Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lithuanian Youth International 2018, Data: 2018-10-05, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Moterų vienetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-05 2018-10-05 2018-10-05  
 1   Jorūnė Šalnaitė   Dėl 1-4 vietų    
 J.Šalnaitė    
 8       ->    
  [11] 11:00    J.Šalnaitė  
 5   Nomeda Seniūnaitė      21:5  21:3 [11']  
[1] 10:15    N.Seniūnaitė    
 4   Elzė Dindaitė    21:9  21:14 [15']    1-a vieta
    [21] 12:05    J.Šalnaitė
 3   Jorė Kavaliauskaitė        21:3  21:7 [13']
[2] 10:15    J.Kavaliauskaitė    
 6   Urtė Gatelytė    21:8  21:12 [16']    
  [12] 11:20    J.Kavaliauskaitė  
 7   Anete Priedniece      19:21  21:15  21:19 [33']  
[3] 10:15    A.Ramaneckaitė    
 2   Aurelija Ramaneckaitė    21:13  21:10 [19']    
     
     N.Seniūnaitė  3-a vieta
  [22] 12:05    A.Ramaneckaitė
   A.Ramaneckaitė   22:20  21:5 [16']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   E.Dindaitė  
   E.Dindaitė   ->  5-a vieta
    [23] 12:30    A.Priedniece
   U.Gatelytė     21:10  21:10 [17']
  [13] 11:20    A.Priedniece  
   A.Priedniece   21:7  21:13 [19']  
       
       
     7-a vieta
     U.Gatelytė
     U.Gatelytė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 10:00 2019-01-19 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 10:00 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.