Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (3 Etapas), Data: 2018-11-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-24 2018-11-24 2018-11-24 2018-11-24 2018-11-24  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Kavaliauskas, T.Urbonienė        
 32       ->        
  [65] 13:20    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė      
 17   Arvydas Vanagas 
 Irina Jasiūnienė 
    25:23  21:14 [22']      
[49] 12:30    A.Vanagas, I.Jasiūnienė        
 16   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
  21:19  19:21  21:9 [27']        
    [85] 14:15    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė    
 9   Jonas Bartkus 
 Viktorija Suško 
      21:10  21:14 [16']    
 J.Bartkus, V.Suško        
 24       ->        
  [66] 13:20    A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 25         21:17  21:11 [15']      
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė        
 8   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->        
      [103] 15:05    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė  
 5   Evaldas Čižinauskas 
 Laura Januškevičienė 
        21:16  21:17 [20']  
 E.Čižinauskas, L.Januškevičienė        
 28       ->        
  [67] 13:20    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 21   Skirmantas Jurkevičius 
 Eglė San Sansches 
    22:20  21:8 [16']      
[50] 12:30    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė        
 12   Martynas Povilaitis 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
  21:6  21:18 [15']        
    [86] 14:15    T.Lukoševičius, J.Žibūdienė    
 13   Deimantas Čekanauskas 
 Monika Janutaitė 
      21:16  21:18 [19']    
[51] 12:30    G.Siva, J.Kazakauskaitė        
 20   Gobinath Siva 
 Justė Kazakauskaitė 
  11:21  21:18  21:15 [25']        
  [68] 13:20    T.Lukoševičius, J.Žibūdienė      
 29         21:15  21:10 [15']      
 T.Lukoševičius, J.Žibūdienė        
 4   Tomas Lukoševičius 
 Justė Žibūdienė 
  ->         1-a vieta
        [122] 16:25    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė
 3   Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
          14:21  21:14  21:7 [33']
 K.Šemeta, J.Kažanauskaitė        
 30       ->        
  [69] 13:20    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė      
 19   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
    21:15  21:6 [14']      
[52] 12:30    A.Latviūnas, U.Padaigaitė        
 14   Andrius Latviūnas 
 Urtė Padaigaitė 
  21:14  21:15 [15']        
    [87] 14:15    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė    
 11   Jurgis Pauliukas 
 Jelena Puchova 
      21:18  22:20 [19']    
[53] 12:30    J.Pauliukas, J.Puchova        
 22   Vaidas Markevičius 
 Ingrida Petkutė 
  21:16  17:21  21:11 [27']        
  [70] 13:20    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė      
 27         21:19  21:14 [20']      
 D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 6   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  ->        
      [104] 15:05    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė  
 7   Pranciškus Gečas 
 Rugilė Gečaitė 
        14:21  21:10  21:14 [28']  
 P.Gečas, R.Gečaitė        
 26       ->        
  [71] 13:20    P.Gečas, R.Gečaitė      
 23         21:11  25:23 [20']      
 V.Salietis, A.Brikaitė        
 10   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
  ->        
    [88] 14:15    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė    
 15   Agnius Tamošaitis 
 Kotryna Martinaitienė 
      18:21  21:11  21:17 [28']    
[54] 12:30    A.Tamošaitis, K.Martinaitienė        
 18   Valentas Stončius 
 Kristina Poškutė 
  21:15  18:21  21:11 [25']      T.Lukoševičius, J.Žibūdienė   3-a vieta
  [72] 13:20    L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė   [123] 16:25    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė
 31         21:12  21:11 [16']    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė   21:13  21:19 [17']
 L.Vaškevičius, Ž.Šeškevičienė        
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
      [105] 15:30    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė  
       M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė   21:10  21:16 [14']   5-a vieta
        [124] 16:25    P.Gečas, R.Gečaitė
       D.Čeplinskas, R.Ulozaitė     21:17  21:13 [16']
      [106] 15:30    P.Gečas, R.Gečaitė  
       P.Gečas, R.Gečaitė   21:17  19:21  21:14 [28']  
           
           
         A.Ambrasas, R.Ambrasienė   7-a vieta
        [125] 16:25    A.Ambrasas, R.Ambrasienė
         D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   21:15  11:21  21:16 [28']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Vanagas, I.Jasiūnienė      
    [89] 14:40    A.Vanagas, I.Jasiūnienė    
     J.Bartkus, V.Suško   21:17  18:21  23:21 [31']    
      [107] 15:30    E.Čižinauskas, L.Januškevičienė  
     E.Čižinauskas, L.Januškevičienė     17:21  21:17  21:14 [27']  
    [90] 14:40    E.Čižinauskas, L.Januškevičienė    
     G.Siva, J.Kazakauskaitė   21:14  21:15 [15']     9-a vieta
        [126] 16:25    A.Latviūnas, U.Padaigaitė
     A.Latviūnas, U.Padaigaitė       21:16  8:21  21:13 [23']
    [91] 14:40    A.Latviūnas, U.Padaigaitė    
     J.Pauliukas, J.Puchova   18:21  21:19  21:18 [29']    
      [108] 15:30    A.Latviūnas, U.Padaigaitė  
     V.Salietis, A.Brikaitė     19:21  21:16  22:20 [29']  
    [92] 14:40    A.Tamošaitis, K.Martinaitienė    
     A.Tamošaitis, K.Martinaitienė   21:15  21:19 [18']    
           
         A.Vanagas, I.Jasiūnienė   11-a vieta
        [127] 16:25    A.Vanagas, I.Jasiūnienė
         A.Tamošaitis, K.Martinaitienė   21:17  21:17 [17']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Bartkus, V.Suško    
      [109] 15:30    J.Bartkus, V.Suško  
       G.Siva, J.Kazakauskaitė   18:21  21:17  21:15 [28']   13-a vieta
        [128] 16:25    V.Salietis, A.Brikaitė
       J.Pauliukas, J.Puchova     18:21  21:16  21:16 [29']
      [110] 15:30    V.Salietis, A.Brikaitė  
       V.Salietis, A.Brikaitė   21:9  21:18 [18']  
           
           
         G.Siva, J.Kazakauskaitė   15-a vieta
        [129] 16:50    G.Siva, J.Kazakauskaitė
    Dėl 17-32 vietos      J.Pauliukas, J.Puchova   21:17  22:24  21:15 [30']
         
   K.Jucys, B.Baranauskaitė      
   K.Jucys, B.Baranauskaitė   ->      
     K.Jucys, B.Baranauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [93] 14:40    K.Jucys, B.Baranauskaitė  
        18:21  21:17  21:18 [26']  
   S.Jurkevičius, E.San Sansches      
   S.Jurkevičius, E.San Sansches   ->      
    [73] 13:45    S.Jurkevičius, E.San Sansches    
   D.Čekanauskas, M.Janutaitė     21:17  21:17 [16']    
   D.Čekanauskas, M.Janutaitė      
    ->       17-a vieta
        [111] 15:30    K.Jucys, B.Baranauskaitė
          21:18  15:21  22:20 [26']
   U.Lazdinš, I.Aldina      
   U.Lazdinš, I.Aldina   ->      
    [74] 13:45    V.Markevičius, I.Petkutė    
   V.Markevičius, I.Petkutė     21:14  21:19 [19']    
   V.Markevičius, I.Petkutė      
    ->      
      [94] 14:40    V.Stončius, K.Poškutė  
        21:16  21:19 [17']  
   .      
    ->      
     V.Stončius, K.Poškutė    
   V.Stončius, K.Poškutė     ->    
   V.Stončius, K.Poškutė      
    ->    S.Jurkevičius, E.San Sansches   19-a vieta
        [112] 15:30    V.Markevičius, I.Petkutė
         V.Markevičius, I.Petkutė   13:21  21:18  21:17 [29']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       D.Čekanauskas, M.Janutaitė  
       D.Čekanauskas, M.Janutaitė   ->   21-a vieta
        [113] 15:55    D.Čekanauskas, M.Janutaitė
       U.Lazdinš, I.Aldina     21:9  18:21  21:13 [26']
       U.Lazdinš, I.Aldina  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.