Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian Youth International 2018, Data: 2018-10-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-05 2018-10-05 2018-10-05 2018-10-05 2018-10-05  
 1   Perla Murėnaitė    Dėl 1-16 vietos        
 P.Murėnaitė        
 32       ->        
  [61] 15:50    P.Murėnaitė      
 17   Estere Piksa      21:5  21:4 [11']      
[52] 15:05    A.Petkevičiūtė        
 16   Akvilė Petkevičiūtė    21:18  21:12 [17']        
    [75] 17:00    P.Murėnaitė    
 9   Eiprila Briede        21:12  21:6 [13']    
 E.Briede        
 24       ->        
  [62] 15:50    M.Barauskaitė      
 25         21:18  21:16 [21']      
 M.Barauskaitė        
 8   Minija Barauskaitė    ->        
      [87] 18:15    P.Murėnaitė  
 5   Kristė Anciūtė          21:17  21:19 [20']  
 K.Anciūtė        
 28       ->        
  [63] 15:50    K.Anciūtė      
 21         21:10  21:8 [12']      
 V.Puišytė        
 12   Vytenė Puišytė    ->        
    [76] 17:00    M.Sukackaitė    
 13   Nikolė Puchovičiūtė        21:15  21:5 [14']    
 N.Puchovičiūtė        
 20       ->        
  [64] 16:15    M.Sukackaitė      
 29         21:11  21:8 [13']      
 M.Sukackaitė        
 4   Monika Sukackaitė    ->         1-a vieta
        [98] 19:05    P.Murėnaitė
 3   Kerttu Voore            14:21  22:20  21:13 [30']
 K.Voore        
 30       ->        
  [65] 16:15    A.Babre      
 19   Ugnė Stankevičiūtė      21:17  21:11 [20']      
[53] 15:05    A.Babre        
 14   Arina Babre    21:6  21:4 [12']        
    [77] 17:00    A.Babre    
 11   Lia Loginova        21:17  21:14 [24']    
 L.Loginova        
 22       ->        
  [66] 16:15    S.Borisenko      
 27         21:9  21:11 [16']      
 S.Borisenko        
 6   Signė Borisenko    ->        
      [88] 18:15    V.Paulauskaitė  
 7   Ahata Kandratsyeva          21:12  21:14 [20']  
 A.Kandratsyeva        
 26       ->        
  [67] 16:15    O.Ščerbakova      
 23         19:21  21:19  21:19 [31']      
 O.Ščerbakova        
 10   Oresta Ščerbakova    ->        
    [78] 17:00    V.Paulauskaitė    
 15   Megija Āboltiņā        21:9  21:10 [15']    
[54] 15:05    M.Āboltiņā        
 18   Gintarė Tomkevičiūtė    21:6  21:7 [13']      M.Sukackaitė   3-a vieta
  [68] 16:35    V.Paulauskaitė   [99] 19:30    M.Sukackaitė
 31         21:13  21:13 [17']    A.Babre   21:10  18:21  21:13 [30']
 V.Paulauskaitė        
 2   Viltė Paulauskaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Barauskaitė    
      [89] 18:15    K.Anciūtė  
       K.Anciūtė   21:16  21:14 [18']   5-a vieta
        [100] 19:30    K.Anciūtė
       S.Borisenko     21:19  21:16 [17']
      [90] 18:15    S.Borisenko  
       O.Ščerbakova   15:21  23:21  23:21 [36']  
           
           
         M.Barauskaitė   7-a vieta
        [101] 19:30    M.Barauskaitė
         O.Ščerbakova   21:12  21:16 [19']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Petkevičiūtė      
    [79] 17:25    E.Briede    
     E.Briede   21:17  21:12 [20']    
      [91] 18:40    E.Briede  
     V.Puišytė     21:13  21:16 [17']  
    [80] 17:25    V.Puišytė    
     N.Puchovičiūtė   24:22  24:22 [28']     9-a vieta
        [102] 19:30    E.Briede
     K.Voore       21:16  18:21  21:18 [31']
    [81] 17:25    K.Voore    
     L.Loginova   21:16  21:10 [17']    
      [92] 18:40    K.Voore  
     A.Kandratsyeva     21:17  21:19 [20']  
    [82] 17:25    A.Kandratsyeva    
     M.Āboltiņā   21:15  21:10 [16']    
           
         V.Puišytė   11-a vieta
        [103] 19:55    A.Kandratsyeva
         A.Kandratsyeva   21:12  21:19 [18']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Petkevičiūtė    
      [93] 18:40    N.Puchovičiūtė  
       N.Puchovičiūtė   18:21  21:19  21:17 [35']   13-a vieta
        [104] 19:55    N.Puchovičiūtė
       L.Loginova     21:16  13:9 [20']
      [94] 18:40    L.Loginova  
       M.Āboltiņā   16:21  21:18  21:16 [33']  
           
           
         A.Petkevičiūtė   15-a vieta
        [105] 19:55    M.Āboltiņā
    Dėl 17-32 vietos      M.Āboltiņā   21:18  21:19 [19']
         
   E.Piksa      
   E.Piksa   ->      
     E.Piksa    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Piksa  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [83] 17:50    E.Piksa
          21:11  21:14 [16']
   U.Stankevičiūtė      
   U.Stankevičiūtė   ->      
     U.Stankevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [69] 16:35    U.Stankevičiūtė  
        23:21  17:21  21:15 [29']  
   .      
    ->      
     G.Tomkevičiūtė    
   G.Tomkevičiūtė     ->    
   G.Tomkevičiūtė      
    ->     19-a vieta
         G.Tomkevičiūtė
         G.Tomkevičiūtė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.