Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno miesto jaunių ir jaunučių atviras čempionatas (Sekmadienio turnyras), Data: 2018-04-15, Vieta: Kauno švara, Kaunas  
Grupė- U-12, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-15 2018-04-15 2018-04-15 2018-04-15  
 1   Dominik Tankevič    Dėl 1-8 vietos      
 D.Tankevič      
 16       ->      
  [8] 09:30   D.Tankevič    
 9   Jurgis Jatulis      11:1  11:0 [9']    
[1] 09:00   J.Jatulis      
 8   Titas Parnarauskas    11:7  11:9 [20']      
    [19] 10:15   D.Tankevič  
 5   Rokas Lesinskas        11:5  11:3 [7']  
[2] 09:00   R.Lesinskas      
 12   Matas Špakauskas    11:0  11:2 [12']      
  [9] 09:30   A.Zavackas    
 13         11:9  11:6 [6']    
 A.Zavackas      
 4   Adomas Zavackas    ->       1-a vieta
      [30] 11:00   K.Sakalauskas
 3   Tautvydas Puišys          8:11  11:8  11:8 [22']
 T.Puišys      
 14       ->      
  [10] 09:30   T.Puišys    
 11   Jokūbas Kazlauskas      11:6  11:4 [17']    
[3] 09:00   D.Tankevič      
 6   Daniel Tankevič    11:7  11:9 [20']      
    [20] 10:15   K.Sakalauskas  
 7   Benediktas Kamantauskas        11:4  11:7 [9']  
[4] 09:00   B.Kamantauskas      
 10   Arnas Jokimčius    11:3  11:1 [11']      
  [11] 09:30   K.Sakalauskas    
 15         11:5  11:2 [7']    
 K.Sakalauskas      
 2   Kipras Sakalauskas    ->    A.Zavackas   3-a vieta
      [31] 11:00   A.Zavackas
       T.Puišys   11:8  11:6 [10']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Jatulis    
    [21] 10:15   R.Lesinskas  
     R.Lesinskas   11:5  11:4 [12']   5-a vieta
      [32] 11:00   R.Lesinskas
     D.Tankevič     11:9  11:7 [8']
    [22] 10:15   B.Kamantauskas  
     B.Kamantauskas   15:14  11:5 [16']  
         
         
       J.Jatulis   7-a vieta
      [33] 11:00   J.Jatulis
       D.Tankevič   11:5  3:14  11:6 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Parnarauskas    
   T.Parnarauskas   ->    
    [12] 09:45   T.Parnarauskas  
   M.Špakauskas     11:9  11:6 [13']  
   M.Špakauskas    
    ->     9-a vieta
      [23] 10:30   A.Jokimčius
        11:9  12:14  11:7 [16']
   J.Kazlauskas    
   J.Kazlauskas   ->    
    [13] 09:45   A.Jokimčius  
   A.Jokimčius     11:7  11:7 [13']  
   A.Jokimčius    
    ->    
         
       M.Špakauskas   11-a vieta
      [24] 10:30   J.Kazlauskas
       J.Kazlauskas   11:4  11:4 [6']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.