Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-11-03, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-03 2018-11-03 2018-11-03  
 1   Vaida Slušnienė ,   Rebeka Aleksevičiūtė   Dėl 1-4 vietų    
 V.Slušnienė, R.Aleksevičiūtė    
 8       ->    
  [21] 09:50   V.Slušnienė, R.Aleksevičiūtė  
 5   Monika Plytnikaitė ,   Giedrė Dapkuvienė      21:15  21:15 [23']  
[9] 09:25   M.Plytnikaitė, G.Dapkuvienė    
 4   Rugilė Gečaitė ,   Tanita Urbonienė    21:8  21:9 [23']    1-a vieta
    [32] 10:15   V.Slušnienė, R.Aleksevičiūtė
 3   Rasa Šulnienė ,   Indrė Petrulaitienė        21:19  21:17 [36']
[10] 09:25   R.Šulnienė, I.Petrulaitienė    
 6   Justė Kažanauskaitė ,   Justė Žibūdienė    21:14  21:15 [29']    
  [22] 09:50   V.Movšovič, V.Tankevič  
 7         23:21  13:21  21:15 [42']  
 V.Movšovič, V.Tankevič    
 2   Vitalija Movšovič ,   Veslava Tankevič    ->    
     
     M.Plytnikaitė, G.Dapkuvienė  3-a vieta
  [31] 10:15   R.Šulnienė, I.Petrulaitienė
   R.Šulnienė, I.Petrulaitienė   22:20  21:12 [30']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   R.Gečaitė, T.Urbonienė  
   R.Gečaitė, T.Urbonienė   ->  5-a vieta
    [23] 09:50   J.Kažanauskaitė, J.Žibūdienė
   J.Kažanauskaitė, J.Žibūdienė     15:21  21:18  21:18 [42']
   J.Kažanauskaitė, J.Žibūdienė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.