Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Latvia International 2018, Data: 2018-05-30, Vieta: Jelgava city sport hall, Jelgava   
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 32           0.5 
 80           28.8 
 32           32 
 48           8 
 24           0.25 
 32           14.4 
 24           16 
 16           0.25 
 32           0.25 
 32           12.8 
 Diena  30  31  01  02  03  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 293   03 d.  10:00  Suaug   VD    F.Delrue  W.Villeger   21:19  21:18    C.Popov  T.Popov   41  
 294   03 d.  10:00  Suaug   MV    K.Kuuba   21:16  21:16    R.Stern   26  
 295   03 d.  10:00  Suaug   VD    Y.Gaudin  J.Van Nieuwkerke   16:21  11:21    E.Lauritzen  M.Muurholm   27  
 296   03 d.  10:40  Suaug   MD    N.Bukoviczki  D.Gonda   20:22  12:21    A.Desmons  J.Moinard   33  
 297   03 d.  10:40  Suaug   MV    M.Delcheva   13:21  23:21  20:22    A.Zaitsava   58  
 298   03 d.  10:40  Suaug   VV    J.Toft   11:21  20:22    L.Rossi   33  
 299   03 d.  11:20  Suaug   VV    R.Must   16:21  20:22    T.Popov   44  
 300   03 d.  11:20  Suaug   MD    K.Kuuba  H.Ruutel   21:16  21:16    V.Heriau  M.Lambert   30  
 301   03 d.  11:20  Suaug   MX    E.Lauritzen  I.Bergstein   21:13  21:12    G.Karpov  A.Kurdyukova   24  
 302   03 d.  12:00  Suaug   MX    P.Smilowski  M.Swierczynska   0:0    M.Laibacher  J.Petrikowski     
 303   03 d.  16:30  Suaug   MV    K.Kuuba   21:10  21:16    A.Zaitsava   29  
 304   03 d.  17:00  Suaug   VD    E.Lauritzen  M.Muurholm   12:21  17:21    F.Delrue  W.Villeger   30  
 305   03 d.  17:30  Suaug   VV    T.Popov   21:10  21:15    L.Rossi   36  
 306   03 d.  18:00  Suaug   MD    K.Kuuba  H.Ruutel   21:17  21:16    A.Desmons  J.Moinard   31  
 307   03 d.  18:30  Suaug   MX    P.Smilowski  M.Swierczynska   21:17  25:23    E.Lauritzen  I.Bergstein   36  
15 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.