Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Dj grupė, Data: 2018-04-14, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Atėnė Peleckytė 
 Agnė Stravinskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Peleckytė, A.Stravinskaitė      
 16       ->      
  [54] 14:10   A.Peleckytė, A.Stravinskaitė    
 9   Greta Mackevičiūtė 
 Urtė Mackevičiūtė 
    21:3  21:2 [16']    
[49] 13:50   U.Jaugaitė, K.Puleikytė      
 8   Ugnė Jaugaitė 
 Kamilė Puleikytė 
  23:21  21:15 [24']      
    [67] 15:15   A.Peleckytė, A.Stravinskaitė  
 5   Eglė Smilginaitė 
 Vėjūnė Vasiliauskaitė 
      21:11  21:9 [16']  
 E.Smilginaitė, V.Vasiliauskaitė      
 12       ->      
  [55] 14:10   B.Cirtautaitė, M.Leven    
 13         21:8  21:9 [20']    
 B.Cirtautaitė, M.Leven      
 4   Barbora Cirtautaitė 
 Milana Leven 
  ->       1-a vieta
      [79] 16:15   A.Peleckytė, A.Stravinskaitė
 3   Dominyka Norgailaitė 
 Amanda Vaišvilaitė 
        21:18  21:11 [21']
 D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė      
 14       ->      
  [56] 14:30   D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė    
 11         21:15  21:7 [24']    
 M.Bytautaitė, A.Comaitė      
 6   Milena Bytautaitė 
 Aistė Comaitė 
  ->      
    [68] 15:15   A.Ralovecaitė, M.Sutkutė  
 7   Ugnė Drungilaitė 
 Erika Žiaušytė 
      21:10  21:9 [21']  
[50] 13:50   P.Gečaitė, E.Saulėnaitė      
 10   Paulina Gečaitė 
 Elija Saulėnaitė 
  21:16  21:13 [23']      
  [57] 14:30   A.Ralovecaitė, M.Sutkutė    
 15         21:9  21:11 [26']    
 A.Ralovecaitė, M.Sutkutė      
 2   Agnė Ralovecaitė 
 Milanta Sutkutė 
  ->    B.Cirtautaitė, M.Leven   3-a vieta
      [80] 16:15   B.Cirtautaitė, M.Leven
       D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė   21:17  24:22 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     U.Jaugaitė, K.Puleikytė    
    [69] 15:15   E.Smilginaitė, V.Vasiliauskaitė  
     E.Smilginaitė, V.Vasiliauskaitė   21:9  21:6 [15']   5-a vieta
      [81] 16:35   M.Bytautaitė, A.Comaitė
     M.Bytautaitė, A.Comaitė     21:8  21:13 [19']
    [70] 15:35   M.Bytautaitė, A.Comaitė  
     P.Gečaitė, E.Saulėnaitė   21:7  21:14 [19']  
         
         
       U.Jaugaitė, K.Puleikytė   7-a vieta
      [82] 16:35   P.Gečaitė, E.Saulėnaitė
       P.Gečaitė, E.Saulėnaitė   21:4  21:8 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Mackevičiūtė, U.Mackevičiūtė    
   G.Mackevičiūtė, U.Mackevičiūtė   ->    
     G.Mackevičiūtė, U.Mackevičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [58] 14:30   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė
        21:7  21:8 [23']
   .    
    ->    
     U.Drungilaitė, E.Žiaušytė  
   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė     ->  
   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.