Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (1 Etapas), Data: 2018-09-22, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-22 2018-09-22 2018-09-22 2018-09-22  
 1   Ramūnas Ražanauskas 
 Rūta Žigienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Ražanauskas, R.Žigienė      
 16       ->      
  [59] 13:30    V.Šeibutas, A.Šimanskaitė    
 9   Vytautas Šeibutas 
 Aldona Šimanskaitė 
    21:9  21:19 [15']    
[45] 12:30    V.Šeibutas, A.Šimanskaitė      
 8   Augustas Pečiboršč 
 Luiza Ivanauskaitė 
  4:21  21:19  21:13 [21']      
    [75] 14:30    D.Martinaitis, L.Venckutė  
 5   Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
      21:15  21:16 [15']  
[46] 12:30    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė      
 12   Rinat Zakirov 
 Jekaterina Goriainova 
  21:8  21:15 [14']      
  [61] 13:30    D.Martinaitis, L.Venckutė    
 13   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
    6:21  21:17  21:17 [25']    
[47] 12:30    D.Martinaitis, L.Venckutė      
 4   Tomas Grigas 
 Dalia Sunklodė 
  21:13  21:19 [17']       1-a vieta
      [89] 15:30    S.Malakauskas, R.Tumbrotaitė
 3   Gediminas Buitvydas 
 Akvilė Kazlienė  
        16:21  21:5  21:7 [22']
 G.Buitvydas, A.Kazlienė      
 14       ->      
  [62] 13:30    G.Buitvydas, A.Kazlienė    
 11   Donatas Juršys 
 Karolina Juodeškaitė 
    15:21  21:13  21:18 [30']    
[48] 12:30    A.Surgutanovas, V.Žitlinskaitė      
 6   Artūras Surgutanovas 
 Vaida Žitlinskaitė 
  22:20  20:22  21:17 [29']      
    [76] 14:30    S.Malakauskas, R.Tumbrotaitė  
 7   Simas Malakauskas 
 Rasma Tumbrotaitė 
      21:17  20:22  21:17 [32']  
[49] 13:00    S.Malakauskas, R.Tumbrotaitė      
 10   Darius Likas 
 Joana Kairienė 
  21:13  21:12 [15']      
  [63] 13:30    S.Malakauskas, R.Tumbrotaitė    
 15         21:13  21:23  21:19 [27']    
 K.Koira, N.Lipa      
 2   Kęstutis Koira 
 Nadežda Lipa 
  ->    V.Šeibutas, A.Šimanskaitė   3-a vieta
      [90] 15:30    G.Buitvydas, A.Kazlienė
       G.Buitvydas, A.Kazlienė   21:19  21:18 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Ražanauskas, R.Žigienė    
    [77] 14:30    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė  
     M.Puchovičius, S.Macijauskaitė   21:12  21:15 [17']   5-a vieta
      [91] 15:30    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė
     A.Surgutanovas, V.Žitlinskaitė     18:21  21:15  21:13 [26']
    [78] 14:30    A.Surgutanovas, V.Žitlinskaitė  
     K.Koira, N.Lipa   21:18  21:10 [17']  
         
         
       R.Ražanauskas, R.Žigienė   7-a vieta
      [92] 15:30    K.Koira, N.Lipa
       K.Koira, N.Lipa   23:21  21:17 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Pečiboršč, L.Ivanauskaitė    
   A.Pečiboršč, L.Ivanauskaitė   ->    
    [79] 14:30    A.Pečiboršč, L.Ivanauskaitė  
   R.Zakirov, J.Goriainova     16:21  21:17  21:15 [26']  
  [64] 13:30    T.Grigas, D.Sunklodė    
   T.Grigas, D.Sunklodė   21:18  21:12 [18']     9-a vieta
      [93] 15:30    D.Juršys, K.Juodeškaitė
        21:16  21:17 [17']
   D.Juršys, K.Juodeškaitė    
   D.Juršys, K.Juodeškaitė   ->    
    [80] 14:30    D.Juršys, K.Juodeškaitė  
   D.Likas, J.Kairienė     21:16  21:13 [15']  
   D.Likas, J.Kairienė    
    ->    
         
       T.Grigas, D.Sunklodė   11-a vieta
      [94] 15:30    T.Grigas, D.Sunklodė
       D.Likas, J.Kairienė   21:19  21:10 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Zakirov, J.Goriainova  
     R.Zakirov, J.Goriainova   ->   13-a vieta
       R.Zakirov, J.Goriainova
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.