Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
BK „PLAY“ VD Turnyras Nr.1 , Data: 2018-03-25, Vieta: A.Puškino VM, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-25 2018-03-25 2018-03-25  
 1   Jonas Bartkus ,   Vidmantas Jonikas   Dėl 1-4 vietų    
[1] 17:00   J.Bartkus, V.Jonikas    
 8   Aleksej Petrovičev ,   Romualdas Ripkauskas    21:18  21:18    
  [5] 17:35   J.Gudonis, V.Markevičius  
 5   Justas Gudonis ,   Vaidas Markevičius      23:25  21:12  21:10  
[2] 17:00   J.Gudonis, V.Markevičius    
 4   Julius Masaitis ,   Artiom Nikitin    21:8  21:13    1-a vieta
    [9] 18:10   J.Gudonis, V.Markevičius
 3   Tomas Ožalas ,   Andrius Ramanauskas        12:21  21:15  21:9
[3] 17:00   T.Ožalas, A.Ramanauskas    
 6   Evaldas Giedraitis ,   Algimantas Plytnikas    21:14  21:16    
  [6] 17:35   T.Ožalas, A.Ramanauskas  
 7   Andžej Mackevič (jr) ,   Vitalijus Zitikas      21:13  21:9  
[4] 17:00   A.Mackevič (jr), V.Zitikas    
 2   Deimantas Čekanauskas ,   Andžej Mackevič    21:18  23:21    
     
     J.Bartkus, V.Jonikas  3-a vieta
  [10] 18:10   J.Bartkus, V.Jonikas
   A.Mackevič (jr), V.Zitikas   21:18  16:21  21:17
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Petrovičev, R.Ripkauskas    
  [7] 17:35   J.Masaitis, A.Nikitin  
   J.Masaitis, A.Nikitin   21:16  21:17  5-a vieta
    [11] 18:10   D.Čekanauskas, A.Mackevič
   E.Giedraitis, A.Plytnikas     21:23  21:17  21:17
  [8] 17:35   D.Čekanauskas, A.Mackevič  
   D.Čekanauskas, A.Mackevič   21:13  21:19  
       
       
     A.Petrovičev, R.Ripkauskas  7-a vieta
    [12] 18:10   E.Giedraitis, A.Plytnikas
     E.Giedraitis, A.Plytnikas   21:12  16:21  21:14
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.