Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2018-09-15, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   6     2       3.2 
   3     1       1 
   5     1       3.2 
 Suaug D 
 12           1 
   7     2       0.8 
 14           1.4 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   15 d.  10:00  Suaug D   MD    V.Martinkienė  I.Peleckienė   21:8  21:17    K.Freimanaitė  J.Pilypaitė   23'  
 2   15 d.  10:00  Suaug D   MD    R.Platakytė  J.Sereckienė   21:5  21:10    E.Grigeliūnienė  R.Staupelienė   17'  
 3   15 d.  10:00  Suaug D   MD    K.Čyvaitė  S.Mackevičiūtė   12:21  10:21    E.Gedminienė  F.Gedminaitė   26'  
 4   15 d.  10:00  Suaug B   MX    A.Valantiejus  L.Valantiejienė   11:21  21:9  21:17    E.Jakubauskas  A.Kasparavičienė   29'  
 5   15 d.  10:20  Suaug B   MX    M.Zinkevičius  S.Zinkevičienė   16:21  20:22    G.Vaičiulis  S.Čečkauskienė   23'  
 6   15 d.  10:20  Suaug D   MD    V.Martinkienė  I.Peleckienė   21:11  21:13    E.Grigeliūnienė  R.Staupelienė    
 7   15 d.  10:20  Suaug D   MD    R.Platakytė  J.Sereckienė   22:20  21:12    K.Freimanaitė  J.Pilypaitė   24'  
 8   15 d.  10:20  Suaug D   MD    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   20:22  21:18  13:21    E.Gedminienė  F.Gedminaitė   38'  
 9   15 d.  10:45  Suaug B   MX    A.Slušnys  R.Petrošienė   15:21  10:21    E.Jakubauskas  A.Kasparavičienė   21'  
 10   15 d.  10:45  Suaug B   MX    A.Valantiejus  L.Valantiejienė   21:13  21:10    M.Zinkevičius  S.Zinkevičienė   3'  
 11   15 d.  10:45  Suaug D   MD    V.Martinkienė  I.Peleckienė   21:19  21:16    R.Platakytė  J.Sereckienė   23'  
 12   15 d.  10:45  Suaug D   MD    E.Grigeliūnienė  R.Staupelienė   21:11  22:24  19:21    K.Freimanaitė  J.Pilypaitė   33'  
 13   15 d.  11:10  Suaug D   MD    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   21:9  21:12    K.Čyvaitė  S.Mackevičiūtė   16'  
 14   15 d.  11:10  Suaug B   MX    A.Slušnys  R.Petrošienė   22:20  21:10    G.Vaičiulis  S.Čečkauskienė   22'  
 15   15 d.  11:10  Suaug B   MX    M.Zinkevičius  S.Zinkevičienė   23:21  21:18    E.Jakubauskas  A.Kasparavičienė   8'  
 16   15 d.  11:10  Suaug D   MD    V.Martinkienė  I.Peleckienė   21:16  21:17    E.Gedminienė  F.Gedminaitė   30'  
 17   15 d.  11:35  Suaug D   MD    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė   22:20  12:21  17:21    R.Platakytė  J.Sereckienė   30'  
 18   15 d.  11:35  Suaug D   MD    K.Čyvaitė  S.Mackevičiūtė   17:21  16:21    K.Freimanaitė  J.Pilypaitė   68'  
 19   15 d.  11:35  Suaug B   MX    A.Slušnys  R.Petrošienė   21:7  21:11    M.Zinkevičius  S.Zinkevičienė   63'  
 20   15 d.  11:35  Suaug B   MX    A.Valantiejus  L.Valantiejienė   21:11  21:14    G.Vaičiulis  S.Čečkauskienė   23'  
 21   15 d.  12:00  Suaug D   MX    R.Masevičius  E.Gedminienė   8:21  7:21    A.Pičiacha  V.Martinkienė   38'  
 22   15 d.  12:00  Suaug D   MX    T.Jarutis  T.Mackevičienė   21:13  19:21  21:17    D.Likas  F.Gedminaitė   37'  
 23   15 d.  12:00  Suaug D   MX    S.Noreika  K.Freimanaitė   8:21  16:21    P.Liutikas  J.Sereckienė   14'  
 24   15 d.  12:00  Suaug D   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė   21:11  21:10    K.Kučinskas  S.Mackevičiūtė   14'  
 25   15 d.  12:25  Suaug D   MX    R.Grytė  J.Pilypaitė   8:21  21:19  14:21    M.Mackevičius  K.Čyvaitė   32'  
 26   15 d.  12:25  Suaug D   MX    V.Turolevičius  R.Platakytė   21:9  21:19    G.Lukošius  R.Staupelienė   10'  
 27   15 d.  12:25  Suaug B   MX    A.Slušnys  R.Petrošienė   20:22  22:20  21:16    A.Valantiejus  L.Valantiejienė   36'  
 28   15 d.  12:25  Suaug B   MX    G.Vaičiulis  S.Čečkauskienė   19:21  13:21    E.Jakubauskas  A.Kasparavičienė   36'  
 29   15 d.  12:50  Suaug D   MX    E.Peleckis  I.Peleckienė   15:21  7:21    A.Pičiacha  V.Martinkienė   17'  
 30   15 d.  12:50  Suaug D   MX    T.Jarutis  T.Mackevičienė   14:21  10:21    P.Liutikas  J.Sereckienė   18'  
 31   15 d.  12:50  Suaug D   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė   21:14  19:21  16:21    M.Mackevičius  K.Čyvaitė   35'  
 32   15 d.  12:50  Suaug D   MX    V.Turolevičius  R.Platakytė   21:9  22:20    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   23'  
 33   15 d.  13:15  Suaug D   MX    D.Likas  F.Gedminaitė   21:15  21:8    S.Noreika  K.Freimanaitė   20'  
 34   15 d.  13:15  Suaug D   MX    K.Kučinskas  S.Mackevičiūtė   11:21  10:21    R.Grytė  J.Pilypaitė   20'  
 35   15 d.  13:15  Suaug B   MD    A.Kasparavičienė  S.Zinkevičienė   21:23  9:21    T.Mackevičienė  L.Valantiejienė   63'  
 36   15 d.  13:15  Suaug D   MX    A.Pičiacha  V.Martinkienė   21:18  15:21  15:21    P.Liutikas  J.Sereckienė   34'  
 37   15 d.  13:40  Suaug D   MX    M.Mackevičius  K.Čyvaitė   15:21  14:21    V.Turolevičius  R.Platakytė   21'  
 38   15 d.  13:40  Suaug D   MX    E.Peleckis  I.Peleckienė   21:14  21:13    T.Jarutis  T.Mackevičienė   18'  
 39   15 d.  13:40  Suaug D   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė   17:21  9:21    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   19'  
 40   15 d.  13:40  Suaug D   MX    R.Masevičius  E.Gedminienė   21:17  18:21  14:21    D.Likas  F.Gedminaitė   34'  
 41   15 d.  14:05  Suaug D   MX    R.Grytė  J.Pilypaitė   21:17  21:16    G.Lukošius  R.Staupelienė   19'  
 42   15 d.  14:05  Suaug D   MX    S.Noreika  K.Freimanaitė   21:9  21:9    K.Kučinskas  S.Mackevičiūtė   19'  
 43   15 d.  14:05  Suaug B   MD    S.Čečkauskienė  R.Petrošienė   22:20  21:19    T.Mackevičienė  L.Valantiejienė   28'  
 44   15 d.  14:05  Suaug D   MX    P.Liutikas  J.Sereckienė   21:12  21:17    V.Turolevičius  R.Platakytė   21'  
 45   15 d.  14:30  Suaug D   MX    A.Pičiacha  V.Martinkienė   21:17  21:15    M.Mackevičius  K.Čyvaitė   24'  
 46   15 d.  14:30  Suaug D   MX    E.Peleckis  I.Peleckienė   21:23  18:21    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė   23'  
 47   15 d.  14:30  Suaug D   MX    T.Jarutis  T.Mackevičienė   19:21  17:21    E.Petrošius  V.Slušnienė   22'  
 48   15 d.  14:30  Suaug D   MX    D.Likas  F.Gedminaitė   21:18  18:21  18:21    R.Grytė  J.Pilypaitė   51'  
 49   15 d.  14:55  Suaug D   MX    R.Masevičius  E.Gedminienė   11:21  18:21    G.Lukošius  R.Staupelienė   19'  
 50   15 d.  14:55  Suaug B   MD    S.Čečkauskienė  R.Petrošienė   20:22  21:19  21:14    A.Kasparavičienė  S.Zinkevičienė   64'  
 51   15 d.  14:55  Suaug B   VD    V.Martinkus  G.Vaičiulis   21:16  21:11    A.Jachontovas  S.Galentas   50'  
 52   15 d.  14:55  Suaug B   VD    R.Juknevičius  A.Slušnys   21:14  21:18    E.Jakubauskas  M.Zinkevičius   39'  
 53   15 d.  15:20  Suaug D   VD    K.Krūminas  S.Noreika   13:21  6:21    P.Liutikas  A.Pičiacha   25'  
 54   15 d.  15:20  Suaug D   VD    J.Šileris  V.Turolevičius   21:9  21:7    K.Kučinskas  D.Likas   22'  
 55   15 d.  15:20  Suaug D   VD    E.Daukintis  A.Indriošius   16:21  7:21    G.Lukošius  H.Smilgevičius   22'  
 56   15 d.  15:20  Suaug D   VD    R.Grytė  T.Jarutis   21:15  21:17    R.Andrijauskas  V.Kundrotas   19'  
 57   15 d.  15:45  Suaug B   VD    M.Noreika  T.Petrošius   21:13  21:10    A.Jachontovas  S.Galentas   42'  
 58   15 d.  15:45  Suaug B   VD    V.Mackevičius  A.Valantiejus   21:16  22:20    E.Jakubauskas  M.Zinkevičius   24'  
 59   15 d.  15:45  Suaug D   VD    M.Mackevičius  S.Skurdauskas   22:24  12:21    P.Liutikas  A.Pičiacha   23'  
 60   15 d.  15:45  Suaug D   VD    J.Šileris  V.Turolevičius   21:15  21:19    S.Rukša  R.Ubis   24'  
 61   15 d.  16:10  Suaug D   VD    R.Masevičius  E.Peleckis   21:15  21:18    G.Lukošius  H.Smilgevičius   24'  
 62   15 d.  16:10  Suaug D   VD    R.Grytė  T.Jarutis   20:22  21:18  25:23    E.Petrošius  G.Šiaučiūnas   58'  
 63   15 d.  16:10  Suaug D   VD    K.Krūminas  S.Noreika   21:12  24:22    K.Kučinskas  D.Likas   33'  
 64   15 d.  16:10  Suaug D   VD    E.Daukintis  A.Indriošius   21:15  21:15    R.Andrijauskas  V.Kundrotas   23'  
 65   15 d.  16:35  Suaug B   VD    M.Noreika  T.Petrošius   21:8  21:15    V.Martinkus  G.Vaičiulis   24'  
 66   15 d.  16:35  Suaug B   VD    V.Mackevičius  A.Valantiejus   21:14  12:21  18:21    R.Juknevičius  A.Slušnys   21'  
 67   15 d.  16:35  Suaug D   VD    P.Liutikas  A.Pičiacha   16:21  19:21    J.Šileris  V.Turolevičius   24'  
 68   15 d.  16:35  Suaug D   VD    R.Masevičius  E.Peleckis   21:18  21:14    R.Grytė  T.Jarutis   27'  
 69   15 d.  17:00  Suaug D   VD    M.Mackevičius  S.Skurdauskas   18:21  22:20  21:16    S.Rukša  R.Ubis   22'  
 70   15 d.  17:00  Suaug D   VD    G.Lukošius  H.Smilgevičius   12:21  21:13  21:17    E.Petrošius  G.Šiaučiūnas   56'  
 71   15 d.  17:00  Suaug D   VD    K.Kučinskas  D.Likas   20:22  11:21    R.Andrijauskas  V.Kundrotas   5'  
 72   15 d.  17:00  Suaug D   VD    K.Krūminas  S.Noreika   21:18  17:21  21:19    E.Daukintis  A.Indriošius   54'  
 73   15 d.  17:25  Suaug B   VD    M.Noreika  T.Petrošius   21:10  18:21  21:18    R.Juknevičius  A.Slušnys   3'  
 74   15 d.  17:25  Suaug B   VD    V.Mackevičius  A.Valantiejus   21:11  21:19    V.Martinkus  G.Vaičiulis   22'  
 75   15 d.  17:25  Suaug B   VD    A.Jachontovas  S.Galentas   21:17  12:21  22:20    E.Jakubauskas  M.Zinkevičius   58'  
 76   15 d.  17:25  Suaug D   VD    J.Šileris  V.Turolevičius   21:12  21:18    R.Masevičius  E.Peleckis   8'  
 77   15 d.  17:50  Suaug D   VD    P.Liutikas  A.Pičiacha   21:9  21:9    R.Grytė  T.Jarutis   5'  
 78   15 d.  17:50  Suaug D   VD    M.Mackevičius  S.Skurdauskas   20:22  21:8  21:19    G.Lukošius  H.Smilgevičius   38'  
 79   15 d.  17:50  Suaug D   VD    S.Rukša  R.Ubis   18:21  21:19  24:22    E.Petrošius  G.Šiaučiūnas   41'  
79 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
EUROPEAN COMPANY SPORT GAMES 2019
2019-06-26 10:00 2019-06-30 21:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.