Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (3 Etapas), Data: 2018-11-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-24 2018-11-24 2018-11-24 2018-11-24  
 1   Karolis Šemeta 
 Tomas Lukoševičius 
  Dėl 1-8 vietos      
[1] 10:00    K.Šemeta, T.Lukoševičius      
 16   Kristijonas Jucys 
 Valentas Stončius 
  21:12  21:14 [15']      
  [9] 10:20    K.Šemeta, T.Lukoševičius    
 9   Jonas Bartkus 
 Vidas Salietis 
    11:21  21:16  21:13 [33']    
[2] 10:00    M.Akucevičius, A.Olšauskas      
 8   Marius Akucevičius 
 Artūras Olšauskas 
  21:14  21:14 [20']      
    [21] 10:45    K.Šemeta, T.Lukoševičius  
 5   Jurgis Pauliukas 
 Pranciškus Gečas 
      21:12  14:21  21:19 [32']  
[3] 10:00    J.Pauliukas, P.Gečas      
 12   Pavel Gusev 
 Martynas Povilaitis 
  21:16  24:22 [24']      
  [10] 10:20    G.Miestauskas, A.Misius    
 13   Valdas Jankauskas 
 Vidmantas Jonikas 
    21:12  21:12 [16']    
[4] 10:00    G.Miestauskas, A.Misius      
 4   Giedrius Miestauskas 
 Aurimas Misius 
  21:18  21:17 [18']       1-a vieta
      [33] 11:35    E.Čižinauskas, L.Vaškevičius
 3   Evaldas Čižinauskas 
 Laimonas Vaškevičius 
        21:14  21:18 [23']
[5] 10:00    E.Čižinauskas, L.Vaškevičius      
 14   Audrius Ambrasas 
 Skirmantas Jurkevičius 
  21:9  21:6 [16']      
  [11] 10:20    E.Čižinauskas, L.Vaškevičius    
 11   Gobinath Siva 
 Agnius Tamošaitis 
    21:15  21:12 [18']    
[6] 10:00    V.Venckus, M.Petkevičius      
 6   Vidas Venckus 
 Mantas Petkevičius 
  17:21  21:15  25:23 [33']      
    [22] 10:45    E.Čižinauskas, L.Vaškevičius  
 7   Valdas Ancuta 
 Deimantas Čekanauskas 
      21:14  21:18 [21']  
[7] 10:00    A.Mackevič (jr), A.Nikitin      
 10   Andžej Mackevič (jr) 
 Artiom Nikitin 
  17:21  21:16  21:11 [24']      
  [12] 10:20    R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas    
 15   Vaidas Markevičius 
 Andrius Latviūnas 
    21:16  21:14 [18']    
[8] 10:00    R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas      
 2   Ramūnas Kavaliauskas 
 Dainius Čeplinskas 
  21:19  21:11 [17']    G.Miestauskas, A.Misius   3-a vieta
      [34] 11:35    G.Miestauskas, A.Misius
       R.Kavaliauskas, D.Čeplinskas   21:23  21:15  21:19 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Akucevičius, A.Olšauskas    
    [23] 10:45    M.Akucevičius, A.Olšauskas  
     J.Pauliukas, P.Gečas   21:14  18:21  21:15 [25']   5-a vieta
      [35] 11:35    A.Mackevič (jr), A.Nikitin
     V.Venckus, M.Petkevičius     14:21  21:19  21:19 [31']
    [24] 10:45    A.Mackevič (jr), A.Nikitin  
     A.Mackevič (jr), A.Nikitin   21:13  11:21  21:13 [28']  
         
         
       J.Pauliukas, P.Gečas   7-a vieta
      [36] 11:35    V.Venckus, M.Petkevičius
       V.Venckus, M.Petkevičius   21:11  21:12 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   K.Jucys, V.Stončius      
  [13] 10:20    J.Bartkus, V.Salietis    
   J.Bartkus, V.Salietis   21:17  21:15 [18']    
    [25] 11:10    P.Gusev, M.Povilaitis  
   P.Gusev, M.Povilaitis     21:14  21:14 [20']  
  [14] 10:20    P.Gusev, M.Povilaitis    
   V.Jankauskas, V.Jonikas   21:11  21:16 [17']     9-a vieta
      [37] 11:35    G.Siva, A.Tamošaitis
   A.Ambrasas, S.Jurkevičius       18:21  21:7  21:16 [26']
  [15] 10:20    G.Siva, A.Tamošaitis    
   G.Siva, A.Tamošaitis   20:22  21:17  23:21 [32']    
    [26] 11:10    G.Siva, A.Tamošaitis  
   V.Ancuta, D.Čekanauskas     21:18  18:21  21:19 [28']  
  [16] 10:20    V.Markevičius, A.Latviūnas    
   V.Markevičius, A.Latviūnas   21:13  19:21  23:21 [29']    
         
       J.Bartkus, V.Salietis   11-a vieta
      [38] 11:35    V.Markevičius, A.Latviūnas
       V.Markevičius, A.Latviūnas   21:19  18:21  21:10 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     K.Jucys, V.Stončius    
    [27] 11:10    K.Jucys, V.Stončius  
     V.Jankauskas, V.Jonikas   21:11  21:15 [17']   13-a vieta
      [39] 11:35    K.Jucys, V.Stončius
     A.Ambrasas, S.Jurkevičius     21:14  21:15 [17']
    [28] 11:10    A.Ambrasas, S.Jurkevičius  
     V.Ancuta, D.Čekanauskas   21:14  21:19 [18']  
         
         
       V.Jankauskas, V.Jonikas   15-a vieta
      [40] 11:35    V.Ancuta, D.Čekanauskas
       V.Ancuta, D.Čekanauskas   21:14  19:21  24:22 [27']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.