Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Latvia International 2018, Data: 2018-05-30, Vieta: Jelgava city sport hall, Jelgava   
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 32           0.5 
 80           28.8 
 32           32 
 48           8 
 24           0.25 
 32           14.4 
 24           16 
 16           0.25 
 32           0.25 
 32           12.8 
 Diena  30  31  01  02  03  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 293   03 d.  10:00  Suaug   VD    F.Delrue  W.Villeger   21:19  21:18    C.Popov  T.Popov   41  
 294   03 d.  10:00  Suaug   MV    K.Kuuba   21:16  21:16    R.Stern   26  
 295   03 d.  10:00  Suaug   VD    Y.Gaudin  J.Van Nieuwkerke   16:21  11:21    E.Lauritzen  M.Muurholm   27  
 296   03 d.  10:40  Suaug   MD    N.Bukoviczki  D.Gonda   20:22  12:21    A.Desmons  J.Moinard   33  
 297   03 d.  10:40  Suaug   MV    M.Delcheva   13:21  23:21  20:22    A.Zaitsava   58  
 298   03 d.  10:40  Suaug   VV    J.Toft   11:21  20:22    L.Rossi   33  
 299   03 d.  11:20  Suaug   VV    R.Must   16:21  20:22    T.Popov   44  
 300   03 d.  11:20  Suaug   MD    K.Kuuba  H.Ruutel   21:16  21:16    V.Heriau  M.Lambert   30  
 301   03 d.  11:20  Suaug   MX    E.Lauritzen  I.Bergstein   21:13  21:12    G.Karpov  A.Kurdyukova   24  
 302   03 d.  12:00  Suaug   MX    P.Smilowski  M.Swierczynska   0:0    M.Laibacher  J.Petrikowski     
 303   03 d.  16:30  Suaug   MV    K.Kuuba   21:10  21:16    A.Zaitsava   29  
 304   03 d.  17:00  Suaug   VD    E.Lauritzen  M.Muurholm   12:21  17:21    F.Delrue  W.Villeger   30  
 305   03 d.  17:30  Suaug   VV    T.Popov   21:10  21:15    L.Rossi   36  
 306   03 d.  18:00  Suaug   MD    K.Kuuba  H.Ruutel   21:17  21:16    A.Desmons  J.Moinard   31  
 307   03 d.  18:30  Suaug   MX    P.Smilowski  M.Swierczynska   21:17  25:23    E.Lauritzen  I.Bergstein   36  
15 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.