Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2018, Data: 2018-08-11, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-08-11 2018-08-11 2018-08-11 2018-08-11 2018-08-11  
 1   Edgaras Slušnys    Dėl 1-16 vietos        
 E.Slušnys        
 32       ->        
   E.Slušnys      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [78] 17:35   E.Slušnys    
 9   Albertas Rimkus        21:14  21:4 [20']    
 A.Rimkus        
 24       ->        
  [70] 16:45   T.Petrošius      
 25         21:10  21:13 [20']      
 T.Petrošius        
 8   Tomas Petrošius    ->        
      [86] 18:30   E.Slušnys  
 5   Povilas Palubinskas          21:14  21:17 [25']  
 P.Palubinskas        
 28       ->        
  [71] 16:45   P.Palubinskas      
 21   Saulius Noreika      21:16  21:16 [24']      
[66] 16:20   L.Zavadskis        
 12   Linas Zavadskis    21:12  21:11 [19']        
    [79] 17:35   M.Palubinskas    
 13   Darius Kairys        17:21  21:13  21:16 [27']    
[67] 16:20   D.Kairys        
 20   Nedas Šimkus    21:4  21:14 [14']        
  [72] 17:10   M.Palubinskas      
 29         21:12  21:11 [20']      
 M.Palubinskas        
 4   Mantas Palubinskas    ->         1-a vieta
        [93] 19:20   E.Slušnys
 3   Šarūnas Stumbra            21:10  21:1 [18']
 Š.Stumbra        
 30       ->        
  [73] 17:10   Š.Stumbra      
 19   Žanas Ramonas      21:5  21:18 [21']      
[68] 16:45   A.Vaitekūnas        
 14   Aurimas Vaitekūnas    21:16  21:10 [27']        
    [80] 18:00   M.Noreika    
 11   Marius Brazauskas        22:20  23:21 [34']    
[69] 16:45   M.Brazauskas        
 22   Jokūbas Jasinskas    21:5  21:18 [20']        
  [74] 17:10   M.Noreika      
 27         21:9  21:8 [17']      
 M.Noreika        
 6   Mamertas Noreika    ->        
      [87] 18:30   M.Noreika  
 7   Klaidas Drevinskas          20:22  21:18  21:17 [36']  
 K.Drevinskas        
 26       ->        
  [75] 17:10   K.Drevinskas      
 23         21:12  21:8 [16']      
 A.Vilčinskas        
 10   Audrius Vilčinskas    ->        
    [81] 18:00   G.Dima    
 15           21:14  21:15 [17']    
 .        
 18       ->      M.Palubinskas   3-a vieta
   G.Dima   [94] 19:20   G.Dima
 31         ->    G.Dima   17:21  21:17  21:16 [31']
 G.Dima        
 2   Giedrius Dima    ->     Dėl 5-8 vietos    
       T.Petrošius    
      [88] 18:55   P.Palubinskas  
       P.Palubinskas   21:17  21:10 [22']   5-a vieta
        [95] 19:20   K.Drevinskas
       Š.Stumbra     21:16  19:21  21:13 [34']
      [89] 18:55   K.Drevinskas  
       K.Drevinskas   21:8  21:15 [20']  
           
           
         T.Petrošius   7-a vieta
        [96] 19:45   Š.Stumbra
         Š.Stumbra   21:14  17:21  21:18 [35']
      Dėl 9-16 vietos      
         
     A.Rimkus    
     A.Rimkus   ->    
      [90] 18:55   L.Zavadskis  
     L.Zavadskis     21:11  21:14 [18']  
    [82] 18:00   L.Zavadskis    
     D.Kairys   21:17  21:12 [21']     9-a vieta
        [97] 19:45   L.Zavadskis
     A.Vaitekūnas       21:8  21:19 [27']
    [83] 18:00   A.Vaitekūnas    
     M.Brazauskas   21:14  18:21  21:9 [41']    
      [91] 18:55   A.Vaitekūnas  
     A.Vilčinskas     21:12  21:14 [26']  
     A.Vilčinskas    
      ->    
           
         A.Rimkus   11-a vieta
        [98] 19:45   A.Vilčinskas
         A.Vilčinskas   17:21  21:17  22:20 [32']
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       D.Kairys  
       D.Kairys   ->   13-a vieta
        [92] 19:20   M.Brazauskas
       M.Brazauskas     21:16  19:21  21:7 [30']
       M.Brazauskas  
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       S.Noreika  
        ->  
   S.Noreika      
   S.Noreika   ->      
    [76] 17:35   S.Noreika    
   N.Šimkus     13:21  21:17  21:17 [30']    
   N.Šimkus      
    ->       17-a vieta
        [84] 18:30   Ž.Ramonas
          21:13  21:14 [23']
   Ž.Ramonas      
   Ž.Ramonas   ->      
    [77] 17:35   Ž.Ramonas    
   J.Jasinskas     21:15  21:12 [24']    
   J.Jasinskas      
    ->      
       Ž.Ramonas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       N.Šimkus  
       N.Šimkus   ->   21-a vieta
        [85] 18:30   J.Jasinskas
       J.Jasinskas     16:21  21:18  5:1 [30']
       J.Jasinskas  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.