Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Dj grupė, Data: 2018-04-14, Vieta: Modulis, Tauragė  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Atėnė Peleckytė 
 Agnė Stravinskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Peleckytė, A.Stravinskaitė      
 16       ->      
  [54] 14:10   A.Peleckytė, A.Stravinskaitė    
 9   Greta Mackevičiūtė 
 Urtė Mackevičiūtė 
    21:3  21:2 [16']    
[49] 13:50   U.Jaugaitė, K.Puleikytė      
 8   Ugnė Jaugaitė 
 Kamilė Puleikytė 
  23:21  21:15 [24']      
    [67] 15:15   A.Peleckytė, A.Stravinskaitė  
 5   Eglė Smilginaitė 
 Vėjūnė Vasiliauskaitė 
      21:11  21:9 [16']  
 E.Smilginaitė, V.Vasiliauskaitė      
 12       ->      
  [55] 14:10   B.Cirtautaitė, M.Leven    
 13         21:8  21:9 [20']    
 B.Cirtautaitė, M.Leven      
 4   Barbora Cirtautaitė 
 Milana Leven 
  ->       1-a vieta
      [79] 16:15   A.Peleckytė, A.Stravinskaitė
 3   Dominyka Norgailaitė 
 Amanda Vaišvilaitė 
        21:18  21:11 [21']
 D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė      
 14       ->      
  [56] 14:30   D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė    
 11         21:15  21:7 [24']    
 M.Bytautaitė, A.Comaitė      
 6   Milena Bytautaitė 
 Aistė Comaitė 
  ->      
    [68] 15:15   A.Ralovecaitė, M.Sutkutė  
 7   Ugnė Drungilaitė 
 Erika Žiaušytė 
      21:10  21:9 [21']  
[50] 13:50   P.Gečaitė, E.Saulėnainė      
 10   Paulina Gečaitė 
 Elija Saulėnainė 
  21:16  21:13 [23']      
  [57] 14:30   A.Ralovecaitė, M.Sutkutė    
 15         21:9  21:11 [26']    
 A.Ralovecaitė, M.Sutkutė      
 2   Agnė Ralovecaitė 
 Milanta Sutkutė 
  ->    B.Cirtautaitė, M.Leven   3-a vieta
      [80] 16:15   B.Cirtautaitė, M.Leven
       D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė   21:17  24:22 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     U.Jaugaitė, K.Puleikytė    
    [69] 15:15   E.Smilginaitė, V.Vasiliauskaitė  
     E.Smilginaitė, V.Vasiliauskaitė   21:9  21:6 [15']   5-a vieta
      [81] 16:35   M.Bytautaitė, A.Comaitė
     M.Bytautaitė, A.Comaitė     21:8  21:13 [19']
    [70] 15:35   M.Bytautaitė, A.Comaitė  
     P.Gečaitė, E.Saulėnainė   21:7  21:14 [19']  
         
         
       U.Jaugaitė, K.Puleikytė   7-a vieta
      [82] 16:35   P.Gečaitė, E.Saulėnainė
       P.Gečaitė, E.Saulėnainė   21:4  21:8 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Mackevičiūtė, U.Mackevičiūtė    
   G.Mackevičiūtė, U.Mackevičiūtė   ->    
     G.Mackevičiūtė, U.Mackevičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [58] 14:30   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė
        21:7  21:8 [23']
   .    
    ->    
     U.Drungilaitė, E.Žiaušytė  
   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė     ->  
   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Šunų mylėtojų badmintono turnyras
2018-04-21 09:30 2018-04-21 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.