Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (2 Etapas), Data: 2018-10-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Darya Yarmalovich 
 Ingūna Aldina 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Yarmalovich, I.Aldina      
 16       ->      
  [140] 17:50    K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė    
 9   Eglė Markelytė 
 Lina Rohan 
    21:8  21:15 [15']    
[128] 16:50    K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė      
 8   Kotryna Remeikaitė 
 Laura Paulauskaitė 
  21:10  21:7 [12']      
    [154] 18:50    K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė  
 5   Kotryna Janutaitė 
 Luiza Ivanauskaitė 
      21:8  21:16 [15']  
[129] 17:20    K.Janutaitė, L.Ivanauskaitė      
 12   Rasa Paurytė 
 Lina Venckutė 
  21:10  18:21  21:11 [26']      
  [141] 17:50    K.Janutaitė, L.Ivanauskaitė    
 13         17:21  21:14  21:15    
 D.Sunklodė, S.Macijauskaitė      
 4   Dalia Sunklodė 
 Sigutė Macijauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [168] 19:15    K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė
 3   Jolanta Molienė 
 Nadežda Lipa 
        21:12  21:11 [18']
 J.Molienė, N.Lipa      
 14       ->      
  [142] 17:50    J.Molienė, N.Lipa    
 11   Indrė Gudelytė 
 Asta Mastavičiūtė 
    17:21  21:19  21:19 [34']    
[130] 17:20    I.Jakutienė, A.Michaliova      
 6   Inga Jakutienė 
 Alina Michaliova 
  18:21  21:19  21:13 [29']      
    [155] 18:50    V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė  
 7   Vaida Žitlinskaitė 
 Justė Kazakauskaitė 
      21:12  21:15 [19']  
[131] 17:20    V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė      
 10   Joana Kairienė 
 Karolina Juodeškaitė 
  21:13  21:10 [16']      
  [143] 17:50    V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė    
 15         21:10  21:11 [15']    
 E.San Sansches, Ž.Nečejauskaitė      
 2   Eglė San Sansches 
 Živilė Nečejauskaitė 
  ->    K.Janutaitė, L.Ivanauskaitė   3-a vieta
      [169] 19:45   J.Molienė, N.Lipa
       J.Molienė, N.Lipa   17:21  21:15  21:13 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Yarmalovich, I.Aldina    
    [156] 18:50    D.Yarmalovich, I.Aldina  
     D.Sunklodė, S.Macijauskaitė   21:14  21:10 [16']   5-a vieta
      [170] 19:45    D.Yarmalovich, I.Aldina
     I.Jakutienė, A.Michaliova     21:15  21:18 [19']
    [157] 18:50    E.San Sansches, Ž.Nečejauskaitė  
     E.San Sansches, Ž.Nečejauskaitė   21:17  14:21  21:19 [28']  
         
         
       D.Sunklodė, S.Macijauskaitė   7-a vieta
      [171] 19:45    I.Jakutienė, A.Michaliova
       I.Jakutienė, A.Michaliova   21:10  21:15 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Markelytė, L.Rohan    
   E.Markelytė, L.Rohan   ->    
    [144] 17:50    E.Markelytė, L.Rohan  
   R.Paurytė, L.Venckutė     21:14  21:17 [17']  
   R.Paurytė, L.Venckutė    
    ->     9-a vieta
      [158] 18:50    I.Gudelytė, A.Mastavičiūtė
        21:12  21:19 [16']
   I.Gudelytė, A.Mastavičiūtė    
   I.Gudelytė, A.Mastavičiūtė   ->    
    [145] 18:20    I.Gudelytė, A.Mastavičiūtė  
   J.Kairienė, K.Juodeškaitė     21:17  21:16 [18']  
   J.Kairienė, K.Juodeškaitė    
    ->    
         
       R.Paurytė, L.Venckutė   11-a vieta
      [159] 18:50    R.Paurytė, L.Venckutė
       J.Kairienė, K.Juodeškaitė   21:16  21:18 [18']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.