Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-11-03, Vieta: Kanes arena, Šiauliai  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-03 2018-11-03 2018-11-03  
 1   Remigijus Reimeris ,   Eglė Gedminienė   Dėl 1-4 vietų    
[37] 10:40   D.Martinaitis, L.Venckutė    
 8   Dalius Martinaitis ,   Lina Venckutė    21:13  21:15 [24']    
  [57] 11:55   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė  
 5   Aleksas Tamašauskas ,   Modesta Kožkuvienė      21:11  21:14 [22']  
[38] 10:40   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė    
 4   Gintautas Bartušis ,   Sigita Flaksienė    21:9  21:11 [21']    1-a vieta
    [82] 13:10   G.Buntis, R.Bernotė
 3   Gediminas Buntis ,   Renata Bernotė        21:18  23:21 [25']
[39] 10:40   G.Buntis, R.Bernotė    
 6   Nerijus Molis ,   Jolanta Molienė    21:11  21:5 [20']    
  [58] 11:55   G.Buntis, R.Bernotė  
 7   Vidmantas Galiauskas ,   Irmina Bungaitė      19:21  21:16  21:14 [32']  
[40] 10:40   E.Gedminas, F.Gedminaitė    
 2   Evaldas Gedminas ,   Fausta Gedminaitė    21:15  21:13 [21']    
     
     D.Martinaitis, L.Venckutė  3-a vieta
  [83] 13:10   E.Gedminas, F.Gedminaitė
   E.Gedminas, F.Gedminaitė   21:14  11:21  21:13 [30']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Reimeris, E.Gedminienė    
  [59] 11:55   R.Reimeris, E.Gedminienė  
   G.Bartušis, S.Flaksienė   21:17  21:7 [19']  5-a vieta
    [81] 13:10   N.Molis, J.Molienė
   N.Molis, J.Molienė     21:17  21:14 [25']
  [60] 11:55   N.Molis, J.Molienė  
   V.Galiauskas, I.Bungaitė   21:10  21:10 [23']  
       
       
     G.Bartušis, S.Flaksienė  7-a vieta
   
     V.Galiauskas, I.Bungaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug D 
     Suaug E    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    MV    MD  
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Kvalifikacija 1    V  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Cj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 20:00
Modulis, Tauragė . ,
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.