Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Dj grupė, Data: 2018-04-14, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 D, Vyrų vienetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Nojus Tenikaitis    Dėl 1-16 vietos        
 N.Tenikaitis        
 32       ->        
  [71] 15:35   N.Tenikaitis      
 17   Vilius Kontrimas      21:4  21:1 [14']      
[59] 14:30   V.Kontrimas        
 16   Džiugas Jucius      B/Ž        
    [83] 16:35   N.Tenikaitis    
 9   Dainius Krūminas        22:20  21:15 [29']    
[60] 14:30   D.Krūminas        
 24   Rokas Vaiciekauskas    21:10  21:4 [14']        
  [72] 15:35   R.Lesinskas      
 25         21:5  21:15 [18']      
 R.Lesinskas        
 8   Rokas Lesinskas    ->        
      [94] 17:40   R.Dargis  
 5   Matas Stravinskas          21:13  11:21  21:11 [31']  
 M.Stravinskas        
 28       ->        
  [73] 15:55   M.Stravinskas      
 21   Daugirdas Špakauskas      21:16  21:10 [22']      
[61] 14:50   D.Špakauskas        
 12   Erikas Samoška    21:11  21:9 [21']        
    [84] 16:35   R.Dargis    
 13   Joris Šveistys        21:14  21:10 [23']    
[62] 14:50   J.Šveistys        
 20   Vilius Jankauskas    13:21  21:10  21:12 [30']        
  [74] 15:55   R.Dargis      
 29         21:11  21:3 [17']      
 R.Dargis        
 4   Rokas Dargis    ->         1-a vieta
        [105] 18:20   P.Sutkaitis
 3   Pijus Sutkaitis            21:18  15:21  21:15 [31']
 P.Sutkaitis        
 30       ->        
  [75] 15:55   P.Sutkaitis      
 19   Germantas Svidras      21:11  21:6 [15']      
[63] 14:50   G.Svidras        
 14   Domas Jucius    21:18  21:17 [22']        
    [85] 16:35   P.Sutkaitis    
 11   Augustas Kuzminskas        21:10  21:11 [22']    
[64] 14:50   A.Kuzminskas        
 22   Tautvydas Jurkšaitis      B/Ž        
  [76] 15:55   K.Vingelis      
 27         17:21  21:12  21:10 [28']      
 K.Vingelis        
 6   Kristupas Vingelis    ->        
      [95] 17:40   P.Sutkaitis  
 7   Ervinas Karišauskas          21:13  17:21  21:17 [37']  
 E.Karišauskas        
 26       ->        
  [77] 16:15   E.Karišauskas      
 23   Nojus Urbelis      21:3  21:3 [17']      
[65] 15:15   A.Pranevičius        
 10   Arnas Pranevičius    11:21  24:22  21:15 [36']        
    [86] 17:00   U.Mikalauskas    
 15   Ridas Rudminas        21:5  21:13 [19']    
[66] 15:15   R.Rudminas        
 18   Paulius Alijošius    21:8  21:14 [21']      N.Tenikaitis   3-a vieta
  [78] 16:15   U.Mikalauskas   [106] 18:45   U.Mikalauskas
 31         21:6  21:13 [19']    U.Mikalauskas   13:21  21:12  21:16 [32']
 U.Mikalauskas        
 2   Ugnius Mikalauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Lesinskas    
      [96] 17:40   R.Lesinskas  
       M.Stravinskas   21:18  21:16 [25']   5-a vieta
        [107] 18:45   E.Karišauskas
       K.Vingelis     23:21  18:21  21:9 [34']
      [97] 17:40   E.Karišauskas  
       E.Karišauskas   21:8  21:5 [17']  
           
           
         M.Stravinskas   7-a vieta
        [108] 18:45   M.Stravinskas
         K.Vingelis   21:12  21:13 [20']
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Kontrimas      
    [87] 17:00   D.Krūminas    
     D.Krūminas   21:4  21:5 [19']    
      [98] 18:00   D.Krūminas  
     D.Špakauskas     21:13  21:16 [27']  
    [88] 17:00   D.Špakauskas    
     J.Šveistys   15:21  21:16  21:15 [34']     9-a vieta
        [109] 18:45   R.Rudminas
     G.Svidras       21:17  21:17 [24']
    [89] 17:00   A.Kuzminskas    
     A.Kuzminskas   21:14  24:22 [22']    
      [99] 18:00   R.Rudminas  
     A.Pranevičius     21:6  21:8 [17']  
    [90] 17:20   R.Rudminas    
     R.Rudminas   21:15  21:18 [24']    
           
         D.Špakauskas   11-a vieta
        [110] 19:05   A.Kuzminskas
         A.Kuzminskas   13:21  21:8  21:14 [26']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Kontrimas    
      [100] 18:00   J.Šveistys  
       J.Šveistys   21:9  21:8 [16']   13-a vieta
        [111] 19:05   A.Pranevičius
       G.Svidras       B/Ž
      [101] 18:00   A.Pranevičius  
       A.Pranevičius   21:23  28:26  23:21 [47']  
           
           
         V.Kontrimas   15-a vieta
        [112] 19:05   G.Svidras
    Dėl 17-32 vietos      G.Svidras   21:5  21:14 [17']
         
   D.Jucius      
   D.Jucius   ->      
    [91] 17:20   R.Vaiciekauskas    
   R.Vaiciekauskas       B/Ž    
   R.Vaiciekauskas      
    ->      
      [102] 18:20   V.Jankauskas  
        21:7  21:10 [13']  
   E.Samoška      
   E.Samoška   ->      
    [92] 17:20   V.Jankauskas    
   V.Jankauskas     21:17  21:19 [19']    
   V.Jankauskas      
    ->       17-a vieta
        [113] 19:05   V.Jankauskas
          15:21  21:15  21:19 [22']
   D.Jucius      
   D.Jucius   ->      
    [93] 17:20   D.Jucius    
   T.Jurkšaitis       B/Ž    
   T.Jurkšaitis      
    ->      
      [103] 18:20   D.Jucius  
        21:17  18:21  21:17 [19']  
   N.Urbelis      
   N.Urbelis   ->      
     N.Urbelis    
   P.Alijošius     21:15  21:10 [20']    
   P.Alijošius      
    ->    R.Vaiciekauskas   19-a vieta
       
         N.Urbelis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       D.Jucius    
      [104] 18:20   E.Samoška  
       E.Samoška     B/Ž   21-a vieta
       
       T.Jurkšaitis     ->
       
       P.Alijošius   ->  
           
           
         D.Jucius   23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai 
     Mėgėjai C 
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Šunų mylėtojų badmintono turnyras
2018-04-21 09:30 2018-04-21 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.