Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (2 Etapas), Data: 2018-10-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Aurimas Kamantauskas 
 Gytis Celencevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
[132] 17:20    A.Kamantauskas, G.Celencevičius      
 16   Andrius Kundzelevičius 
 Andrius Bičiūnas 
  21:16  21:17 [16']      
  [146] 18:20    L.Pakula, S.Malakauskas    
 9   Luidži Pakula 
 Simas Malakauskas 
    21:13  21:11 [14']    
[133] 17:20    L.Pakula, S.Malakauskas      
 8   Aldas Maziliauskas 
 Darius Sirvydis 
  21:15  21:17 [17']      
    [160] 18:50    L.Pakula, S.Malakauskas  
 5   Vytautas Šeibutas 
 Gediminas Jauniškis 
      19:21  21:12  21:12 [25']  
[134] 17:20    D.Martinaitis, A.Pečiboršč      
 12   Dalius Martinaitis 
 Augustas Pečiboršč 
  21:12  22:20 [15']      
  [147] 18:20    D.Martinaitis, A.Pečiboršč    
 13   Audrius Butkus 
 Darius Likas 
    19:21  21:16  22:20 [28']    
[135] 17:20    V.Razbadauskas, D.Juršys      
 4   Vaidas Razbadauskas 
 Donatas Juršys 
  21:11  21:8 [12']       1-a vieta
      [172] 19:45    L.Pakula, S.Malakauskas
 3   Dainius Mazėtis 
 Martynas Puchovičius 
        21:15  21:18 [18']
[136] 17:20    D.Mazėtis, M.Puchovičius      
 14   Almantas Abromaitis 
 Robertas Lengvenis 
  17:21  21:18  21:19 [25']      
  [148] 18:20    D.Mazėtis, M.Puchovičius    
 11   Matas Jūras 
 Ramūnas Gaukštas 
    21:16  21:17 [18']    
[137] 17:50    M.Jūras, R.Gaukštas      
 6   Marius Puškorius 
 Vytautas Česonis 
  21:18  21:18 [21']      
    [161] 19:15    A.Kovarskas, B.Šemeta  
 7   Nerijus Molis 
 Pranas Varaneckas 
      21:14  21:19 [18']  
[138] 17:50    N.Molis, P.Varaneckas      
 10   Ramūnas Ražanauskas 
 Lauras Žibūda 
  21:16  15:21  21:17 [27']      
  [149] 18:20    A.Kovarskas, B.Šemeta    
 15   Aidas Stalmokas 
 Vitalijus Šalunovas 
    21:19  21:15 [19']    
[139] 17:50    A.Kovarskas, B.Šemeta      
 2   Adomas Kovarskas 
 Benas Šemeta 
  21:16  21:17 [19']    D.Martinaitis, A.Pečiboršč   3-a vieta
      [173] 19:45    D.Martinaitis, A.Pečiboršč
       D.Mazėtis, M.Puchovičius   21:15  21:15 [15']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kamantauskas, G.Celencevičius    
    [162] 19:15    V.Razbadauskas, D.Juršys  
     V.Razbadauskas, D.Juršys   21:16  21:17 [18']   5-a vieta
      [174] 19:45    M.Jūras, R.Gaukštas
     M.Jūras, R.Gaukštas     21:17  21:13 [18']
    [163] 19:15    M.Jūras, R.Gaukštas  
     N.Molis, P.Varaneckas   19:21  21:14  21:14 [29']  
         
         
       A.Kamantauskas, G.Celencevičius   7-a vieta
      [175] 19:45    A.Kamantauskas, G.Celencevičius
       N.Molis, P.Varaneckas   21:19  21:9 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Kundzelevičius, A.Bičiūnas      
  [150] 18:20    A.Kundzelevičius, A.Bičiūnas    
   A.Maziliauskas, D.Sirvydis   21:15  12:21  21:15 [26']    
    [164] 19:15    V.Šeibutas, G.Jauniškis  
   V.Šeibutas, G.Jauniškis     21:15  21:16 [16']  
  [151] 18:20    V.Šeibutas, G.Jauniškis    
   A.Butkus, D.Likas   22:24  21:18  21:14 [31']     9-a vieta
      [176] 19:45    V.Šeibutas, G.Jauniškis
   A.Abromaitis, R.Lengvenis       20:22  21:19  21:17 [32']
  [152] 18:20    M.Puškorius, V.Česonis    
   M.Puškorius, V.Česonis   22:20  21:11 [19']    
    [165] 19:15    M.Puškorius, V.Česonis  
   R.Ražanauskas, L.Žibūda     21:17  21:18 [21']  
  [153] 18:50    R.Ražanauskas, L.Žibūda    
   A.Stalmokas, V.Šalunovas   19:21  21:19  21:17 [34']    
         
       A.Kundzelevičius, A.Bičiūnas   11-a vieta
      [177] 20:15    A.Kundzelevičius, A.Bičiūnas
       R.Ražanauskas, L.Žibūda   22:20  21:11 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Maziliauskas, D.Sirvydis    
    [166] 19:15    A.Maziliauskas, D.Sirvydis  
     A.Butkus, D.Likas   20:22  21:17  26:24 [33']   13-a vieta
      [178] 20:15    A.Maziliauskas, D.Sirvydis
     A.Abromaitis, R.Lengvenis     21:19  21:14 [17']
    [167] 19:15    A.Abromaitis, R.Lengvenis  
     A.Stalmokas, V.Šalunovas   17:21  21:17  21:16 [28']  
         
         
       A.Butkus, D.Likas   15-a vieta
      [179] 20:15    A.Butkus, D.Likas
       A.Stalmokas, V.Šalunovas   21:18  20:22  21:16 [32']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 10:00 2018-12-15 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
AQUA CUP
2018-12-01 10:00 2018-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD  
     Mėgėjai    MX  
     Mėgėjai B    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
N badminton Kids
2018-11-24 09:30 2018-11-24 23:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
     U-9    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.