Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos vaikų taurė U13 ir U17, Data: 2018-04-07, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-07 2018-04-07 2018-04-07 2018-04-07  
 1   Giang Nguyen Thi Thu    Dėl 1-8 vietos      
 G.Nguyen Thi Thu      
 16       ->      
  [73] 16:15   G.Nguyen Thi Thu    
 9   Ieva Kaikarytė      21:5  21:10 [15']    
[64] 15:35   I.Kaikarytė      
 8   Alika Babinceva    21:16  21:10 [18']      
    [82] 17:00   G.Nguyen Thi Thu  
 5   Anastasija Mozolevskaja        21:12  21:11 [11']  
 A.Mozolevskaja      
 12       ->      
  [74] 16:15   M.Barauskaitė    
 13         21:12  21:10 [10']    
 M.Barauskaitė      
 4   Minija Barauskaitė    ->       1-a vieta
      [91] 18:00   G.Nguyen Thi Thu
 3   Jogailė Kelečiūtė          19:21  21:13  22:20 [44']
 J.Kelečiūtė      
 14       ->      
  [75] 16:35   J.Kelečiūtė    
 11   Marija Jakunina      21:17  21:18 [23']    
[65] 15:35   M.Marcinkevičiūtė      
 6   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    21:4  21:5 [13']      
    [83] 17:20   K.Anciūtė  
 7   Emilija Ogurkis        21:19  21:8 [13']  
[66] 15:55   E.Ogurkis      
 10   Marta Garnak    21:10  21:5 [15']      
  [76] 16:35   K.Anciūtė    
 15         25:23  21:11 [23']    
 K.Anciūtė      
 2   Kristė Anciūtė    ->    M.Barauskaitė   3-a vieta
      [92] 18:00   J.Kelečiūtė
       J.Kelečiūtė   21:14  21:18 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Kaikarytė    
    [84] 17:20   A.Mozolevskaja  
     A.Mozolevskaja   21:9  21:9 [17']   5-a vieta
      [93] 18:00   M.Marcinkevičiūtė
     M.Marcinkevičiūtė     21:3  21:13 [17']
    [85] 17:20   M.Marcinkevičiūtė  
     E.Ogurkis   21:14  21:12 [10']  
         
         
       I.Kaikarytė   7-a vieta
      [94] 18:00 
       E.Ogurkis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Babinceva    
   A.Babinceva   ->    
     A.Babinceva  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [86] 17:20   A.Babinceva
        15:21  21:18  21:17 [25']
   M.Jakunina    
   M.Jakunina   ->    
    [77] 16:35   M.Jakunina  
   M.Garnak     21:5  21:3 [11']  
   M.Garnak    
    ->    
         
        11-a vieta
     
       M.Garnak   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.