'
21
14
21
18
 28'
84/67
17
2
1
2 Povilas Palubinskas 
 Jovitas Gatelis 
16
21
19
21
 25'
21
14
21
12
 21'
77/68
9
1
2
3 Arnoldas Slušnys 
 Rimas Lavrukaitis 
14
21
18
21
 28'
14
21
12
21
 21'
58/84
-26
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Valentinas Bagdanavičius 
 Gytis Vizgirda 
21
18
21
17
 23'
21
11
21
18
 34'
84/64
20
2
1
2 Justas Balsys 
 Mindaugas Trybas 
18
21
17
21
 23'
19
21
15
21
 23'
69/84
-15
0
3
3 Vidas Martinkus 
 Darius Kubilius 
11
21
18
21
 34'
21
19
21
15
 23'
71/76
-5
1
2



2018-04-28  
   1-a vieta
 1    Mantas Palubinskas,  Evaldas Bradūnas  
[47] 13:25   M.Palubinskas, E.Bradūnas
 2    Valentinas Bagdanavičius,  Gytis Vizgirda   19:21  22:20  21:15 [39']
   



2018-04-28  
   3-a vieta
 3    Povilas Palubinskas,  Jovitas Gatelis  
[48] 13:25   P.Palubinskas, J.Gatelis
 6    Vidas Martinkus,  Darius Kubilius   21:15  21:13 [20']
   



2018-04-28  
   5-a vieta
 4    Justas Balsys,  Mindaugas Trybas  
[49] 13:25   A.Slušnys, R.Lavrukaitis
 5    Arnoldas Slušnys,  Rimas Lavrukaitis   21:16  21:15 [27']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.