Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (1 Etapas), Data: 2018-09-22, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-22 2018-09-22 2018-09-22 2018-09-22  
 1   Jelena Puchova 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Puchova, T.Urbonienė      
 16       ->      
  [15] 10:30    J.Puchova, T.Urbonienė    
 9   Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
    21:16  21:16 [19']    
[7] 10:00    I.Semaškienė, V.Suško      
 8   Indrė Semaškienė 
 Viktorija Suško 
  21:14  18:21  21:16 [23']      
    [26] 11:30    J.Puchova, T.Urbonienė  
 5   Justė Kažanauskaitė 
 Toma Rakauskaitė 
      21:12  18:21  21:16 [30']  
 J.Kažanauskaitė, T.Rakauskaitė      
 12       ->      
  [16] 10:30    U.Padaigaitė, G.Pačkauskaitė    
 13         9:21  21:19  21:18 [29']    
 U.Padaigaitė, G.Pačkauskaitė      
 4   Urtė Padaigaitė 
 Gintė Pačkauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [37] 12:00    A.Pakšytė, A.Brikaitė
 3   Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
        21:13  21:10 [19']
 A.Pakšytė, A.Brikaitė      
 14       ->      
  [17] 11:00    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 11         21:16  21:16 [18']    
 R.Ulozaitė, R.Gečaitė      
 6   Rūta Ulozaitė 
 Rugilė Gečaitė 
  ->      
    [27] 11:30    A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 7   Beata Rakštytė 
 Urtė Rakštytė 
      16:21  21:16  21:17 [31']  
[8] 10:00    B.Rakštytė, U.Rakštytė      
 10   Jurgita Venckuvienė 
 Eglė Bagdonienė 
  21:17  21:17 [11']      
  [18] 11:00    L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė    
 15         21:18  21:16 [18']    
 L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė      
 2   Laura Januškevičienė 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->    U.Padaigaitė, G.Pačkauskaitė   3-a vieta
      [38] 12:00    L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė
       L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė   21:18  21:19 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Semaškienė, V.Suško    
    [28] 11:30    J.Kažanauskaitė, T.Rakauskaitė  
     J.Kažanauskaitė, T.Rakauskaitė   16:21  21:9  21:19 [27']   5-a vieta
      [39] 12:00    R.Ulozaitė, R.Gečaitė
     R.Ulozaitė, R.Gečaitė     21:16  21:11 [16']
    [29] 11:30    R.Ulozaitė, R.Gečaitė  
     B.Rakštytė, U.Rakštytė   21:15  21:17 [17']  
         
         
       I.Semaškienė, V.Suško   7-a vieta
      [40] 12:00    B.Rakštytė, U.Rakštytė
       B.Rakštytė, U.Rakštytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Bubulienė, V.Bubulytė    
   R.Bubulienė, V.Bubulytė   ->    
     R.Bubulienė, V.Bubulytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [19] 11:00    R.Bubulienė, V.Bubulytė
        23:21  21:5 [20']
   .    
    ->    
     J.Venckuvienė, E.Bagdonienė  
   J.Venckuvienė, E.Bagdonienė     ->  
   J.Venckuvienė, E.Bagdonienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.