Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian Youth International 2018, Data: 2018-10-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-06 2018-10-06 2018-10-06 2018-10-06  
 1   Vilius Bagdanavičius    Dėl 1-8 vietos      
 V.Bagdanavičius      
 16       ->      
  [168] 15:45    V.Bagdanavičius    
 9   Raimonds Kirsons      21:12  21:5 [13']    
[149] 13:45    R.Kirsons      
 8   Nojus Budrikas    21:13  21:13 [18']      
    [187] 17:45    V.Bagdanavičius  
 5   Ivan Fralou        21:5  21:8 [17']  
[150] 13:45    I.Fralou      
 12   Adas Kaminskas    21:8  21:9 [15']      
  [169] 15:45    M.Mackevičius    
 13   Daugirdas Špakauskas      21:18  21:15 [24']    
[151] 13:45    M.Mackevičius      
 4   Matas Mackevičius    21:4  21:5 [13']       1-a vieta
      [202] 19:20    V.Bagdanavičius
 3   Kristjan Unt          21:16  30:29 [28']
[152] 14:10    K.Unt      
 14   Dominykas Gabriūnas    21:4  21:8 [13']      
  [170] 16:10    K.Unt    
 11   Justinas Tomkevičius      15:21  21:12  21:15 [28']    
[153] 14:10    M.Miliauskis      
 6   Matas Miliauskis    21:13  21:13 [15']      
    [188] 17:45    R.Grigaliūnas  
 7   Vytautas Šukys        21:10  21:12 [16']  
[154] 14:10    V.Šukys      
 10   Edžus Meirans    21:15  16:21  21:8 [24']      
  [171] 16:10    R.Grigaliūnas    
 15   Ernestas Pocej      21:4  21:8 [13']    
[155] 14:30    R.Grigaliūnas      
 2   Rapolas Grigaliūnas    21:3  21:0 [9']    M.Mackevičius   3-a vieta
      [203] 19:20    K.Unt
       K.Unt   21:8  21:15 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Kirsons    
    [189] 18:10    I.Fralou  
     I.Fralou   21:18  18:21  21:15 [27']   5-a vieta
      [204] 19:20    V.Šukys
     M.Miliauskis     21:16  21:10 [18']
    [190] 18:10    V.Šukys  
     V.Šukys   16:21  21:19  21:11 [28']  
         
         
       R.Kirsons   7-a vieta
      [205] 19:45   M.Miliauskis
       M.Miliauskis   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Budrikas    
   N.Budrikas   ->    
    [191] 18:10    N.Budrikas  
   A.Kaminskas     21:18  17:21  21:13 [38']  
  [172] 16:10    A.Kaminskas    
   D.Špakauskas   21:18  21:7 [15']     9-a vieta
      [206] 19:45   N.Budrikas
   D.Gabriūnas       21:0
  [173] 16:10    J.Tomkevičius    
   J.Tomkevičius   21:16  21:5 [15']    
    [192] 18:10    E.Meirans  
   E.Meirans     21:13  21:17 [17']  
  [174] 16:30    E.Meirans    
   E.Pocej   21:7  21:7 [13']    
         
       A.Kaminskas   11-a vieta
      [207] 19:45    J.Tomkevičius
       J.Tomkevičius   21:17  21:17 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Špakauskas  
     D.Špakauskas   ->   13-a vieta
      [208] 19:45    D.Špakauskas
     D.Gabriūnas     21:14  21:15 [17']
    [193] 18:30    E.Pocej  
     E.Pocej   21:23  21:18  22:20 [31']  
         
         
        15-a vieta
       D.Gabriūnas
       D.Gabriūnas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.