Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (1 Etapas), Data: 2018-09-22, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-22 2018-09-22 2018-09-22 2018-09-22  
 1   Karolis Šemeta 
 Tomas Lukoševičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Šemeta, T.Lukoševičius      
 16       ->      
  [9] 10:30    K.Šemeta, T.Lukoševičius    
 9   Andžej Mackevič (jr) 
 Artiom Nikitin 
    21:18  21:13 [19']    
[1] 10:00    A.Mackevič (jr), A.Nikitin      
 8   Kristijonas Jucys 
 Dalius Juodsnukis 
  21:15  21:19 [18']      
    [20] 11:00    K.Šemeta, T.Lukoševičius  
 5   Pranciškus Gečas 
 Jurgis Pauliukas 
      21:9  22:20 [17']  
[2] 10:00    P.Gečas, J.Pauliukas      
 12   Augustas Valatka 
 Deivydas Žilinskas 
  20:22  21:12  21:17 [28']      
  [10] 10:30    J.Bartkus, V.Venckus    
 13   Julius Masaitis 
 Giedrius Arbačiauskas 
    21:17  21:15 [21']    
[3] 10:00    J.Bartkus, V.Venckus      
 4   Jonas Bartkus 
 Vidas Venckus 
  21:15  21:12 [19']       1-a vieta
      [30] 11:30    A.Mackevič, J.Gudonis
 3   Gintautas Jaugielavičius 
 Dainius Čeplinskas 
        21:18  13:21  21:13 [29']
[4] 10:00    G.Jaugielavičius, D.Čeplinskas      
 14   Edvardas Bardauskas 
 Uldis Lazdinš 
  17:21  21:12  21:15 [28']      
  [11] 10:30    A.Olšauskas, M.Akucevičius    
 11   Pavel Gusev 
 Martynas Povilaitis 
    21:12  21:11 [18']    
[5] 10:00    A.Olšauskas, M.Akucevičius      
 6   Artūras Olšauskas 
 Marius Akucevičius 
  21:15  16:21  21:18 [37']      
    [21] 11:00    A.Mackevič, J.Gudonis  
 7   Andžej Mackevič 
 Justas Gudonis 
      19:21  21:14  21:18 [34']  
[6] 10:00    A.Mackevič, J.Gudonis      
 10   Andrius Latviūnas 
 Deimantas Čekanauskas 
  21:15  20:22  21:16 [29']      
  [12] 10:30    A.Mackevič, J.Gudonis    
 15         21:17  21:14 [17']    
 R.Kavaliauskas, A.Meškinis      
 2   Ramūnas Kavaliauskas 
 Aurimas Meškinis 
  ->    J.Bartkus, V.Venckus   3-a vieta
      [31] 11:30    A.Olšauskas, M.Akucevičius
       A.Olšauskas, M.Akucevičius   21:11  21:12 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mackevič (jr), A.Nikitin    
    [22] 11:00    A.Mackevič (jr), A.Nikitin  
     P.Gečas, J.Pauliukas   22:20  21:13 [18']   5-a vieta
      [32] 11:30    A.Mackevič (jr), A.Nikitin
     G.Jaugielavičius, D.Čeplinskas     21:18  14:21  21:17 [31']
    [23] 11:00    G.Jaugielavičius, D.Čeplinskas  
     R.Kavaliauskas, A.Meškinis   26:24  21:13 [25']  
         
         
       P.Gečas, J.Pauliukas   7-a vieta
      [33] 12:00    R.Kavaliauskas, A.Meškinis
       R.Kavaliauskas, A.Meškinis   21:17  23:21 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Jucys, D.Juodsnukis    
   K.Jucys, D.Juodsnukis   ->    
    [24] 11:00    J.Masaitis, G.Arbačiauskas  
   A.Valatka, D.Žilinskas     16:21  21:11  21:16 [23']  
  [13] 10:30    J.Masaitis, G.Arbačiauskas    
   J.Masaitis, G.Arbačiauskas   21:14  21:13 [13']     9-a vieta
      [34] 12:00    P.Gusev, M.Povilaitis
   E.Bardauskas, U.Lazdinš       21:12  21:18 [19']
  [14] 10:30    P.Gusev, M.Povilaitis    
   P.Gusev, M.Povilaitis   21:17  21:16 [20']    
    [25] 11:30    P.Gusev, M.Povilaitis  
   A.Latviūnas, D.Čekanauskas     21:19  21:16 [22']  
   A.Latviūnas, D.Čekanauskas    
    ->    
         
       K.Jucys, D.Juodsnukis   11-a vieta
      [35] 12:00    K.Jucys, D.Juodsnukis
       A.Latviūnas, D.Čekanauskas   17:21  23:21  22:20 [30']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Valatka, D.Žilinskas  
     A.Valatka, D.Žilinskas   ->   13-a vieta
      [36] 12:00    E.Bardauskas, U.Lazdinš
     E.Bardauskas, U.Lazdinš     21:17  18:21  21:15 [29']
     E.Bardauskas, U.Lazdinš  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.