Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2018, Data: 2018-08-11, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Dagilis 
 Rūta Ulozaitė 
10
21
21
13
16
21
 25'
21
16
21
18
 21'
89/89
0
1
2
2 Giedrius Dima 
 Lorena Valantiejienė 
21
10
13
21
21
16
 25'
21
15
21
19
 21'
97/81
16
2
1
3 Gabrielius Vaičiulis 
 Sandra Čečkauskienė 
16
21
18
21
 21'
15
21
19
21
 21'
68/84
-16
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
17
21
16
21
 20'
18
21
24
22
17
10
 39'
92/95
-3
1
2
2 Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
21
17
21
16
 20'
21
13
18
21
21
8
 29'
102/75
27
2
1
3 Giedrius Stasiulis 
 Neringa Martinavičiūtė 
21
18
22
24
10
17
 39'
13
21
21
18
8
21
 29'
95/119
-24
0
3



2018-08-11  
   1-a vieta
 3    Giedrius Dima,  Lorena Valantiejienė  
[24] 12:00   G.Dima, L.Valantiejienė
 4    Arnoldas Slušnys,  Ramunė Petrošienė   21:19  21:13 [18']
   



2018-08-11  
   3-a vieta
 1    Mindaugas Dagilis,  Rūta Ulozaitė  
[25] 12:30   M.Dagilis, R.Ulozaitė
 2    Karolis Šemeta,  Justė Kažanauskaitė   23:21  21:14 [24']
   



2018-08-11  
   5-a vieta
 5    Gabrielius Vaičiulis,  Sandra Čečkauskienė  
[26] 12:30   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė
 6    Giedrius Stasiulis,  Neringa Martinavičiūtė   21:0
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.