Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (3 Etapas), Data: 2018-11-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-24 2018-11-24 2018-11-24  
 1   Aurelija Pakšytė ,   Aušra Brikaitė   Dėl 1-4 vietų    
[17] 10:45    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 8   Darya Yarmalovich ,   Aurelija Slapikaitė-Jurkonė    22:20  21:13 [19']    
  [29] 11:10    A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 5   Rugilė Gečaitė ,   Rūta Ulozaitė      21:18  22:20 [22']  
[18] 10:45    J.Žibūdienė, J.Puchova    
 4   Justė Žibūdienė ,   Jelena Puchova    21:12  21:13 [15']    1-a vieta
    [41] 12:00    A.Pakšytė, A.Brikaitė
 3   Živilė Šeškevičienė ,   Laura Januškevičienė        21:17  21:17 [20']
[19] 10:45    Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė    
 6   Kotryna Martinaitienė ,   Viktorija Suško    21:7  21:18 [15']    
  [30] 11:10    Ž.Šeškevičienė, L.Januškevičienė  
 7   Birutė Baranauskaitė ,   Eglė Mačiulytė      22:20  21:9 [18']  
[20] 10:45    B.Baranauskaitė, E.Mačiulytė    
 2   Justė Kažanauskaitė ,   Tanita Urbonienė    21:12  21:17 [17']    
     
     J.Žibūdienė, J.Puchova  3-a vieta
  [42] 12:00    J.Žibūdienė, J.Puchova
   B.Baranauskaitė, E.Mačiulytė   21:12  21:12 [17']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Yarmalovich, A.Slapikaitė-Jurkonė    
  [31] 11:10    R.Gečaitė, R.Ulozaitė  
   R.Gečaitė, R.Ulozaitė   18:21  21:14  21:17 [26']  5-a vieta
    [43] 12:00    J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė
   K.Martinaitienė, V.Suško     21:18  21:11 [17']
  [32] 11:10    J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė  
   J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė   22:20  18:21  21:14 [28']  
       
       
     D.Yarmalovich, A.Slapikaitė-Jurkonė  7-a vieta
    [44] 12:00    K.Martinaitienė, V.Suško
     K.Martinaitienė, V.Suško   11:21  21:18  24:22 [28']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.