Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (2 Etapas), Data: 2018-10-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Aurelija Pakšytė ,   Aušra Brikaitė   Dėl 1-4 vietų    
[13] 10:20    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 8   Danyu Zhong ,   Kotryna Ragalevičiūtė    21:7  21:9 [15']    
  [26] 11:10    A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 5   Viktorija Suško ,   Goda Juršėnaitė      21:15  11:21  21:11 [28']  
[14] 10:20    J.Kažanauskaitė, T.Rakauskaitė    
 4   Justė Kažanauskaitė ,   Toma Rakauskaitė    11:21  21:18  21:13 [29']    1-a vieta
    [38] 11:35    A.Pakšytė, A.Brikaitė
 3   Rūta Ulozaitė ,   Rugilė Gečaitė        21:10  21:17 [22']
[15] 10:20    R.Ulozaitė, R.Gečaitė    
 6   Rūta Bubulienė ,   Vaiva Bubulytė    26:24  21:13 [22']    
  [27] 11:10    Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė  
 7   Aušra Montvydaitė ,   Jurgita Bazytė      21:16  22:20 [20']  
[16] 10:20    Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė    
 2   Živilė Šeškevičienė ,   Laura Januškevičienė    21:15  21:10 [15']    
     
     J.Kažanauskaitė, T.Rakauskaitė  3-a vieta
  [39] 11:35    R.Ulozaitė, R.Gečaitė
   R.Ulozaitė, R.Gečaitė   21:19  11:21  21:16 [28']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė    
  [28] 11:10    V.Suško, G.Juršėnaitė  
   V.Suško, G.Juršėnaitė   21:16  24:22 [21']  5-a vieta
    [40] 11:35    A.Montvydaitė, J.Bazytė
   R.Bubulienė, V.Bubulytė     21:13  21:19 [16']
  [29] 11:10    A.Montvydaitė, J.Bazytė  
   A.Montvydaitė, J.Bazytė   18:21  21:15  22:20 [30']  
       
       
     D.Zhong, K.Ragalevičiūtė  7-a vieta
    [41] 12:00    D.Zhong, K.Ragalevičiūtė
     R.Bubulienė, V.Bubulytė   21:19  21:12 [18']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.