Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės, Data: 2018-04-15, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Tadas Jarutis 
 Vaidas Turolevičius 
21
10
18
21
21
11
 26'
21
6
21
8
 14'
21
12
21
17
 16'
144/85
59
3
1
2 Valdas Kundrotas 
 Tomas Šnepeta 
10
21
21
18
11
21
 26'
21
12
14
21
21
23
 32'
21
12
21
8
 17'
140/136
4
1
3
3 Linas Kupetauskas 
 Saulius Noreika 
6
21
8
21
 14'
12
21
21
14
23
21
 32'
21
5
21
14
 14'
112/117
-5
2
2
4 Tautvydas Paliulis 
 Žilvinas Milašauskas 
12
21
17
21
 16'
12
21
8
21
 17'
5
21
14
21
 14'
68/126
-58
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Edmundas Petrošius 
 Gintautas Šiaučiūnas 
21
15
21
11
 19'
21
13
21
13
 20'
84/52
32
2
1
2 Tadas Dargis 
 Emilijus Ivanauskas 
15
21
11
21
 19'
21
18
21
15
 20'
68/75
-7
1
2
3 Žilvinas Aleksevičius 
 Karolis Borusas 
13
21
13
21
 20'
18
21
15
21
 20'
59/84
-25
0
3



2018-04-15  
   1-a vieta
 1    Tadas Jarutis,  Vaidas Turolevičius  
[47] 15:00   E.Petrošius, G.Šiaučiūnas
 2    Edmundas Petrošius,  Gintautas Šiaučiūnas   26:24  23:21 [29']
   



2018-04-15  
   3-a vieta
 4    Tadas Dargis,  Emilijus Ivanauskas  
[48] 15:00   T.Dargis, E.Ivanauskas
 5    Linas Kupetauskas,  Saulius Noreika   21:14  21:14 [21']
   



2018-04-15  
   5-a vieta
 3    Valdas Kundrotas,  Tomas Šnepeta  
[49] 15:00   V.Kundrotas, T.Šnepeta
 6    Žilvinas Aleksevičius,  Karolis Borusas   21:5  21:9 [15']
   



 
   7-a vieta
 7    Tautvydas Paliulis,  Žilvinas Milašauskas  
 T.Paliulis, Ž.Milašauskas
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.