Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno miesto jaunių ir jaunučių atviras čempionatas (Sekmadienio turnyras), Data: 2018-04-15, Vieta: Kauno švara, Kaunas  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetas
 U-16 
 10           2 
 11           2 
   3     1       0.5 
   5           1 
 U-12 
 12           0.6 
 11           0.8 
   5           0.3 
   5           0.5 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   15 d.  09:00  U-12   VV    J.Jatulis   11:7  11:9    T.Parnarauskas   20'  
 2   15 d.  09:00  U-12   VV    R.Lesinskas   11:0  11:2    M.Špakauskas   12'  
 3   15 d.  09:00  U-12   VV    J.Kazlauskas   7:11  9:11    D.Tankevič   20'  
 4   15 d.  09:00  U-12   VV    B.Kamantauskas   11:3  11:1    A.Jokimčius   11'  
 5   15 d.  09:15  U-12   MV    M.Kolojanskaitė   5:11  7:11    U.Gatelytė   13'  
 6   15 d.  09:15  U-12   MV    V.Tuminauskaitė   6:11  2:11    M.Levickaitė   5'  
 7   15 d.  09:15  U-12   MV    G.Gedminaitė   11:2  11:6    I.Paškevičiūtė   7'  
 8   15 d.  09:30  U-12   VV    D.Tankevič   11:1  11:0    J.Jatulis   9'  
 9   15 d.  09:30  U-12   VV    R.Lesinskas   9:11  6:11    A.Zavackas   6'  
 10   15 d.  09:30  U-12   VV    T.Puišys   11:6  11:4    D.Tankevič   17'  
 11   15 d.  09:30  U-12   VV    B.Kamantauskas   5:11  2:11    K.Sakalauskas   7'  
 12   15 d.  09:45  U-12   VV    T.Parnarauskas   11:9  11:6    M.Špakauskas   13'  
 13   15 d.  09:45  U-12   VV    J.Kazlauskas   7:11  7:11    A.Jokimčius   13'  
 14   15 d.  09:45  U-12   MV    A.Peleckytė   11:0  11:2    U.Gatelytė   16'  
 15   15 d.  09:45  U-12   MV    N.Seniūnaitė   11:8  8:11  8:11    V.Bernotaitė   13'  
 16   15 d.  10:00  U-12   MV    A.Ramaneckaitė   11:6  11:4    M.Levickaitė   14'  
 17   15 d.  10:00  U-12   MV    G.Gedminaitė   7:11  9:11    G.Vedrickaitė   14'  
 18   15 d.  10:00  U-12   MV    V.Tuminauskaitė   9:11  5:11    I.Paškevičiūtė   12'  
 19   15 d.  10:15  U-12   VV    D.Tankevič   11:5  11:3    A.Zavackas   7'  
 20   15 d.  10:15  U-12   VV    T.Puišys   4:11  7:11    K.Sakalauskas   9'  
 21   15 d.  10:15  U-12   VV    J.Jatulis   5:11  4:11    R.Lesinskas   12'  
 22   15 d.  10:15  U-12   VV    D.Tankevič   14:15  5:11    B.Kamantauskas   16'  
 23   15 d.  10:30  U-12   VV    T.Parnarauskas   9:11  14:12  7:11    A.Jokimčius   16'  
 24   15 d.  10:30  U-12   VV    M.Špakauskas   4:11  4:11    J.Kazlauskas   6'  
 25   15 d.  10:30  U-12   MV    A.Peleckytė   11:2  11:3    V.Bernotaitė   9'  
 26   15 d.  10:30  U-12   MV    A.Ramaneckaitė   12:14  9:11    G.Vedrickaitė   17'  
 27   15 d.  10:45  U-12   MV    U.Gatelytė   6:11  9:11    N.Seniūnaitė   11'  
 28   15 d.  10:45  U-12   MV    M.Levickaitė   11:8  11:7    G.Gedminaitė   9'  
 29   15 d.  10:45  U-12   MV    M.Kolojanskaitė   8:11  11:8  11:9    I.Paškevičiūtė   19'  
 30   15 d.  11:00  U-12   VV    D.Tankevič   11:8  8:11  8:11    K.Sakalauskas   22'  
 31   15 d.  11:00  U-12   VV    A.Zavackas   11:8  11:6    T.Puišys   10'  
 32   15 d.  11:00  U-12   VV    R.Lesinskas   11:9  11:7    B.Kamantauskas   8'  
 33   15 d.  11:00  U-12   VV    J.Jatulis   11:5  3:14  11:6    D.Tankevič   22'  
 34   15 d.  11:15  U-12   MV    A.Peleckytė   4:11  11:8  11:4    G.Vedrickaitė   14'  
 35   15 d.  11:15  U-12   MV    V.Bernotaitė   5:11  6:11    A.Ramaneckaitė   12'  
 36   15 d.  11:15  U-12   MV    N.Seniūnaitė   2:11  9:11    M.Levickaitė   10'  
 37   15 d.  11:15  U-12   MV    U.Gatelytė   4:11  11:8  11:7    G.Gedminaitė   15'  
 38   15 d.  11:30  U-16   VD    E.Chochlovas  J.Griežė   11:5  11:6    B.Bačkaitis  R.Rudminas   9'  
 39   15 d.  11:30  U-16   MD    E.Miežlaiškytė  A.Urbaitė   11:5  12:10    J.Dorelaitytė  I.Paškevičiūtė   11'  
 40   15 d.  11:30  U-12   VD    J.Jatulis  J.Kazlauskas   12:10  4:11  11:6    A.Jokimčius  T.Parnarauskas   11'  
 41   15 d.  11:45  U-12   MD    M.Kolojanskaitė  V.Tuminauskaitė   9:11  5:11    U.Gatelytė  N.Seniūnaitė   15'  
 42   15 d.  11:45  U-16   VD    I.Lukoševičius  N.Šimkus   11:1  11:4    B.Bačkaitis  R.Rudminas   3'  
 43   15 d.  11:45  U-16   MD    A.Ralytė  V.Žilytė   11:0  11:3    E.Miežlaiškytė  A.Urbaitė   7'  
 44   15 d.  11:45  U-16   MD    D.Andrušaitytė  A.Švaikauskatė   9:11  8:11    A.Leimonaitė  A.Valkavickaitė   7'  
 45   15 d.  12:00  U-12   VD    K.Sakalauskas  D.Tankevič   11:2  11:4    J.Jatulis  J.Kazlauskas   6'  
 46   15 d.  12:00  U-12   VD    B.Kamantauskas  A.Zavackas   11:6  6:11  12:10    T.Puišys  R.Lesinskas   28'  
 47   15 d.  12:00  U-12   MD    V.Bernotaitė  A.Peleckytė   11:3  11:4    U.Gatelytė  N.Seniūnaitė   6'  
 48   15 d.  12:15  U-12   MD    G.Gedminaitė  M.Levickaitė   6:11  5:11    G.Vedrickaitė  A.Ramaneckaitė   16'  
 49   15 d.  12:15  U-16   VD    I.Lukoševičius  N.Šimkus   11:8  11:2    E.Chochlovas  J.Griežė   17'  
 50   15 d.  12:15  U-16   MD    A.Ralytė  V.Žilytė   11:3  11:7    A.Leimonaitė  A.Valkavickaitė   21'  
 51   15 d.  12:15  U-16   MD    E.Miežlaiškytė  A.Urbaitė   11:6  4:11  4:11    D.Andrušaitytė  A.Švaikauskatė   12'  
 52   15 d.  12:30  U-12   VD    K.Sakalauskas  D.Tankevič   11:4  11:6    B.Kamantauskas  A.Zavackas   4'  
 53   15 d.  12:30  U-12   VD    J.Jatulis  J.Kazlauskas   5:11  4:11    T.Puišys  R.Lesinskas   7'  
 54   15 d.  12:30  U-12   MD    V.Bernotaitė  A.Peleckytė   11:8  8:11  13:15    G.Vedrickaitė  A.Ramaneckaitė   20'  
 55   15 d.  12:30  U-12   MD    U.Gatelytė  N.Seniūnaitė   6:11  4:11    G.Gedminaitė  M.Levickaitė   18'  
 56   15 d.  12:45  U-16   VV    D.Špakauskas   4:11  3:11    J.Griežė   9'  
 57   15 d.  12:45  U-16   VV    N.Kasparas   11:7  11:1    R.Laurinavičiaus   11'  
 58   15 d.  12:45  U-16   MV    D.Andrušaitytė   6:11  7:11    E.Miežlaiškytė   11'  
 59   15 d.  12:45  U-16   MV    A.Urbaitė   11:6  11:9    V.Plieniūtė   9'  
 60   15 d.  13:00  U-16   MV    A.Švaikauskatė   11:2  11:2    J.Dorelaitytė   8'  
 61   15 d.  13:00  U-16   VV    I.Lukoševičius   11:1  11:6    J.Griežė   8'  
 62   15 d.  13:00  U-16   VV    B.Bačkaitis   3:11  6:11    R.Rudminas   8'  
 63   15 d.  13:00  U-16   VV    E.Chochlovas   8:11  11:2  11:7    K.Čepulis   17'  
 64   15 d.  13:15  U-16   VV    N.Kasparas   5:11  5:11    N.Šimkus   7'  
 65   15 d.  13:15  U-16   VV    D.Špakauskas   11:9  11:5    R.Laurinavičiaus   11'  
 66   15 d.  13:15  U-16   MV    V.Žilytė   11:2  11:2    E.Miežlaiškytė   11'  
 67   15 d.  13:15  U-16   MV    A.Valkavickaitė   4:11  3:11    A.Leimonaitė   7'  
 68   15 d.  13:30  U-16   MV    A.Ralytė   11:2  11:1    A.Urbaitė   8'  
 69   15 d.  13:30  U-16   MV    A.Švaikauskatė   11:9  11:6    V.Puišytė   9'  
 70   15 d.  13:30  U-16   MV    V.Plieniūtė   8:11  9:11    J.Dorelaitytė   41'  
 71   15 d.  13:30  U-16   VV    I.Lukoševičius   11:6  11:2    R.Rudminas   12'  
 72   15 d.  13:45  U-16   VV    E.Chochlovas   8:11  7:11    N.Šimkus   30'  
 73   15 d.  13:45  U-16   VV    J.Griežė   11:3  11:4    B.Bačkaitis   10'  
 74   15 d.  13:45  U-16   VV    K.Čepulis   6:11  12:10  12:10    N.Kasparas   32'  
 75   15 d.  13:45  U-16   MV    V.Žilytė   11:6  11:0    A.Leimonaitė   40'  
 76   15 d.  14:00  U-16   MV    A.Ralytė   11:0  11:7    A.Švaikauskatė   31'  
 77   15 d.  14:00  U-16   MV    E.Miežlaiškytė   7:11  2:11    A.Valkavickaitė    
 78   15 d.  14:00  U-16   MV    A.Urbaitė   2:11  3:11    V.Puišytė    
 79   15 d.  14:00  U-16   MV    D.Andrušaitytė   8:11  7:11    J.Dorelaitytė    
 80   15 d.  14:15  U-16   VV    I.Lukoševičius   11:5  11:6    N.Šimkus    
 81   15 d.  14:15  U-16   VV    R.Rudminas   11:3  3:11  12:10    E.Chochlovas   7'  
 82   15 d.  14:15  U-16   VV    J.Griežė   11:3  11:1    K.Čepulis   28'  
 83   15 d.  14:15  U-16   VV    B.Bačkaitis   2:11  9:11    N.Kasparas    
 84   15 d.  14:30  U-16   MV    V.Žilytė   11:5  11:6    A.Ralytė   4'  
 85   15 d.  14:30  U-16   MV    A.Leimonaitė   11:4  11:4    A.Švaikauskatė   10'  
 86   15 d.  14:30  U-16   MV    A.Valkavickaitė   4:11  3:11    V.Puišytė   11'  
 87   15 d.  14:30  U-16   MV    E.Miežlaiškytė   3:11  7:11    A.Urbaitė   7'  
87 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.