Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N2), Data: 2018-11-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-17 2018-11-17 2018-11-17  
 1   Perla Murėnaitė ,   Urtė Rakštytė   Dėl 1-4 vietų    
[123] 15:20    P.Murėnaitė, U.Rakštytė    
 8   Ivija Baranauskaitė ,   Akvilė Petkevičiūtė    21:7  21:8 [16']    
  [141] 16:00    P.Murėnaitė, U.Rakštytė  
 5   Martyna Marija Marcinkevičiūtė ,   Nikolė Puchovičiūtė      21:11  21:13 [17']  
[124] 15:20    V.Bubulytė, V.Navardauskaitė    
 4   Vaiva Bubulytė ,   Viltė Navardauskaitė    6:6 [2']    1-a vieta
    [157] 16:40    S.Golubickaitė, V.Paulauskaitė
 3   Minija Barauskaitė ,   Jogailė Kelečiūtė        21:13  21:10 [22']
[125] 15:20    M.Barauskaitė, J.Kelečiūtė    
 6   Gustė Šuliauskaitė ,   Lia Loginova    16:21  21:16  21:11 [32']    
  [142] 16:00    S.Golubickaitė, V.Paulauskaitė  
 7   Toma Petraškaitė ,   Gabija Savickaitė      21:13  21:13 [18']  
[126] 15:20   S.Golubickaitė, V.Paulauskaitė    
 2   Samanta Golubickaitė ,   Viltė Paulauskaitė      B/Ž    
     
     V.Bubulytė, V.Navardauskaitė  3-a vieta
  [158] 16:40    M.Barauskaitė, J.Kelečiūtė
   M.Barauskaitė, J.Kelečiūtė   21:18  23:21 [22']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   I.Baranauskaitė, A.Petkevičiūtė    
  [143] 16:00   I.Baranauskaitė, A.Petkevičiūtė  
   M.Marcinkevičiūtė, N.Puchovičiūtė   21:0  5-a vieta
    [159] 17:00    I.Baranauskaitė, A.Petkevičiūtė
   G.Šuliauskaitė, L.Loginova     22:20  10:21  21:18 [35']
  [144] 16:00   G.Šuliauskaitė, L.Loginova  
   T.Petraškaitė, G.Savickaitė     B/Ž  
       
       
     M.Marcinkevičiūtė, N.Puchovičiūtė  7-a vieta
   
     T.Petraškaitė, G.Savickaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai. Atšaukta !!!
2020-04-18 11:00 2020-04-19 19:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-04-18 10:00 2020-04-18 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.