Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
POWER OF DOUBLES AND MIX, Data: 2018-03-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-24 2018-03-24 2018-03-24 2018-03-24  
 1   Artūras Michejenko 
 Aurelija Pakšytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Michejenko, A.Pakšytė      
 16       ->      
  [53] 14:00    A.Michejenko, A.Pakšytė    
 9   Jonas Seniūnas 
 Rūta Bubulienė 
    21:14  21:19 [21']    
[45] 13:00    M.Akucevičius, V.Suško      
 8   Marius Akucevičius 
 Viktorija Suško 
  21:17  21:13 [19']      
    [62] 14:30    A.Michejenko, A.Pakšytė  
 5   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
      21:7  21:6 [12']  
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 12       ->      
  [54] 14:00    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 13         21:17  21:17 [18']    
 A.Nareika, K.Nareikienė      
 4   Artūras Nareika 
 Kristina Nareikienė 
  ->       1-a vieta
      [72] 15:00    A.Michejenko, A.Pakšytė
 3   Ramūnas Kavaliauskas 
 Aušra Brikaitė 
        21:19  21:18 [21']
 R.Kavaliauskas, A.Brikaitė      
 14       ->      
  [55] 14:00    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė    
 11   Agnius Tamošaitis 
 Agnė Krušataitė 
    21:10  21:14 [15']    
[46] 13:30    A.Daugaravičius, J.Kažanauskaitė      
 6   Arūnas Daugaravičius 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:14  21:12 [14']      
    [63] 14:30    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė  
 7   Mindaugas Danys 
 Aušra Montvydaitė 
      21:13  13:21  22:20 [29']  
[47] 13:30    M.Danys, A.Montvydaitė      
 10   Vidmantas Jonikas 
 Kotryna Janutaitė 
  21:11  21:17 [16']      
  [56] 14:00    T.Lukoševičius, T.Urbonienė    
 15         21:16  21:11 [16']    
 T.Lukoševičius, T.Urbonienė      
 2   Tomas Lukoševičius 
 Tanita Urbonienė 
  ->    A.Ambrasas, R.Ambrasienė   3-a vieta
      [73] 15:00    A.Ambrasas, R.Ambrasienė
       T.Lukoševičius, T.Urbonienė   7:21  21:17  22:20 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Akucevičius, V.Suško    
    [64] 14:30    A.Nareika, K.Nareikienė  
     A.Nareika, K.Nareikienė   21:19  21:14 [19']   5-a vieta
      [74] 15:00    A.Nareika, K.Nareikienė
     A.Daugaravičius, J.Kažanauskaitė     21:15  21:14 [16']
    [65] 14:30    A.Daugaravičius, J.Kažanauskaitė  
     M.Danys, A.Montvydaitė   21:12  17:21  21:19 [30']  
         
         
       M.Akucevičius, V.Suško   7-a vieta
      [75] 15:00    M.Akucevičius, V.Suško
       M.Danys, A.Montvydaitė   21:10  21:17 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Seniūnas, R.Bubulienė    
   J.Seniūnas, R.Bubulienė   ->    
     J.Seniūnas, R.Bubulienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [76] 15:30    A.Tamošaitis, A.Krušataitė
        13:21  21:17  21:18 [31']
   A.Tamošaitis, A.Krušataitė    
   A.Tamošaitis, A.Krušataitė   ->    
    [66] 14:30    A.Tamošaitis, A.Krušataitė  
   V.Jonikas, K.Janutaitė     21:17  25:23 [21']  
   V.Jonikas, K.Janutaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       V.Jonikas, K.Janutaitė
       V.Jonikas, K.Janutaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.