Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-11-03, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-03 2018-11-03 2018-11-03 2018-11-03  
 1   Mantas Zinkevičius 
 Nerijus Molis 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Zinkevičius, N.Molis      
 16       ->      
  [128] 15:15   G.Fridricas, A.Lesinskas    
 9   Ąžuolas Galiauskas 
 Mantas Smalskis 
    21:8  21:19 [23']    
[112] 14:25   G.Fridricas, A.Lesinskas      
 8   Gediminas Fridricas 
 Audrius Lesinskas 
  21:14  21:11 [24']      
    [142] 16:05   G.Fridricas, A.Lesinskas  
 5   Ramūnas Dovydėnas 
 Laimonas Braknys 
      21:18  21:16 [26']  
[113] 14:50   R.Dovydėnas, L.Braknys      
 12   Dominykas Paulauskas 
 Paulius Žostautas 
  21:14  18:21  21:8 [38']      
  [129] 15:40   R.Dovydėnas, L.Braknys    
 13   Remigijus Reimeris 
 Edgaras Gusarovas 
    21:12  21:11 [31']    
[114] 14:50   G.Šiaučiūnas, T.Grigas      
 4   Gintautas Šiaučiūnas 
 Tomas Grigas 
  16:21  24:22  21:16 [43']       1-a vieta
      [158] 16:55   Ž.Sabulis, V.Krasovskij
 3   Juozas Adomaitis 
 Andrius Mockus 
        11:21  21:17  21:12 [32']
 J.Adomaitis, A.Mockus      
 14       ->      
  [130] 15:40   Ž.Sabulis, V.Krasovskij    
 11   Žanas Sabulis 
 Vitalij Krasovskij 
    21:19  21:10 [23']    
[115] 14:50   Ž.Sabulis, V.Krasovskij      
 6   Mindaugas Juodvalkis 
 Edmundas Petrošius 
  21:13  21:17 [25']      
    [143] 16:05   Ž.Sabulis, V.Krasovskij  
 7   Jonas Šileris 
 Vaidas Turolevičius 
      17:21  21:19  21:11 [35']  
[116] 14:50   J.Šileris, V.Turolevičius      
 10   Raimondas Banelis 
 Raimondas Stakionis 
  21:11  21:8 [22']      
  [131] 15:40   J.Šileris, V.Turolevičius    
 15         21:19  27:29  21:16 [50']    
 A.Rimkus, D.Kairys      
 2   Albertas Rimkus 
 Darius Kairys 
  ->    R.Dovydėnas, L.Braknys   3-a vieta
      [157] 16:55   J.Šileris, V.Turolevičius
       J.Šileris, V.Turolevičius   21:14  21:13 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Zinkevičius, N.Molis    
    [144] 16:30   M.Zinkevičius, N.Molis  
     G.Šiaučiūnas, T.Grigas   21:19  17:21  22:20 [37']   5-a vieta
      [156] 16:55   J.Adomaitis, A.Mockus
     J.Adomaitis, A.Mockus     21:12  21:15 [19']
    [145] 16:30   J.Adomaitis, A.Mockus  
     A.Rimkus, D.Kairys   21:16  21:23  25:23 [44']  
         
         
       G.Šiaučiūnas, T.Grigas   7-a vieta
     
       A.Rimkus, D.Kairys   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ą.Galiauskas, M.Smalskis    
   Ą.Galiauskas, M.Smalskis   ->    
    [146] 16:30   R.Reimeris, E.Gusarovas  
   D.Paulauskas, P.Žostautas     21:7  21:13 [21']  
  [132] 15:40   R.Reimeris, E.Gusarovas    
   R.Reimeris, E.Gusarovas   21:15  21:15 [31']     9-a vieta
      [159] 16:55   R.Reimeris, E.Gusarovas
        21:13  21:19 [21']
   M.Juodvalkis, E.Petrošius    
   M.Juodvalkis, E.Petrošius   ->    
    [147] 16:30   R.Banelis, R.Stakionis  
   R.Banelis, R.Stakionis     21:10  21:15 [22']  
   R.Banelis, R.Stakionis    
    ->    
         
       Ą.Galiauskas, M.Smalskis   11-a vieta
     
       M.Juodvalkis, E.Petrošius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Paulauskas, P.Žostautas  
     D.Paulauskas, P.Žostautas   ->   13-a vieta
       D.Paulauskas, P.Žostautas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.