Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas, Data: 2018-06-30, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-30 2018-06-30 2018-06-30 2018-06-30  
 1   Rolandas Juknevičius 
 Edgaras Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Juknevičius, E.Slušnys      
 16       ->      
  [87] 17:40   R.Juknevičius, E.Slušnys    
 9   Arnas Januška 
 Steponas Januška 
    23:21  21:11 [20']    
[74] 16:25   V.Martinkus, G.Vaičiulis      
 8   Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
  21:16  21:13 [32']      
    [102] 19:20   R.Juknevičius, E.Slušnys  
 5   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
      21:19  26:24 [27']  
[75] 16:25   M.Noreika, T.Petrošius      
 12   Ivars Bušs 
 Artis Granovskis 
  21:12  21:9 [25']      
  [88] 18:05   M.Palubinskas, P.Palubinskas    
 13         25:23  21:13 [25']    
 M.Palubinskas, P.Palubinskas      
 4   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
  ->       1-a vieta
      [111] 20:30   R.Juknevičius, E.Slušnys
 3   Marijus Stankevičius 
 Evaldas Bradūnas 
        20:22  21:15  22:20 [39']
 M.Stankevičius, E.Bradūnas      
 14       ->      
  [89] 18:05   M.Stankevičius, E.Bradūnas    
 11   Artūras Jachontovas 
 Danielius Tarachovskis 
    21:13  21:15 [28']    
[76] 16:50   V.Garmus, A.Morkūnas      
 6   Vygantas Garmus 
 Arūnas Morkūnas 
  21:17  21:14 [27']      
    [103] 19:20   G.Dima, A.Slušnys  
 7   Giedrius Dima 
 Arnoldas Slušnys 
      21:15  21:18 [24']  
[77] 16:50   G.Dima, A.Slušnys      
 10   Gunars Granovskis 
 Imants Vinkalns 
  21:14  21:13 [21']      
  [90] 18:05   G.Dima, A.Slušnys    
 15         14:21  21:10  24:22 [23']    
 L.Supronas, T.Tiškus      
 2   Linas Supronas 
 Tomas Tiškus 
  ->    M.Palubinskas, P.Palubinskas   3-a vieta
      [112] 20:30   M.Palubinskas, P.Palubinskas
       M.Stankevičius, E.Bradūnas   14:21  28:26  21:17 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Martinkus, G.Vaičiulis    
    [104] 19:45   M.Noreika, T.Petrošius  
     M.Noreika, T.Petrošius   21:19  22:20 [30']   5-a vieta
     
     V.Garmus, A.Morkūnas     ->
    [105] 19:45   V.Garmus, A.Morkūnas  
     L.Supronas, T.Tiškus   21:11  21:18 [25']  
         
         
       V.Martinkus, G.Vaičiulis   7-a vieta
     
       L.Supronas, T.Tiškus   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Januška, S.Januška    
   A.Januška, S.Januška   ->    
    [91] 18:05   A.Januška, S.Januška  
   I.Bušs, A.Granovskis     21:6  21:15 [22']  
   I.Bušs, A.Granovskis    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   A.Jachontovas, D.Tarachovskis    
   A.Jachontovas, D.Tarachovskis   ->    
    [92] 18:30   A.Jachontovas, D.Tarachovskis  
   G.Granovskis, I.Vinkalns     21:18  26:24 [26']  
   G.Granovskis, I.Vinkalns    
    ->    
         
       I.Bušs, A.Granovskis   11-a vieta
     
       G.Granovskis, I.Vinkalns   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIASIS TURNYRAS + VAKRONĖ)
2020-07-25 10:00 2020-07-25 14:00
Nenustatyta,
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-24 10:00 2020-07-24 19:00
Delfi, Vilnius
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    V    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-07-11 10:00 2020-07-11 22:00
Delfi, Vilnius
     U-13    VV  
     U-11    VV  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-06-27 10:00 2020-06-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2020-06-20 09:50 2020-06-20 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.