Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos mėgėjų taurė, Data: 2018-04-21, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Donatas Juršys 
 Vaidas Razbadauskas 
21
10
21
13
 6'
21
17
21
19
 21'
21
6
21
17
 21'
126/82
44
3
1
2 Gediminas Buitvydas 
 Vytautas Česonis 
10
21
13
21
 6'
12
21
16
21
 12'
21
17
14
21
16
21
 27'
102/143
-41
0
4
3 Nerijus Molis 
 Pranas Varaneckas 
17
21
19
21
 21'
21
12
21
16
 12'
16
21
9
21
 19'
103/112
-9
1
3
4 Simas Malakauskas 
 Germanas Sudrabas 
6
21
17
21
 21'
17
21
21
14
21
16
 27'
21
16
21
9
 19'
124/118
6
2
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Rolandas Budrikas 
 Romualdas Ripkauskas 
20
22
16
21
21
12
21
19
78/74
4
1
2
2 Rimas Sinius 
 Romas Kulieša 
22
20
21
16
12
21
21
14
21
15
 25'
97/86
11
2
1
3 Marius Puškorius 
 Deividas Zimblys 
12
21
19
21
21
12
14
21
15
21
 25'
81/96
-15
0
3



2018-04-21  
   1-a vieta
 1    Donatas Juršys,  Vaidas Razbadauskas  
[16] 11:35   D.Juršys, V.Razbadauskas
 4    Rimas Sinius,  Romas Kulieša   21:13  21:14 [7']
   



2018-04-21  
   3-a vieta
 2    Rolandas Budrikas,  Romualdas Ripkauskas  
[17] 11:35   S.Malakauskas, G.Sudrabas
 7    Simas Malakauskas,  Germanas Sudrabas   21:15  21:11 [16']
   



2018-04-21  
   5-a vieta
 5    Nerijus Molis,  Pranas Varaneckas  
[18] 11:35   M.Puškorius, D.Zimblys
 6    Marius Puškorius,  Deividas Zimblys   21:13  21:19 [18']
   



 
   7-a vieta
 3    Gediminas Buitvydas,  Vytautas Česonis  
 G.Buitvydas, V.Česonis
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.