Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2018-09-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29  
 1   Andrius Kordušas 
 Indrė Petrulaitienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[79] 13:55    A.Kordušas, I.Petrulaitienė      
 16   Elmoras Adakauskas 
 Rūta Bubulienė 
  21:8  21:6 [15']      
  [99] 15:15    A.Kordušas, I.Petrulaitienė    
 9   Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
    18:21  21:17  21:18 [31']    
[80] 13:55   R.Bilius, J.Bilienė      
 8   Tomas Lukoševičius 
 Toma Rakauskaitė 
  9:21  22:20  21:16 [33']      
    [113] 16:10    A.Kordušas, I.Petrulaitienė  
 5   Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
      21:13  19:21  21:17 [35']  
[81] 14:20    A.Mackevič, V.Movšovič      
 12   Andžej Mackevič 
 Vitalija Movšovič 
  21:11  21:16 [19']      
  [100] 15:15    L.Vaškevičius, J.Žibūdienė    
 13   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
    21:14  21:15 [20']    
[82] 14:20    L.Vaškevičius, J.Žibūdienė      
 4   Laimonas Vaškevičius 
 Justė Žibūdienė 
  21:14  21:15 [17']       1-a vieta
      [134] 17:00    N.Kijauskas, R.Šulnienė
 3   Ramūnas Kavaliauskas 
 Aurelija Pakšytė 
        21:16  21:14 [20']
[83] 14:20   R.Kavaliauskas, A.Pakšytė      
 14   Martynas Povilaitis 
 Viktorija Suško 
  23:21  21:15 [24']      
  [101] 15:15    R.Kavaliauskas, A.Pakšytė    
 11   Jonas Bartkus 
 Veslava Tankevič 
    21:18  17:21  21:18 [31']    
[84] 14:20    L.Supronas, D.Ruzvaltienė      
 6   Linas Supronas 
 Dovilė Ruzvaltienė 
  21:13  21:15 [16']      
    [114] 16:10   N.Kijauskas, R.Šulnienė  
 7   Vygantas Garmus 
 Laura Januškevičienė 
      21:15  16:21  21:12 [35']  
[85] 14:20    T.Tiškus, A.Bačkaitienė      
 10   Tomas Tiškus 
 Asta Bačkaitienė 
  20:22  21:15  21:16 [33']      
  [102] 15:15    N.Kijauskas, R.Šulnienė    
 15   Mindaugas Danys 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:15  21:17 [17']    
[86] 14:20    N.Kijauskas, R.Šulnienė      
 2   Nidas Kijauskas 
 Rasa Šulnienė 
  21:7  21:5 [12']    L.Vaškevičius, J.Žibūdienė   3-a vieta
      [135] 17:00   L.Vaškevičius, J.Žibūdienė
       R.Kavaliauskas, A.Pakšytė   21:14  21:15 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Bilius, J.Bilienė    
    [115] 16:10    A.Mackevič, V.Movšovič  
     A.Mackevič, V.Movšovič   23:21  21:11 [20']   5-a vieta
      [136] 17:00    A.Mackevič, V.Movšovič
     L.Supronas, D.Ruzvaltienė     21:18  21:15 [18']
    [116] 16:10    T.Tiškus, A.Bačkaitienė  
     T.Tiškus, A.Bačkaitienė   15:21  22:20  21:13 [27']  
         
         
       R.Bilius, J.Bilienė   7-a vieta
      17:30 
       L.Supronas, D.Ruzvaltienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   E.Adakauskas, R.Bubulienė      
  [103] 15:15   T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė    
   T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė   21:10  21:11 [17']    
    [117] 16:10    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė  
   K.Šemeta, J.Kažanauskaitė     21:15  21:16 [17']  
  [104] 15:15    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė    
   V.Salietis, A.Brikaitė   21:11  21:14 [15']     9-a vieta
      [137] 17:30    J.Bartkus, V.Tankevič
   M.Povilaitis, V.Suško       21:15  21:16 [17']
  [105] 15:45    J.Bartkus, V.Tankevič    
   J.Bartkus, V.Tankevič   21:19  21:10 [19']    
    [118] 16:10    J.Bartkus, V.Tankevič  
   V.Garmus, L.Januškevičienė     15:21  21:16  21:12 [30']  
  [106] 15:45    V.Garmus, L.Januškevičienė    
   M.Danys, K.Ragalevičiūtė   21:14  21:8 [15']    
         
       T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė   11-a vieta
      [138] 17:30    T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė
       V.Garmus, L.Januškevičienė   13:21  21:14  21:17 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     E.Adakauskas, R.Bubulienė    
    [119] 16:10    V.Salietis, A.Brikaitė  
     V.Salietis, A.Brikaitė   21:19  17:21  21:13 [29']   13-a vieta
      [139] 17:30    M.Povilaitis, V.Suško
     M.Povilaitis, V.Suško     17:21  21:13  21:16 [27']
    [120] 16:10    M.Povilaitis, V.Suško  
     M.Danys, K.Ragalevičiūtė   21:13  21:10 [16']  
         
         
       E.Adakauskas, R.Bubulienė   15-a vieta
      17:30 
       M.Danys, K.Ragalevičiūtė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.