Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian Youth International 2018, Data: 2018-10-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-05 2018-10-05 2018-10-05 2018-10-05 2018-10-05  
 1   Perla Murėnaitė    Dėl 1-16 vietos        
 P.Murėnaitė        
 32       ->        
  [61] 15:50    P.Murėnaitė      
 17   Estere Piksa      21:5  21:4 [11']      
[52] 15:05    A.Petkevičiūtė        
 16   Akvilė Petkevičiūtė    21:18  21:12 [17']        
    [75] 17:00    P.Murėnaitė    
 9   Eiprila Briede        21:12  21:6 [13']    
 E.Briede        
 24       ->        
  [62] 15:50    M.Barauskaitė      
 25         21:18  21:16 [21']      
 M.Barauskaitė        
 8   Minija Barauskaitė    ->        
      [87] 18:15    P.Murėnaitė  
 5   Kristė Anciūtė          21:17  21:19 [20']  
 K.Anciūtė        
 28       ->        
  [63] 15:50    K.Anciūtė      
 21         21:10  21:8 [12']      
 V.Puišytė        
 12   Vytenė Puišytė    ->        
    [76] 17:00    M.Sukackaitė    
 13   Nikolė Puchovičiūtė        21:15  21:5 [14']    
 N.Puchovičiūtė        
 20       ->        
  [64] 16:15    M.Sukackaitė      
 29         21:11  21:8 [13']      
 M.Sukackaitė        
 4   Monika Sukackaitė    ->         1-a vieta
        [98] 19:05    P.Murėnaitė
 3   Kerttu Voore            14:21  22:20  21:13 [30']
 K.Voore        
 30       ->        
  [65] 16:15    A.Babre      
 19   Ugnė Stankevičiūtė      21:17  21:11 [20']      
[53] 15:05    A.Babre        
 14   Arina Babre    21:6  21:4 [12']        
    [77] 17:00    A.Babre    
 11   Lia Loginova        21:17  21:14 [24']    
 L.Loginova        
 22       ->        
  [66] 16:15    S.Borisenko      
 27         21:9  21:11 [16']      
 S.Borisenko        
 6   Signė Borisenko    ->        
      [88] 18:15    V.Paulauskaitė  
 7   Ahata Kandratsyeva          21:12  21:14 [20']  
 A.Kandratsyeva        
 26       ->        
  [67] 16:15    O.Ščerbakova      
 23         19:21  21:19  21:19 [31']      
 O.Ščerbakova        
 10   Oresta Ščerbakova    ->        
    [78] 17:00    V.Paulauskaitė    
 15   Megija Āboltiņā        21:9  21:10 [15']    
[54] 15:05    M.Āboltiņā        
 18   Gintarė Tomkevičiūtė    21:6  21:7 [13']      M.Sukackaitė   3-a vieta
  [68] 16:35    V.Paulauskaitė   [99] 19:30    M.Sukackaitė
 31         21:13  21:13 [17']    A.Babre   21:10  18:21  21:13 [30']
 V.Paulauskaitė        
 2   Viltė Paulauskaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Barauskaitė    
      [89] 18:15    K.Anciūtė  
       K.Anciūtė   21:16  21:14 [18']   5-a vieta
        [100] 19:30    K.Anciūtė
       S.Borisenko     21:19  21:16 [17']
      [90] 18:15    S.Borisenko  
       O.Ščerbakova   15:21  23:21  23:21 [36']  
           
           
         M.Barauskaitė   7-a vieta
        [101] 19:30    M.Barauskaitė
         O.Ščerbakova   21:12  21:16 [19']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Petkevičiūtė      
    [79] 17:25    E.Briede    
     E.Briede   21:17  21:12 [20']    
      [91] 18:40    E.Briede  
     V.Puišytė     21:13  21:16 [17']  
    [80] 17:25    V.Puišytė    
     N.Puchovičiūtė   24:22  24:22 [28']     9-a vieta
        [102] 19:30    E.Briede
     K.Voore       21:16  18:21  21:18 [31']
    [81] 17:25    K.Voore    
     L.Loginova   21:16  21:10 [17']    
      [92] 18:40    K.Voore  
     A.Kandratsyeva     21:17  21:19 [20']  
    [82] 17:25    A.Kandratsyeva    
     M.Āboltiņā   21:15  21:10 [16']    
           
         V.Puišytė   11-a vieta
        [103] 19:55    A.Kandratsyeva
         A.Kandratsyeva   21:12  21:19 [18']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Petkevičiūtė    
      [93] 18:40    N.Puchovičiūtė  
       N.Puchovičiūtė   18:21  21:19  21:17 [35']   13-a vieta
        [104] 19:55    N.Puchovičiūtė
       L.Loginova     21:16  13:9 [20']
      [94] 18:40    L.Loginova  
       M.Āboltiņā   16:21  21:18  21:16 [33']  
           
           
         A.Petkevičiūtė   15-a vieta
        [105] 19:55    M.Āboltiņā
    Dėl 17-32 vietos      M.Āboltiņā   21:18  21:19 [19']
         
   E.Piksa      
   E.Piksa   ->      
     E.Piksa    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Piksa  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [83] 17:50    E.Piksa
          21:11  21:14 [16']
   U.Stankevičiūtė      
   U.Stankevičiūtė   ->      
     U.Stankevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
      [69] 16:35    U.Stankevičiūtė  
        23:21  17:21  21:15 [29']  
   .      
    ->      
     G.Tomkevičiūtė    
   G.Tomkevičiūtė     ->    
   G.Tomkevičiūtė      
    ->     19-a vieta
         G.Tomkevičiūtė
         G.Tomkevičiūtė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.