Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (2 Etapas), Data: 2018-10-13, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13 2018-10-13  
 1   Tomas Meškutavičius 
 Jurgita Girdiušaitė 
  Dėl 1-16 vietos        
 T.Meškutavičius, J.Girdiušaitė        
 32       ->        
  [64] 13:00    D.Martinaitis, L.Venckutė      
 17   Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
    21:16  21:18 [16']      
[50] 12:30    D.Martinaitis, L.Venckutė        
 16   Augustas Masevičius 
 Gabrielė Masevičienė 
  21:10  21:7 [12']        
    [86] 14:25    D.Martinaitis, L.Venckutė    
 9   Gediminas Jauniškis 
 Eglė San Sansches 
      21:17  21:16 [16']    
 G.Jauniškis, E.San Sansches        
 24       ->        
  [65] 13:30    V.Bakanas, A.Michaliova      
 25         21:13  21:18 [16']      
 V.Bakanas, A.Michaliova        
 8   Vidas Bakanas 
 Alina Michaliova 
  ->        
      [106] 15:55    G.Siva, J.Kazakauskaitė  
 5   Gobinath Siva 
 Justė Kazakauskaitė 
        17:21  21:10  21:12 [24']  
 G.Siva, J.Kazakauskaitė        
 28       ->        
  [66] 13:30    G.Siva, J.Kazakauskaitė      
 21   Andrius Bičiūnas 
 Laura Bičiūnienė 
    21:17  21:13 [17']      
[51] 12:30    V.Razbadauskas, J.Razbadauskė        
 12   Vaidas Razbadauskas 
 Jovita Razbadauskė 
  21:11  21:13 [16']        
    [87] 14:25    G.Siva, J.Kazakauskaitė    
 13   Nerijus Molis 
 Jolanta Molienė 
      21:15  21:15 [15']    
[52] 12:30    N.Molis, J.Molienė        
 20   Muhammad Rohan 
 Lina Rohan 
  21:15  21:8 [15']        
  [67] 13:30    N.Molis, J.Molienė      
 29         21:13  12:21  21:18 [25']      
 A.Maziliauskas, D.Daugerd        
 4   Aldas Maziliauskas 
 Diana Daugerd 
  ->         1-a vieta
        [120] 16:25    S.Malakauskas, R.Tumbrotaitė
 3   Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
          21:10  21:19 [16']
 M.Puchovičius, S.Macijauskaitė        
 30       ->        
  [68] 13:30    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė      
 19   Darius Sirvydis 
 Joana Kairienė 
    21:13  21:16 [14']      
[53] 12:30    V.Šeibutas, A.Šimanskaitė        
 14   Vytautas Šeibutas 
 Aldona Šimanskaitė 
  21:12  21:14 [14']        
    [88] 14:25    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė    
 11   Augustas Pečiboršč 
 Luiza Ivanauskaitė 
      21:16  21:18 [16']    
[54] 12:30    A.Pečiboršč, L.Ivanauskaitė        
 22   Algirdas Matas 
 Kotryna Remeikaitė 
  21:16  14:21  21:16 [26']        
  [69] 13:30    A.Pečiboršč, L.Ivanauskaitė      
 27         21:10  21:13 [15']      
 L.Žibūda, D.Bogatko        
 6   Lauras Žibūda 
 Dalia Bogatko 
  ->        
      [107] 15:55    S.Malakauskas, R.Tumbrotaitė  
 7   Simas Malakauskas 
 Rasma Tumbrotaitė 
        21:13  21:16 [16']  
 S.Malakauskas, R.Tumbrotaitė        
 26       ->        
  [70] 13:30    S.Malakauskas, R.Tumbrotaitė      
 23         21:17  21:18 [16']      
 P.Varaneckas, E.Markelytė        
 10   Pranas Varaneckas 
 Eglė Markelytė 
  ->        
    [89] 14:55    S.Malakauskas, R.Tumbrotaitė    
 15   Julius Masonas 
 Indrė Gudelytė 
      19:21  21:14  21:13 [29']    
[55] 12:30    J.Masonas, I.Gudelytė        
 18   Ramūnas Ražanauskas 
 Jurgita Karalienė 
  21:12  21:12 [15']      D.Martinaitis, L.Venckutė   3-a vieta
  [71] 13:30    B.Šemeta, V.Žitlinskaitė   [121] 16:50    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė
 31         21:14  21:17 [17']    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė   21:13  11:21  21:7 [22']
 B.Šemeta, V.Žitlinskaitė        
 2   Benas Šemeta 
 Vaida Žitlinskaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Bakanas, A.Michaliova    
      [108] 15:55    V.Bakanas, A.Michaliova  
       N.Molis, J.Molienė   21:12  21:8 [14']   5-a vieta
        [122] 16:50    B.Šemeta, V.Žitlinskaitė
       A.Pečiboršč, L.Ivanauskaitė     21:15  20:22  21:16 [30']
      [109] 15:55    B.Šemeta, V.Žitlinskaitė  
       B.Šemeta, V.Žitlinskaitė   21:14  21:15 [16']  
           
           
         N.Molis, J.Molienė   7-a vieta
       
         A.Pečiboršč, L.Ivanauskaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     T.Meškutavičius, J.Girdiušaitė      
    [90] 14:55    T.Meškutavičius, J.Girdiušaitė    
     G.Jauniškis, E.San Sansches   21:9  21:13 [13']    
      [110] 15:55    T.Meškutavičius, J.Girdiušaitė  
     V.Razbadauskas, J.Razbadauskė     21:13  21:17 [14']  
    [91] 14:55    A.Maziliauskas, D.Daugerd    
     A.Maziliauskas, D.Daugerd   21:16  22:20 [17']     9-a vieta
        [123] 16:50    T.Meškutavičius, J.Girdiušaitė
     V.Šeibutas, A.Šimanskaitė       21:9  21:16 [14']
    [92] 14:55    V.Šeibutas, A.Šimanskaitė    
     L.Žibūda, D.Bogatko   21:19  21:18 [18']    
      [111] 15:55    P.Varaneckas, E.Markelytė  
     P.Varaneckas, E.Markelytė     21:13  21:11 [14']  
    [93] 14:55    P.Varaneckas, E.Markelytė    
     J.Masonas, I.Gudelytė   21:14  21:14 [15']    
           
         A.Maziliauskas, D.Daugerd   11-a vieta
       
         V.Šeibutas, A.Šimanskaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Jauniškis, E.San Sansches    
       
       V.Razbadauskas, J.Razbadauskė   ->   13-a vieta
       
       L.Žibūda, D.Bogatko     ->
       
       J.Masonas, I.Gudelytė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Masevičius, G.Masevičienė      
   A.Masevičius, G.Masevičienė   ->      
     A.Masevičius, G.Masevičienė    
      ->    
   .      
    ->      
      [94] 14:55    A.Masevičius, G.Masevičienė  
        21:18  19:21  21:14 [25']  
   A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė      
   A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė   ->      
    [72] 13:30    A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė    
   M.Rohan, L.Rohan     21:12  21:16 [17']    
   M.Rohan, L.Rohan      
    ->       17-a vieta
        [112] 15:55    A.Matas, K.Remeikaitė
          22:20  21:14 [17']
   D.Sirvydis, J.Kairienė      
   D.Sirvydis, J.Kairienė   ->      
    [73] 14:00    A.Matas, K.Remeikaitė    
   A.Matas, K.Remeikaitė     21:17  21:19 [18']    
   A.Matas, K.Remeikaitė      
    ->      
      [95] 14:55    A.Matas, K.Remeikaitė  
        21:18  21:11 [18']  
   .      
    ->      
     R.Ražanauskas, J.Karalienė    
   R.Ražanauskas, J.Karalienė     ->    
   R.Ražanauskas, J.Karalienė      
    ->    A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė   19-a vieta
       
         R.Ražanauskas, J.Karalienė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       M.Rohan, L.Rohan  
       M.Rohan, L.Rohan   ->   21-a vieta
       
       D.Sirvydis, J.Kairienė     ->
       D.Sirvydis, J.Kairienė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.