Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Palangos vasara 2018, Data: 2018-08-11, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-08-11 2018-08-11 2018-08-11 2018-08-11  
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, I.Peleckienė      
 16       ->      
  [7] 10:20   E.Peleckis, I.Peleckienė    
 9   Justinas Jarulaitis 
 Sandra Goroškaitė 
    21:13  21:15 [11']    
[1] 10:00   N.Šimkus, F.Gedminaitė      
 8   Nedas Šimkus 
 Fausta Gedminaitė 
  21:10  21:23  21:16 [33']      
    [13] 11:10   T.Šnepeta, V.Martinkienė  
 5   Tomas Šnepeta 
 Vaida Martinkienė 
      21:16  21:15 [20']  
 T.Šnepeta, V.Martinkienė      
 12       ->      
  [6] 10:20   T.Šnepeta, V.Martinkienė    
 13         20:22  21:13  21:12 [37']    
 J.Pauliukas, A.Šafranovičiūtė      
 4   Jurgis Pauliukas 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [20] 11:35   M.Augustaitis, V.Slušnienė
 3   Saulius Eibukas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
        21:14  21:11 [22']
 S.Eibukas, L.Šiaučiūnienė      
 14       ->      
  [8] 10:20   A.Valantiejus, E.Gedminienė    
 11   Saulius Noreika 
 Diana Grigalauskienė 
    21:13  21:13 [18']    
[2] 10:00   A.Valantiejus, E.Gedminienė      
 6   Andrius Valantiejus 
 Eglė Gedminienė 
  21:14  21:14 [21']      
    [14] 11:10   M.Augustaitis, V.Slušnienė  
 7   Mindaugas Juodvalkis 
 Ieva Ketvirtienė 
      21:19  16:21  21:16 [36']  
[3] 10:00   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė      
 10   Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
  11:21  22:20  21:12 [31']      
  [9] 10:45   M.Augustaitis, V.Slušnienė    
 15         21:17  21:19 [24']    
 M.Augustaitis, V.Slušnienė      
 2   Marius Augustaitis 
 Violeta Slušnienė 
  ->    E.Peleckis, I.Peleckienė   3-a vieta
      [21] 12:00   E.Peleckis, I.Peleckienė
       A.Valantiejus, E.Gedminienė   21:18  22:20 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Šimkus, F.Gedminaitė    
    [15] 11:10   J.Pauliukas, A.Šafranovičiūtė  
     J.Pauliukas, A.Šafranovičiūtė   21:16  21:16 [19']   5-a vieta
      [22] 12:00   S.Eibukas, L.Šiaučiūnienė
     S.Eibukas, L.Šiaučiūnienė     21:12  21:15 [22']
    [16] 11:10   S.Eibukas, L.Šiaučiūnienė  
     A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   21:18  21:16 [21']  
         
         
       N.Šimkus, F.Gedminaitė   7-a vieta
      [23] 12:00   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
       A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   21:12  21:18 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė    
   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė   ->    
     J.Jarulaitis, S.Goroškaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [17] 11:35   M.Juodvalkis, I.Ketvirtienė
        21:8  21:6 [17']
   S.Noreika, D.Grigalauskienė    
   S.Noreika, D.Grigalauskienė   ->    
    [10] 10:45   M.Juodvalkis, I.Ketvirtienė  
   M.Juodvalkis, I.Ketvirtienė     21:13  21:9 [21']  
   M.Juodvalkis, I.Ketvirtienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       S.Noreika, D.Grigalauskienė
       S.Noreika, D.Grigalauskienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.