Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės, Data: 2018-04-15, Vieta: Bastilija, Tauragė  
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug E 
   7           1.5 
   7     2       1.5 
   5     1       1.5 
   9     2       1.5 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   15 d.  10:00  Suaug E   MX    V.Kundrotas  R.Januškienė   18:21  6:21    G.Bartušis  I.Paulauskienė   19  
 2   15 d.  10:00  Suaug E   MX    T.Jarutis  J.Pilypaitė   21:15  21:8    E.Ivanauskas  L.Ivanauskaitė   17  
 3   15 d.  10:00  Suaug E   MX    T.Dargis  S.Flaksienė   21:15  21:14    L.Kupetauskas  A.Kupetauskienė   17  
 4   15 d.  10:20  Suaug E   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė   21:17  21:16    G.Bartušis  I.Paulauskienė   20  
 5   15 d.  10:20  Suaug E   MX    V.Kundrotas  R.Januškienė   7:21  15:21    T.Jarutis  J.Pilypaitė   19  
 6   15 d.  10:20  Suaug E   MX    T.Šnepeta  D.Bogatko   21:11  17:21  15:21    T.Dargis  S.Flaksienė   28  
 7   15 d.  10:20  Suaug E   VV    K.Borusas   21:18  21:16    T.Paliulis   19  
 8   15 d.  10:45  Suaug E   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė   21:14  21:8    E.Ivanauskas  L.Ivanauskaitė   15  
 9   15 d.  10:45  Suaug E   MX    T.Jarutis  J.Pilypaitė   21:16  21:15    G.Bartušis  I.Paulauskienė   20  
 10   15 d.  10:45  Suaug E   MX    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   21:11  21:5    L.Kupetauskas  A.Kupetauskienė   15  
 11   15 d.  10:45  Suaug E   VV    S.Noreika   15:21  19:21    D.Kubilius   19  
 12   15 d.  11:10  Suaug E   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė   21:13  21:19    T.Jarutis  J.Pilypaitė   20  
 13   15 d.  11:10  Suaug E   MX    V.Kundrotas  R.Januškienė   21:13  21:13    E.Ivanauskas  L.Ivanauskaitė   21  
 14   15 d.  11:10  Suaug E   MX    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   21:12  21:15    T.Dargis  S.Flaksienė   20  
 15   15 d.  11:10  Suaug E   VV    Ž.Milašauskas   13:21  3:21    G.Bartušis   14  
 16   15 d.  11:35  Suaug E   MX    T.Šnepeta  D.Bogatko   21:14  21:14    L.Kupetauskas  A.Kupetauskienė   16  
 17   15 d.  11:35  Suaug E   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė   21:18  21:12    V.Kundrotas  R.Januškienė   19  
 18   15 d.  11:35  Suaug E   MX    E.Ivanauskas  L.Ivanauskaitė   16:21  21:23    G.Bartušis  I.Paulauskienė   21  
 19   15 d.  12:00  Suaug E   MX    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   21:19  14:21  21:9    T.Šnepeta  D.Bogatko   31  
 20   15 d.  12:00  Suaug E   VV    V.Turolevičius   21:12  21:8    G.Bartušis   15  
 21   15 d.  12:00  Suaug E   VV    K.Borusas   21:19  21:4    D.Kubilius   18  
 22   15 d.  12:00  Suaug E   VV    T.Paliulis   21:18  14:21  20:22    S.Noreika   30  
 23   15 d.  12:30  Suaug E   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė   10:21  10:21    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   17  
 24   15 d.  12:30  Suaug E   MX    T.Jarutis  J.Pilypaitė   13:21  13:21    T.Dargis  S.Flaksienė   19  
 25   15 d.  12:30  Suaug E   MX    T.Šnepeta  D.Bogatko   18:21  16:21    G.Bartušis  I.Paulauskienė   20  
 26   15 d.  12:30  Suaug E   MX    V.Kundrotas  R.Januškienė   18:21  21:19  23:21    L.Kupetauskas  A.Kupetauskienė   33  
 27   15 d.  12:55  Suaug E   VV    V.Turolevičius   22:20  19:21  21:14    K.Borusas   32  
 28   15 d.  12:55  Suaug E   VV    G.Bartušis   21:11  17:21  21:23    D.Kubilius   32  
 29   15 d.  12:55  Suaug E   VV    Ž.Milašauskas   17:21  13:21    S.Noreika   18  
 30   15 d.  13:20  Suaug E   MD    D.Bogatko  L.Ivanauskaitė   21:16  6:21  13:21    A.Norkutė  I.Paulauskienė   27  
 31   15 d.  13:20  Suaug E   MD    R.Januškienė  A.Kupetauskienė   7:21  10:21    S.Flaksienė  J.Pilypaitė   18  
 32   15 d.  13:20  Suaug E   VD    T.Jarutis  V.Turolevičius   21:12  21:17    T.Paliulis  Ž.Milašauskas   16  
 33   15 d.  13:20  Suaug E   VD    V.Kundrotas  T.Šnepeta   21:12  14:21  21:23    L.Kupetauskas  S.Noreika   32  
 34   15 d.  13:45  Suaug E   VD    T.Dargis  E.Ivanauskas   21:18  21:15    Ž.Aleksevičius  K.Borusas   20  
 35   15 d.  13:45  Suaug E   MD    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   21:16  21:19    A.Norkutė  I.Paulauskienė   21  
 36   15 d.  13:45  Suaug E   MD    D.Bogatko  L.Ivanauskaitė   21:11  21:10    R.Januškienė  A.Kupetauskienė   17  
 37   15 d.  13:45  Suaug E   VD    T.Jarutis  V.Turolevičius   21:6  21:8    L.Kupetauskas  S.Noreika   14  
 38   15 d.  14:10  Suaug E   VD    V.Kundrotas  T.Šnepeta   21:12  21:8    T.Paliulis  Ž.Milašauskas   17  
 39   15 d.  14:10  Suaug E   VD    E.Petrošius  G.Šiaučiūnas   21:13  21:13    Ž.Aleksevičius  K.Borusas   20  
 40   15 d.  14:10  Suaug E   MD    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   21:19  21:19    S.Flaksienė  J.Pilypaitė   21  
 41   15 d.  14:10  Suaug E   MD    R.Januškienė  A.Kupetauskienė   12:21  10:21    A.Norkutė  I.Paulauskienė   17  
 42   15 d.  14:35  Suaug E   VD    T.Jarutis  V.Turolevičius   21:10  18:21  21:11    V.Kundrotas  T.Šnepeta   26  
 43   15 d.  14:35  Suaug E   VD    L.Kupetauskas  S.Noreika   21:5  21:14    T.Paliulis  Ž.Milašauskas   14  
 44   15 d.  14:35  Suaug E   VD    E.Petrošius  G.Šiaučiūnas   21:15  21:11    T.Dargis  E.Ivanauskas   19  
 45   15 d.  14:35  Suaug E   MD    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   21:10  21:9    R.Januškienė  A.Kupetauskienė   18  
 46   15 d.  15:00  Suaug E   MD    D.Bogatko  L.Ivanauskaitė   4:21  13:21    S.Flaksienė  J.Pilypaitė   17  
 47   15 d.  15:00  Suaug E   VD    T.Jarutis  V.Turolevičius   24:26  21:23    E.Petrošius  G.Šiaučiūnas   29  
 48   15 d.  15:00  Suaug E   VD    T.Dargis  E.Ivanauskas   21:14  21:14    L.Kupetauskas  S.Noreika   21  
 49   15 d.  15:00  Suaug E   VD    V.Kundrotas  T.Šnepeta   21:5  21:9    Ž.Aleksevičius  K.Borusas   15  
 50   15 d.  15:25  Suaug E   MD    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   21:5  21:9    D.Bogatko  L.Ivanauskaitė   16  
 51   15 d.  15:25  Suaug E   MD    S.Flaksienė  J.Pilypaitė   21:13  21:17    A.Norkutė  I.Paulauskienė   20  
51 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Hummel Badmintono Lyga
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Kanes arena, Šiauliai
Vienetų Turnyras
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.