Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Lithuanian Junior 2018, Data: 2018-08-17, Vieta: "NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 31, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-08-17 2018-08-18 2018-08-18 2018-08-19 2018-08-19  
 1   Zuzanna Parysz    Dėl 1-16 vietos        
 Z.Parysz        
 32       ->        
  [77] 11:00    Z.Parysz      
 17   Vitalija Movšovič      21:11  21:15 [21']      
[38] 14:50    M.Mørk        
 16   Marie Mørk    21:12  16:21  21:5 [31']        
    [101] 15:40    U.Zakharava    
 9   Monika Sukackaitė        21:14  21:6 [24']    
[39] 15:00    M.Sukackaitė        
 24   Arta Priedniece    23:21  24:22 [28']        
  [78] 11:00    U.Zakharava      
 25   Sofija Bagdonaitė      21:10  21:8 [18']      
[40] 15:00    U.Zakharava        
 8   Ulyana Zakharava    21:6  21:7 [17']        
      [113] 10:00    U.Zakharava  
 5   Amy Tan          21:17  21:18 [31']  
[41] 15:20    A.Tan        
 28   Ramona Üprus    21:13  21:8 [18']        
  [79] 11:15    A.Tan      
 21   Jenny Rajkumar      21:15  21:7 [19']      
[42] 15:20    V.Tarusava        
 12   Veranika Tarusava    21:11  21:7 [16']        
    [100] 15:20    A.Tan    
 13   Karina Kapanen        15:21  21:11  21:11 [38']    
[57] 17:20    K.Kapanen        
 20   Amanda Azarova    21:11  21:13 [18']        
  [80] 11:15    J.Salonen      
 29   Julia Salonen      21:19  21:11 [24']      
[43] 15:30    J.Salonen        
 4   Diana Baltina    21:6  21:6 [15']         1-a vieta
        [118] 13:00    R.Cloteaux-Foucault
 3   Emilia Petersen Norberg            21:17  22:20 [27']
[45] 15:50    A.Radziszewska        
 30   Aleksandra Radziszewska    21:16  21:19 [23']        
  [81] 11:40    A.Duda      
 19   Hanna Bandarenka      17:21  24:22  21:18 [41']      
[58] 17:20    A.Duda        
 14   Anna Duda    21:14  21:9 [22']        
    [103] 15:55    C.Lassaux    
 11   Victoria Korobova        16:21  21:9  21:14 [40']    
[47] 16:00    V.Korobova        
 22   Gabija Mockutė    21:11  21:12 [17']        
  [82] 11:40    C.Lassaux      
 27   Satish Winona      21:19  21:16 [26']      
[59] 17:30    C.Lassaux        
 6   Clara Lassaux    ->        
      [114] 10:00    R.Cloteaux-Foucault  
 7   Sofia Macsali          21:19  23:21 [34']  
[48] 16:00   S.Macsali        
 26   Arina Krolova      B/Ž        
  [83] 11:50    S.Macsali      
 23   Liana Lenceviča      20:22  21:14  21:12 [39']      
[46] 15:50    L.Lenceviča        
 10   Samanta Golubickaitė    21:9  21:15 [23']        
    [104] 16:15    R.Cloteaux-Foucault    
 15   Lauren Middleton        21:15  21:18 [25']    
[60] 17:30    L.Middleton        
 18   Perla Murėnaitė    21:5  21:6 [14']      A.Tan   3-a vieta
  [84] 11:50    R.Cloteaux-Foucault  
 31   Catlyn Kruus      21:14  21:17 [21']    C.Lassaux   ->
[44] 15:30    R.Cloteaux-Foucault        
 2   Romane Cloteaux-Foucault    13:21  21:14  21:14 [43']     Dėl 5-8 vietos    
       Z.Parysz    
       
       J.Salonen   ->   5-a vieta
       
       A.Duda     ->
       
       S.Macsali   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Mørk      
       
     M.Sukackaitė   ->    
       
     V.Tarusava     ->  
       
     K.Kapanen   ->     9-a vieta
       
     A.Radziszewska       ->
       
     V.Korobova   ->    
       
     L.Lenceviča     ->  
       
     L.Middleton   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   V.Movšovič   ->      
       
   A.Priedniece     ->    
       
   S.Bagdonaitė   ->      
       
   R.Üprus       ->  
       
   J.Rajkumar   ->      
       
   A.Azarova     ->    
       
   D.Baltina   ->       17-a vieta
       
   E.Petersen Norberg         ->
       
   H.Bandarenka   ->      
       
   G.Mockutė     ->    
       
   S.Winona   ->      
       
   A.Krolova       ->  
       
   S.Golubickaitė   ->      
       
   P.Murėnaitė     ->    
       
   C.Kruus   ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV  
     U-15    VV  
     U-13 
     U-11    VV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B    VD  
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.