Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Dj grupė, Data: 2018-04-14, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Atėnė Peleckytė 
 Agnė Stravinskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Peleckytė, A.Stravinskaitė      
 16       ->      
  [54] 14:10   A.Peleckytė, A.Stravinskaitė    
 9   Greta Mackevičiūtė 
 Urtė Mackevičiūtė 
    21:3  21:2 [16']    
[49] 13:50   U.Jaugaitė, K.Puleikytė      
 8   Ugnė Jaugaitė 
 Kamilė Puleikytė 
  23:21  21:15 [24']      
    [67] 15:15   A.Peleckytė, A.Stravinskaitė  
 5   Eglė Smilginaitė 
 Vėjūnė Vasiliauskaitė 
      21:11  21:9 [16']  
 E.Smilginaitė, V.Vasiliauskaitė      
 12       ->      
  [55] 14:10   B.Cirtautaitė, M.Leven    
 13         21:8  21:9 [20']    
 B.Cirtautaitė, M.Leven      
 4   Barbora Cirtautaitė 
 Milana Leven 
  ->       1-a vieta
      [79] 16:15   A.Peleckytė, A.Stravinskaitė
 3   Dominyka Norgailaitė 
 Amanda Vaišvilaitė 
        21:18  21:11 [21']
 D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė      
 14       ->      
  [56] 14:30   D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė    
 11         21:15  21:7 [24']    
 M.Bytautaitė, A.Comaitė      
 6   Milena Bytautaitė 
 Aistė Comaitė 
  ->      
    [68] 15:15   A.Ralovecaitė, M.Sutkutė  
 7   Ugnė Drungilaitė 
 Erika Žiaušytė 
      21:10  21:9 [21']  
[50] 13:50   P.Gečaitė, E.Saulėnaitė      
 10   Paulina Gečaitė 
 Elija Saulėnaitė 
  21:16  21:13 [23']      
  [57] 14:30   A.Ralovecaitė, M.Sutkutė    
 15         21:9  21:11 [26']    
 A.Ralovecaitė, M.Sutkutė      
 2   Agnė Ralovecaitė 
 Milanta Sutkutė 
  ->    B.Cirtautaitė, M.Leven   3-a vieta
      [80] 16:15   B.Cirtautaitė, M.Leven
       D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė   21:17  24:22 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     U.Jaugaitė, K.Puleikytė    
    [69] 15:15   E.Smilginaitė, V.Vasiliauskaitė  
     E.Smilginaitė, V.Vasiliauskaitė   21:9  21:6 [15']   5-a vieta
      [81] 16:35   M.Bytautaitė, A.Comaitė
     M.Bytautaitė, A.Comaitė     21:8  21:13 [19']
    [70] 15:35   M.Bytautaitė, A.Comaitė  
     P.Gečaitė, E.Saulėnaitė   21:7  21:14 [19']  
         
         
       U.Jaugaitė, K.Puleikytė   7-a vieta
      [82] 16:35   P.Gečaitė, E.Saulėnaitė
       P.Gečaitė, E.Saulėnaitė   21:4  21:8 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Mackevičiūtė, U.Mackevičiūtė    
   G.Mackevičiūtė, U.Mackevičiūtė   ->    
     G.Mackevičiūtė, U.Mackevičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [58] 14:30   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė
        21:7  21:8 [23']
   .    
    ->    
     U.Drungilaitė, E.Žiaušytė  
   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė     ->  
   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.