Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas), Data: 2018-04-28, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Naglis Gudiškis 
 Artūras Jonuškis 
21
15
21
17
 29'
21
7
21
17
 24'
21
16
19
21
21
15
 39'
145/108
37
3
1
2 Egidijus Peleckis 
 Arūnas Vizgirda 
15
21
17
21
 29'
17
21
21
18
17
21
 39'
21
14
21
17
 22'
129/133
-4
1
3
3 Aidas Poderys 
 Rytis Vizgirda 
7
21
17
21
 24'
21
17
18
21
21
17
 39'
21
14
21
15
 26'
126/126
0
2
2
4 Saulius Eibukas 
 Žanas Ramonas 
16
21
21
19
15
21
 39'
14
21
17
21
 22'
14
21
15
21
 26'
112/145
-33
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Albertas Rimkus 
 Mantas Zinkevičius 
16
21
21
7
11
21
 30'
12
21
19
21
 19'
17
21
21
23
 28'
117/135
-18
0
4
2 Steponas Januška 
 Audrius Vilčinskas 
21
16
7
21
21
11
 30'
8
21
22
20
14
21
 32'
21
18
11
21
11
21
 46'
136/170
-34
1
3
3 Marius Augustaitis 
 Šarūnas Poderys 
21
12
21
19
 19'
21
8
20
22
21
14
 32'
21
15
21
16
 21'
146/106
40
3
1
4 Kęstutis Adomaitis 
 Gabrielius Vaičiulis 
21
17
23
21
 28'
18
21
21
11
21
11
 46'
15
21
16
21
 21'
135/123
12
2
2



2018-04-28  
   1-a vieta
 1    Naglis Gudiškis,  Artūras Jonuškis  
[43] 13:00   M.Augustaitis, Š.Poderys
 6    Marius Augustaitis,  Šarūnas Poderys   21:15  21:14 [25']
   



2018-04-28  
   3-a vieta
 5    Aidas Poderys,  Rytis Vizgirda  
[44] 13:00   A.Poderys, R.Vizgirda
 8    Kęstutis Adomaitis,  Gabrielius Vaičiulis   21:15  21:16 [25']
   



2018-04-28  
   5-a vieta
 3    Egidijus Peleckis,  Arūnas Vizgirda  
[45] 13:00   S.Januška, A.Vilčinskas
 4    Steponas Januška,  Audrius Vilčinskas   21:13  21:16 [21']
   



2018-04-28  
   7-a vieta
 2    Albertas Rimkus,  Mantas Zinkevičius  
[46] 13:25   A.Rimkus, M.Zinkevičius
 7    Saulius Eibukas,  Žanas Ramonas   22:24  21:16  21:14 [34']
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.