Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS , Data: 2018-06-16, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-16 2018-06-16 2018-06-16 2018-06-16  
 1   Jonas Petkus 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Petkus, R.Aleksevičiūtė      
 16       ->      
  [32] 13:00   J.Petkus, R.Aleksevičiūtė    
 9   Marius Rimkus 
 Marija Rimkienė 
    21:5  21:5 [18']    
[26] 12:35   P.Liutikas, J.Sereckienė      
 8   Paulius Liutikas 
 Jolanta Sereckienė 
    B/Ž      
    [36] 13:25   J.Petkus, R.Aleksevičiūtė  
 5   Simas Klioštoraitis 
 Sofija Bagdonaitė 
      21:12  21:14 [20']  
 S.Klioštoraitis, S.Bagdonaitė      
 12       ->      
  [30] 13:00   L.Supronas, D.Ruzvaltienė    
 13         21:14  21:17 [23']    
 L.Supronas, D.Ruzvaltienė      
 4   Linas Supronas 
 Dovilė Ruzvaltienė 
  ->       1-a vieta
      [43] 14:20   J.Petkus, R.Aleksevičiūtė
 3   Danielius Beržanskis 
 Gabija Mockutė 
        21:13  18:21  21:14 [40']
 D.Beržanskis, G.Mockutė      
 14       ->      
  [31] 13:00   D.Beržanskis, G.Mockutė    
 11         21:11  21:10 [22']    
 R.Krasauskas, M.Sukackaitė      
 6   Rokas Krasauskas 
 Monika Sukackaitė 
  ->      
    [37] 13:50   K.Dauskurtas, V.Žymantaitė  
 7   Giedrius Stasiulis 
 Neringa Martinavičiūtė 
      21:18  21:12 [29']  
[27] 12:35   I.Reznikas, E.Untė      
 10   Ignas Reznikas 
 Emilija Untė 
  21:15  21:17 [14']      
  [33] 13:25   K.Dauskurtas, V.Žymantaitė    
 15         21:8  21:16 [17']    
 K.Dauskurtas, V.Žymantaitė      
 2   Kazimieras Dauskurtas 
 Vaiva Žymantaitė 
  ->    L.Supronas, D.Ruzvaltienė   3-a vieta
      [44] 14:45   D.Beržanskis, G.Mockutė
       D.Beržanskis, G.Mockutė   21:7  21:13 [39']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Liutikas, J.Sereckienė    
    [40] 14:20   S.Klioštoraitis, S.Bagdonaitė  
     S.Klioštoraitis, S.Bagdonaitė   21:8  21:13 [8']   5-a vieta
     
     R.Krasauskas, M.Sukackaitė     ->
    [41] 14:20   I.Reznikas, E.Untė  
     I.Reznikas, E.Untė   21:16  21:11 [20']  
         
         
       P.Liutikas, J.Sereckienė   7-a vieta
     
       R.Krasauskas, M.Sukackaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Rimkus, M.Rimkienė    
   M.Rimkus, M.Rimkienė   ->    
     M.Rimkus, M.Rimkienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [34] 13:25   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė
          B/Ž
   .    
    ->    
     G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė  
   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė     ->  
   G.Stasiulis, N.Martinavičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 17:00 2019-04-07 13:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Klaipėdos atviros jaunimo pirmenybės
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.