Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas), Data: 2018-04-28, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aurimas Kamantauskas 
 Ignas Lukoševičius 
21
19
24
22
 22'
21
17
21
17
 22'
21
5
21
8
 22'
129/88
41
3
1
2 Andrius Mockus 
 Giedrius Arbačiauskas 
19
21
22
24
 22'
18
21
19
21
 29'
21
7
21
11
 21'
120/105
15
1
3
3 Jonas Daugėla 
 Aidas Giedrikas 
17
21
17
21
 22'
21
18
21
19
 29'
18
21
21
12
21
12
 29'
136/124
12
2
2
4 Raimundas Masevičius 
 Raimondas Povilaitis 
5
21
8
21
 22'
7
21
11
21
 21'
21
18
12
21
12
21
 29'
76/144
-68
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Darius Kairys 
 Arūnas Masteika 
12
21
21
12
27
25
 41'
11
21
19
21
 26'
90/100
-10
1
2
2 Marius Brazauskas 
 Giedrius Strumila 
21
12
12
21
25
27
 41'
16
21
21
15
16
21
 34'
111/117
-6
0
3
3 Aivaras Miliauskas 
 Tadas Staniulis 
21
11
21
19
 26'
21
16
15
21
21
16
 34'
99/83
16
2
1



2018-04-28  
   1-a vieta
 1    Aurimas Kamantauskas,  Ignas Lukoševičius  
[40] 12:35   A.Miliauskas, T.Staniulis
 6    Aivaras Miliauskas,  Tadas Staniulis   8:21  21:18  21:14 [29']
   



2018-04-28  
   3-a vieta
 2    Darius Kairys,  Arūnas Masteika  
[41] 13:00   J.Daugėla, A.Giedrikas
 5    Jonas Daugėla,  Aidas Giedrikas   21:18  21:9 [25']
   



2018-04-28  
   5-a vieta
 3    Andrius Mockus,  Giedrius Arbačiauskas  
[42] 13:00   A.Mockus, G.Arbačiauskas
 4    Marius Brazauskas,  Giedrius Strumila   25:27  21:9  21:18 [35']
   



 
   7-a vieta
 7    Raimundas Masevičius,  Raimondas Povilaitis  
 R.Masevičius, R.Povilaitis
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:30 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.