Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International, Data: 2018-12-07, Vieta: Nenustatyta, . A.Le Coq Sport Hall, Tartu  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 64, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-07 2018-12-07 2018-12-08 2018-12-08 2018-12-08 2018-12-09  
 1   Ilya Kim    Dėl 1-32 vietos          
[88] 14:00    I.Kim          
 64   Gregor Rämmal    21:8  21:14 [21']   Dėl 1-16 vietos        
  [147] 17:30    I.Kim        
 33   Illia Dubikouski      21:6  21:13 [18']        
[89] 14:00    A.Raikkonen          
 32   Aapo Raikkonen    21:5  21:10 [15']     Dėl 1-8 vietos      
    [235] 11:30    I.Kim      
 17   Vladislav Dobychkin        21:16  21:15 [30']      
[90] 14:00    V.Dobychkin          
 48   Rasmus Hommelgaard    21:11  21:8 [17']          
  [126] 16:00    V.Dobychkin        
 49   Inigo Daza      21:5  21:6 [16']        
[91] 14:00    I.Daza          
 16   Norman Jaak Ambre    21:7  21:16 [18']       Dėl 1-4 vietos    
      [287] 15:00    I.Kim    
 9   Igor Pushkarev          21:5  21:9 [21']    
[92] 14:25    I.Pushkarev          
 56   Jonas Ožalas    21:13  17:21  21:10 [45']          
  [162] 18:30    I.Pushkarev        
 41   Bene Benjamin Kiss      22:20  16:21  21:13 [41']        
[93] 14:25    B.Chailloux          
 24   Bastien Chailloux    21:14  21:9 [17']          
    [236] 11:30    W.Atkin      
 25   Andrey Antropov        21:12  18:21  21:17 [48']      
[94] 14:25    W.Atkin          
 40   William Atkin    21:11  21:14 [19']          
  [148] 17:30    W.Atkin        
 57   Safin Emran      15:21  21:10  21:13 [33']        
[95] 14:25    M.Kozubenko          
 8   Mykola Kozubenko    12:21  23:21  21:18 [38']         Dėl 1-2 vietos  
        [323] 18:00    M.Møller  
 5   Mads Juel Møller            21:14  21:14 [29']  
[96] 14:25    M.Møller          
 60   Sten Muinast    21:8  21:8 [15']          
  [127] 16:00    M.Møller        
 37   Danylo Shevchuk      21:2  21:7 [15']        
[97] 14:25    D.Shevchuk          
 28   Morten Karjus    21:13  21:12 [21']          
    [237] 11:30    M.Møller      
 21   Mikhail Kartashov        21:13  21:8 [33']      
[98] 14:25    M.Kartashov          
 44   Uladzimir Kryvasheyeu    21:13  21:11 [23']          
  [163] 18:30    M.Kartashov        
 53   Daniil Dubovenko      21:17  16:21  21:16 [47']        
[100] 14:50    D.Dubovenko          
 12   Alens Zandovskis    21:4  21:4 [13']          
      [288] 15:00    M.Møller    
 13   Emilien Morin          21:9  21:11 [26']    
[101] 14:50    E.Morin          
 52   Toby Leung    15:21  21:15  21:14 [41']          
  [149] 17:30    E.Morin        
 45   Rain Pärna      21:9  21:12 [15']        
[102] 14:50    R.Pärna          
 20   Tomas Petrošius    21:11  25:23 [18']          
    [238] 11:30    J.Fernandez      
 29   Jacobo Fernandez        23:21  17:21  21:14 [44']      
[103] 14:50    J.Fernandez          
 36   Vilius Bagdanavičius    21:15  21:9 [18']          
  [164] 18:30    J.Fernandez        
 61   Gustavs Brečs      21:12  21:10 [17']        
[104] 14:50    Y.Feltes          
 4   Yannick Feltes    21:10  21:15 [18']           1-a vieta
          [336] 09:30    M.Møller
 3   Pauls Rozenvalds              21:15  21:12 [27']
[105] 14:50    L.Barinov          
 62   Lev Barinov    21:4  21:5 [12']          
  [165] 18:30    J.Taylor        
 35   Rannar Zirk      21:13  21:14 [20']        
[106] 14:50    J.Taylor          
 30   Jack Taylor    20:22  21:10  21:9 [31']          
    [243] 12:00    A.Lin      
 19   Akim Lin        21:16  13:21  23:21 [35']      
[108] 15:15    A.Lin          
 46   Marc Graham    21:19  22:20 [25']          
  [166] 19:00    A.Lin        
 51   Maksim Ogloblin      12:21  21:18  21:18 [36']        
[109] 15:15    M.Ogloblin          
 14   Jerome Pauquet    20:22  21:17  21:17 [40']          
      [289] 15:30    A.Lin    
 11   Aliaksei Karpenka          23:21  21:13 [24']    
[110] 15:15    A.Karpenka          
 54   Davis Strazdins    21:15  21:10 [15']          
  [167] 19:00    M.Noreika        
 43   Mamertas Noreika      21:9  21:10 [16']        
[111] 15:15    M.Noreika          
 22   Inigo Diaz    21:7  20:22  21:12 [33']          
    [244] 12:00    V.Yakovlev      
 27   Denis Nikulin        21:7  21:8 [17']      
[112] 15:15    J.Kuoppala          
 38   Juuso Kuoppala    21:16  21:11 [18']          
  [168] 19:00    V.Yakovlev        
 59   Viacheslav Yakovlev      19:21  21:15  21:16 [41']        
[113] 15:15    V.Yakovlev          
 6   Tauri Kilk    22:20  21:16 [24']          
        [324] 18:00    A.Lin  
 7   Kirill Bunkov            21:19  22:20 [28']  
[114] 15:15    V.Mottet          
 58   Valentin Mottet    19:21  21:10  21:14 [40']          
  [169] 19:00    V.Mottet        
 39   Erik Li       21:12  21:18 [23']        
[116] 15:40    A.Nosov          
 26   Artem Nosov    21:18  14:21  23:21 [40']          
    [245] 12:00    N.Moore      
 23   Denis Panfilov        21:10  21:19 [24']      
[117] 15:40    N.Moore          
 42   Nathan Moore    21:13  14:21  21:10 [41']          
  [170] 19:00    N.Moore        
 55   Simas Klioštoraitis      21:10  21:14 [21']        
[118] 15:40    A.Leroy          
 10   Alfred Leroy    21:18  16:21  21:8 [32']          
      [290] 15:30    N.Moore    
 15   Šarūnas Stumbra          14:21  21:16  22:20 [50']    
[119] 15:40    G.Szita          
 50   Gergely Szita    21:13  21:10 [19']        I.Kim   3-a vieta
  [171] 19:00    A.Molochaev    
 47   Aleksey Molochaev      21:15  21:7 [21']      N.Moore   ->
[120] 15:40    A.Molochaev          
 18   Aliaksandr Aliaksandrovich    21:6  21:8 [20']          
    [246] 12:00    A.Molochaev      
 31   Martin Zuazola        21:14  19:21  21:18 [51']      
[121] 15:40    D.Fatkin          
 34   Daniil Fatkin    19:14 [11']          
  [172] 19:00    D.Fatkin        
 63   Oskar Männik      15:21  21:16  21:15 [41']        
[122] 15:40    E.Borisov          
 2   Egor Borisov    21:19  21:16 [29']       Dėl 5-8 vietos    
         W.Atkin    
         
         J.Fernandez   ->   5-a vieta
         
         V.Yakovlev     ->
         
         A.Molochaev   ->  
             
             
            7-a vieta
         
            ->
        Dėl 9-16 vietos      
       V.Dobychkin      
         
       I.Pushkarev   ->    
         
       M.Kartashov     ->  
         
       E.Morin   ->     9-a vieta
         
       J.Taylor       ->
         
       M.Noreika   ->    
         
       V.Mottet     ->  
         
       D.Fatkin   ->    
             
            11-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
           
         
          ->   13-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     A.Raikkonen        
         
     I.Daza   ->      
         
     B.Chailloux     ->    
         
     M.Kozubenko   ->      
         
     D.Shevchuk       ->  
         
     D.Dubovenko   ->      
         
     R.Pärna     ->    
         
     Y.Feltes   ->       17-a vieta
         
     L.Barinov         ->
         
     M.Ogloblin   ->      
         
     A.Karpenka     ->    
         
     J.Kuoppala   ->      
         
     A.Nosov       ->  
         
     A.Leroy   ->      
         
     G.Szita     ->    
         
     E.Borisov   ->     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
           
         
          ->   21-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     25-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
   G.Rämmal          
         
   I.Dubikouski   ->        
         
   R.Hommelgaard     ->      
         
   N.Ambre   ->        
         
   J.Ožalas       ->    
         
   B.Kiss   ->        
         
   A.Antropov     ->      
         
   S.Emran   ->        
         
   S.Muinast         ->  
         
   M.Karjus   ->        
         
   U.Kryvasheyeu     ->      
         
   A.Zandovskis   ->        
         
   T.Leung       ->    
         
   T.Petrošius   ->        
         
   V.Bagdanavičius     ->      
         
   G.Brečs   ->         33-a vieta
         
   P.Rozenvalds           ->
         
   R.Zirk   ->        
         
   M.Graham     ->      
         
   J.Pauquet   ->        
         
   D.Strazdins       ->    
         
   I.Diaz   ->        
         
   D.Nikulin     ->      
         
   T.Kilk   ->        
         
   K.Bunkov         ->  
         
   E.Li   ->        
         
   D.Panfilov     ->      
         
   S.Klioštoraitis   ->        
         
   Š.Stumbra       ->    
         
   A.Aliaksandrovich   ->       35-a vieta
     
   M.Zuazola     ->     ->
         
   O.Männik   ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.