Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
YONEX Lithuanian Junior 2018, Data: 2018-08-17, Vieta: "NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-08-17 2018-08-17 2018-08-18 2018-08-18 2018-08-19  
 1   Wiktor Trecki 
 Magdalena Kulska 
  Dėl 1-16 vietos        
 W.Trecki, M.Kulska        
 32       ->        
  [62] 18:00    W.Trecki, M.Kulska      
 17   Tauri Kilk 
 Catlyn Kruus 
    21:17  21:9 [22']      
 T.Kilk, C.Kruus        
 16       ->        
    [96] 14:30    W.Trecki, M.Kulska    
 9   Alaksei Kniazeu 
 Ulyana Zakharava 
      21:4  21:10 [16']    
 A.Kniazeu, U.Zakharava        
 24       ->        
  [64] 18:20    A.Kniazeu, U.Zakharava      
 25   Danielius Beržanskis 
 Sofija Bagdonaitė 
    16:21  24:22  21:17 [38']      
 D.Beržanskis, S.Bagdonaitė        
 8       ->        
      [109] 18:00    W.Trecki, M.Kulska  
 5   Alexander Raudsepp 
 Victoria Korobova 
        21:18  21:16 [20']  
 A.Raudsepp, V.Korobova        
 28       ->        
  [66] 18:30    A.Raudsepp, V.Korobova      
 21   Eero Lauri 
 Julia Salonen 
    12:21  21:13  23:21 [31']      
 E.Lauri, J.Salonen        
 12       ->        
    [98] 14:45    A.Raudsepp, V.Korobova    
 13   Christopher Siilbaum 
 Arta Priedniece 
      18:21  21:11  21:19 [33']    
 C.Siilbaum, A.Priedniece        
 20       ->        
  [67] 18:30    S.Maciag, L.Bujak      
 29   Szymon Maciag 
 Laura Bujak 
    21:14  21:8 [18']      
[19] 12:00    S.Maciag, L.Bujak        
 4   Jonas Østhassel 
 Marie Mørk 
  21:19  21:16 [24']         1-a vieta
        [117] 13:00    W.Trecki, M.Kulska
 3   Artur Ajupov 
 Ramona Üprus 
          21:11  21:19 [26']
[12] 11:00   A.Ajupov, R.Üprus        
 30   Teemu Lahtinen 
 Jannica Monnberg 
    B/Ž        
  [63] 18:00    A.Ajupov, R.Üprus      
 19         21:13  21:8 [15']      
 J.Petkus, G.Mockutė        
 14   Jonas Petkus 
 Gabija Mockutė 
  ->        
    [99] 14:45    M.Barth, S.Macsali    
 11           21:14  18:21  21:19 [35']    
 L.Smith-Meyer, E.Petersen Norberg        
 22   Ludvig Smith-Meyer 
 Emilia Petersen Norberg 
  ->        
  [65] 18:20    M.Barth, S.Macsali      
 27         21:17  21:17 [27']      
 M.Barth, S.Macsali        
 6   Markus Barth 
 Sofia Macsali 
  ->        
      [110] 18:00    M.Barth, S.Macsali  
 7             21:9  21:18 [23']  
 A.Aliaksandrovich, V.Tarusava        
 26   Aliaksandr Aliaksandrovich 
 Veranika Tarusava 
  ->        
  [61] 17:50    L.Borusas, L.Lenceviča      
 23         21:18  19:21  21:18 [35']      
 L.Borusas, L.Lenceviča        
 10   Laurynas Borusas 
 Liana Lenceviča 
  ->        
    [93] 13:55    N.Gabrysiak, A.Foryta    
 15           21:15  21:14 [26']    
 A.Andersen, J.Rajkumar        
 18   Andreas Andersen 
 Jenny Rajkumar 
  ->      A.Raudsepp, V.Korobova   3-a vieta
  [68] 18:50    N.Gabrysiak, A.Foryta  
 31         21:10  21:19 [22']    N.Gabrysiak, A.Foryta   ->
 N.Gabrysiak, A.Foryta        
 2   Nestor Gabrysiak 
 Agnieszka Foryta 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Kniazeu, U.Zakharava    
       
       S.Maciag, L.Bujak   ->   5-a vieta
       
       A.Ajupov, R.Üprus     ->
       
       L.Borusas, L.Lenceviča   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          ->
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Kilk, C.Kruus      
       
     D.Beržanskis, S.Bagdonaitė   ->    
       
     E.Lauri, J.Salonen     ->  
       
     C.Siilbaum, A.Priedniece   ->     9-a vieta
       
     J.Petkus, G.Mockutė       ->
       
     L.Smith-Meyer, E.Petersen Norberg   ->    
       
     A.Aliaksandrovich, V.Tarusava     ->  
       
     A.Andersen, J.Rajkumar   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Østhassel, M.Mørk  
        ->  
   .      
    ->      
     J.Østhassel, M.Mørk    
      ->    
   J.Østhassel, M.Mørk      
   J.Østhassel, M.Mørk   ->       17-a vieta
       
   T.Lahtinen, J.Monnberg         ->
   T.Lahtinen, J.Monnberg      
    ->      
     T.Lahtinen, J.Monnberg    
      ->    
   .      
    ->      
       T.Lahtinen, J.Monnberg  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.