Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N2), Data: 2018-11-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-17 2018-11-17 2018-11-17  
 1   Arnas Juknevičius ,   Artūras Radavičius   Dėl 1-4 vietų    
[249] 20:40    A.Juknevičius, A.Radavičius    
 8   Adomas Juostas ,   Tautvydas Šilkinis    21:2  21:1 [12']    
  [259] 21:20    A.Juknevičius, A.Radavičius  
 5   Daugirdas Špakauskas ,   Augustas Janušonis      21:11  21:7 [14']  
[249] 20:40    D.Špakauskas, A.Janušonis    
 4   Adas Kaminskas ,   Linas Ruželė    18:21  21:19  21:19 [29']    1-a vieta
    [270] 21:40    A.Juknevičius, A.Radavičius
 3   Ugnius Mikalauskas ,   Matas Stravinskas        21:5  21:4 [13']
[250] 20:40    U.Mikalauskas, M.Stravinskas    
 6   Dominykas Gabriūnas ,   Paulius Jakubčionis    21:4  21:6 [13']    
  [260] 21:20    J.Tomkevičius, N.Budrikas  
 7   Ernestas Pocej ,   Emilius Klarenbeek      13:21  21:8  21:19 [33']  
[251] 21:00    J.Tomkevičius, N.Budrikas    
 2   Justinas Tomkevičius ,   Nojus Budrikas    21:8  21:7 [15']    
     
     D.Špakauskas, A.Janušonis  3-a vieta
  [271] 21:40    U.Mikalauskas, M.Stravinskas
   U.Mikalauskas, M.Stravinskas   21:10  21:19 [17']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Juostas, T.Šilkinis    
  [261] 21:20    A.Kaminskas, L.Ruželė  
   A.Kaminskas, L.Ruželė   21:11  21:8 [15']  5-a vieta
    [272] 21:40    A.Kaminskas, L.Ruželė
   D.Gabriūnas, P.Jakubčionis     21:12  16:21  21:17 [31']
  [262] 21:20    E.Pocej, E.Klarenbeek  
   E.Pocej, E.Klarenbeek   22:20  23:21 [23']  
       
       
     A.Juostas, T.Šilkinis  7-a vieta
     D.Gabriūnas, P.Jakubčionis
     D.Gabriūnas, P.Jakubčionis   21:10  21:10
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 17:00 2019-04-07 13:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos atviros jaunimo pirmenybės
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19    MV  
     U-15    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.