Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno miesto jaunių ir jaunučių atviras čempionatas (Sekmadienio turnyras), Data: 2018-04-15, Vieta: Kauno švara, Kaunas  
Grupė- U-12, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-15 2018-04-15 2018-04-15 2018-04-15  
 1   Dominik Tankevič    Dėl 1-8 vietos      
 D.Tankevič      
 16       ->      
  [8] 09:30   D.Tankevič    
 9   Jurgis Jatulis      11:1  11:0 [9']    
[1] 09:00   J.Jatulis      
 8   Titas Parnarauskas    11:7  11:9 [20']      
    [19] 10:15   D.Tankevič  
 5   Rokas Lesinskas        11:5  11:3 [7']  
[2] 09:00   R.Lesinskas      
 12   Matas Špakauskas    11:0  11:2 [12']      
  [9] 09:30   A.Zavackas    
 13         11:9  11:6 [6']    
 A.Zavackas      
 4   Adomas Zavackas    ->       1-a vieta
      [30] 11:00   K.Sakalauskas
 3   Tautvydas Puišys          8:11  11:8  11:8 [22']
 T.Puišys      
 14       ->      
  [10] 09:30   T.Puišys    
 11   Jokūbas Kazlauskas      11:6  11:4 [17']    
[3] 09:00   D.Tankevič      
 6   Daniel Tankevič    11:7  11:9 [20']      
    [20] 10:15   K.Sakalauskas  
 7   Benediktas Kamantauskas        11:4  11:7 [9']  
[4] 09:00   B.Kamantauskas      
 10   Arnas Jokimčius    11:3  11:1 [11']      
  [11] 09:30   K.Sakalauskas    
 15         11:5  11:2 [7']    
 K.Sakalauskas      
 2   Kipras Sakalauskas    ->    A.Zavackas   3-a vieta
      [31] 11:00   A.Zavackas
       T.Puišys   11:8  11:6 [10']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Jatulis    
    [21] 10:15   R.Lesinskas  
     R.Lesinskas   11:5  11:4 [12']   5-a vieta
      [32] 11:00   R.Lesinskas
     D.Tankevič     11:9  11:7 [8']
    [22] 10:15   B.Kamantauskas  
     B.Kamantauskas   15:14  11:5 [16']  
         
         
       J.Jatulis   7-a vieta
      [33] 11:00   J.Jatulis
       D.Tankevič   11:5  3:14  11:6 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Parnarauskas    
   T.Parnarauskas   ->    
    [12] 09:45   T.Parnarauskas  
   M.Špakauskas     11:9  11:6 [13']  
   M.Špakauskas    
    ->     9-a vieta
      [23] 10:30   A.Jokimčius
        11:9  12:14  11:7 [16']
   J.Kazlauskas    
   J.Kazlauskas   ->    
    [13] 09:45   A.Jokimčius  
   A.Jokimčius     11:7  11:7 [13']  
   A.Jokimčius    
    ->    
         
       M.Špakauskas   11-a vieta
      [24] 10:30   J.Kazlauskas
       J.Kazlauskas   11:4  11:4 [6']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.