Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (2 Etapas), Data: 2018-10-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Aurelija Pakšytė ,   Aušra Brikaitė   Dėl 1-4 vietų    
[13] 10:20    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 8   Danyu Zhong ,   Kotryna Ragalevičiūtė    21:7  21:9 [15']    
  [26] 11:10    A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 5   Viktorija Suško ,   Goda Juršėnaitė      21:15  11:21  21:11 [28']  
[14] 10:20    J.Kažanauskaitė, T.Rakauskaitė    
 4   Justė Kažanauskaitė ,   Toma Rakauskaitė    11:21  21:18  21:13 [29']    1-a vieta
    [38] 11:35    A.Pakšytė, A.Brikaitė
 3   Rūta Ulozaitė ,   Rugilė Gečaitė        21:10  21:17 [22']
[15] 10:20    R.Ulozaitė, R.Gečaitė    
 6   Rūta Bubulienė ,   Vaiva Bubulytė    26:24  21:13 [22']    
  [27] 11:10    Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė  
 7   Aušra Montvydaitė ,   Jurgita Bazytė      21:16  22:20 [20']  
[16] 10:20    Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė    
 2   Živilė Šeškevičienė ,   Laura Januškevičienė    21:15  21:10 [15']    
     
     J.Kažanauskaitė, T.Rakauskaitė  3-a vieta
  [39] 11:35    R.Ulozaitė, R.Gečaitė
   R.Ulozaitė, R.Gečaitė   21:19  11:21  21:16 [28']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė    
  [28] 11:10    V.Suško, G.Juršėnaitė  
   V.Suško, G.Juršėnaitė   21:16  24:22 [21']  5-a vieta
    [40] 11:35    A.Montvydaitė, J.Bazytė
   R.Bubulienė, V.Bubulytė     21:13  21:19 [16']
  [29] 11:10    A.Montvydaitė, J.Bazytė  
   A.Montvydaitė, J.Bazytė   18:21  21:15  22:20 [30']  
       
       
     D.Zhong, K.Ragalevičiūtė  7-a vieta
    [41] 12:00    D.Zhong, K.Ragalevičiūtė
     R.Bubulienė, V.Bubulytė   21:19  21:12 [18']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 10:00 2018-12-15 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
AQUA CUP
2018-12-01 10:00 2018-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD  
     Mėgėjai    MX  
     Mėgėjai B    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
N badminton Kids
2018-11-24 09:30 2018-11-24 23:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
     U-9    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.