Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (2 Etapas), Data: 2018-10-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Kavaliauskas, T.Urbonienė        
 32       ->        
  [74] 14:00    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė      
 17   Arvydas Vanagas 
 Irina Jasiūnienė 
    21:9  19:21  21:9 [25']      
[56] 12:30    A.Vanagas, I.Jasiūnienė        
 16   Evaldas Giedraitis 
 Eglė Mačiulytė 
  21:9  18:21  21:14 [25']        
    [96] 14:55    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė    
 9   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
      21:14  21:13 [16']    
[57] 13:00    J.Masaitis, J.Bazytė        
 24   Julius Masaitis 
 Jurgita Bazytė 
  21:16  16:21  21:16 [29']        
  [75] 14:00    E.Čižinauskas, L.Januškevičienė      
 25         21:14  21:12 [15']      
 E.Čižinauskas, L.Januškevičienė        
 8   Evaldas Čižinauskas 
 Laura Januškevičienė 
  ->        
      [113] 16:25    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė  
 5   Tomas Lukoševičius 
 Toma Rakauskaitė 
        20:22  23:21  21:15 [38']  
 T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė        
 28       ->        
  [76] 14:00    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 21   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
    21:18  16:21  21:12 [25']      
[58] 13:00    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė        
 12   Martynas Povilaitis 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
  21:19  21:6 [18']        
    [97] 15:25    M.Akucevičius, V.Suško    
 13   Marius Akucevičius 
 Viktorija Suško 
      21:18  19:21  21:16 [29']    
[59] 13:00    M.Akucevičius, V.Suško        
 20   Aurimas Kamantauskas 
 Rūta Bubulienė 
  21:9  21:7 [12']        
  [77] 14:00    M.Akucevičius, V.Suško      
 29         21:18  21:7 [15']      
 G.Miestauskas, G.Juršėnaitė        
 4   Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
  ->         1-a vieta
        [124] 16:50    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė
 3   Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
          19:21  21:18  21:13 [45']
 K.Šemeta, J.Kažanauskaitė        
 30       ->        
  [78] 14:00    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė      
 19   Vidmantas Jonikas 
 Kotryna Janutaitė 
    21:10  21:15 [15']      
[60] 13:00    R.Vasiliauskas, D.Zhong        
 14   Rytis Vasiliauskas 
 Danyu Zhong 
  13:21  21:15  21:14 [25']        
    [98] 15:25    A.Misius, A.Pakšytė    
 11   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
      14:21  21:13  21:13 [26']    
[61] 13:00    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė        
 22   Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
  21:16  14:21  21:18 [26']        
  [79] 14:00    A.Misius, A.Pakšytė      
 27         21:15  21:12 [15']      
 A.Misius, A.Pakšytė        
 6   Aurimas Misius 
 Aurelija Pakšytė 
  ->        
      [114] 16:25    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė  
 7   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
        21:13  18:21  21:13 [29']  
 D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 26       ->        
  [80] 14:00    A.Karpovich, V.Bubulytė      
 23   Aliaksandr Karpovich 
 Vaiva Bubulytė 
    21:14  21:18 [18']      
[62] 13:00    A.Karpovich, V.Bubulytė        
 10   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
  22:20  24:22 [21']        
    [99] 15:25    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 15   Agnius Tamošaitis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
      23:25  21:11  21:7 [32']    
[63] 13:00    M.Larenka, K.Martinaitienė        
 18   Maxim Larenka 
 Kotryna Martinaitienė 
  13:21  21:17  21:19 [30']      M.Akucevičius, V.Suško   3-a vieta
  [81] 14:25    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė   [125] 16:50    A.Misius, A.Pakšytė
 31         21:13  18:21  21:7 [28']    A.Misius, A.Pakšytė   21:13  25:23 [20']
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė        
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Čižinauskas, L.Januškevičienė    
      [115] 16:25    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė  
       M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė   21:12  21:19 [15']   5-a vieta
        [126] 16:50    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė
       K.Šemeta, J.Kažanauskaitė     13:21  21:10  21:18 [28']
      [116] 16:25    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė  
       A.Karpovich, V.Bubulytė   21:17  21:10 [16']  
           
           
         E.Čižinauskas, L.Januškevičienė   7-a vieta
       
         A.Karpovich, V.Bubulytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Vanagas, I.Jasiūnienė      
    [100] 15:25    A.Vanagas, I.Jasiūnienė    
     J.Masaitis, J.Bazytė   21:14  21:12 [16']    
      [117] 16:25    T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė  
     T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė     21:17  21:19 [17']  
    [101] 15:25    T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė    
     G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   21:11  21:15 [16']     9-a vieta
        [127] 16:50    T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė
     R.Vasiliauskas, D.Zhong       14:21  21:11  21:17 [27']
    [102] 15:25    R.Vasiliauskas, D.Zhong    
     Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   21:19  21:18 [18']    
      [118] 16:25    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė  
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė     21:11  21:16 [17']  
    [103] 15:25    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė    
     M.Larenka, K.Martinaitienė   10:21  21:15  21:16 [26']    
           
         A.Vanagas, I.Jasiūnienė   11-a vieta
       
         R.Vasiliauskas, D.Zhong   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Masaitis, J.Bazytė    
       
       G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   ->   13-a vieta
       
       Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė     ->
       
       M.Larenka, K.Martinaitienė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Giedraitis, E.Mačiulytė      
   E.Giedraitis, E.Mačiulytė   ->      
    [82] 14:25    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė     21:16  21:18 [18']    
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
    ->      
      [104] 15:25    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
        21:16  21:17 [19']  
   U.Lazdinš, I.Aldina      
   U.Lazdinš, I.Aldina   ->      
    [83] 14:25    U.Lazdinš, I.Aldina    
   A.Kamantauskas, R.Bubulienė     21:16  21:15 [19']    
   A.Kamantauskas, R.Bubulienė      
    ->       17-a vieta
        [119] 16:25    V.Salietis, A.Brikaitė
          21:13  21:19 [18']
   V.Jonikas, K.Janutaitė      
   V.Jonikas, K.Janutaitė   ->      
    [84] 14:25    V.Jonikas, K.Janutaitė    
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė     18:21  21:13  21:19 [28']    
   G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė      
    ->      
      [105] 15:55    V.Salietis, A.Brikaitė  
        21:16  21:12 [15']  
   V.Salietis, A.Brikaitė      
   V.Salietis, A.Brikaitė   ->      
    [85] 14:25    V.Salietis, A.Brikaitė    
   A.Tamošaitis, K.Ragalevičiūtė     21:17  21:16 [17']    
   A.Tamošaitis, K.Ragalevičiūtė      
    ->    U.Lazdinš, I.Aldina   19-a vieta
       
         V.Jonikas, K.Janutaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       E.Giedraitis, E.Mačiulytė    
       
       A.Kamantauskas, R.Bubulienė   ->   21-a vieta
       
       G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė     ->
       
       A.Tamošaitis, K.Ragalevičiūtė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.