Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian Youth International 2018, Data: 2018-10-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Moterų vienetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-05 2018-10-05 2018-10-05  
 1   Jorūnė Šalnaitė   Dėl 1-4 vietų    
 J.Šalnaitė    
 8       ->    
  [11] 11:00    J.Šalnaitė  
 5   Nomeda Seniūnaitė      21:5  21:3 [11']  
[1] 10:15    N.Seniūnaitė    
 4   Elzė Dindaitė    21:9  21:14 [15']    1-a vieta
    [21] 12:05    J.Šalnaitė
 3   Jorė Kavaliauskaitė        21:3  21:7 [13']
[2] 10:15    J.Kavaliauskaitė    
 6   Urtė Gatelytė    21:8  21:12 [16']    
  [12] 11:20    J.Kavaliauskaitė  
 7   Anete Priedniece      19:21  21:15  21:19 [33']  
[3] 10:15    A.Ramaneckaitė    
 2   Aurelija Ramaneckaitė    21:13  21:10 [19']    
     
     N.Seniūnaitė  3-a vieta
  [22] 12:05    A.Ramaneckaitė
   A.Ramaneckaitė   22:20  21:5 [16']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   E.Dindaitė  
   E.Dindaitė   ->  5-a vieta
    [23] 12:30    A.Priedniece
   U.Gatelytė     21:10  21:10 [17']
  [13] 11:20    A.Priedniece  
   A.Priedniece   21:7  21:13 [19']  
       
       
     7-a vieta
     U.Gatelytė
     U.Gatelytė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.